Visų egzaminų ir įskaitų užduočių autoriai privalo būti paviešinami po egzamino (ar įskaitos)

203 PARAŠAI

Kategorija:

Nuolatiniai nesusipratimai su Brandos egzaminų bei įskaitų užduotimis, jų kokybe, informacijos nutekėjimu jau seniai kelia daugelio žmonių pagrįstą nepasitenkinimą. Užduočių sudarytojų pavardžių bei darboviečių paskelbimas po egzamino (iki egzamino negalima skelbti dėl užduočių slaptumo užtikrinimo) būtų papildoma garantija užduočių kokybei: asmuo, sutikdamas rengti užduotis, jaus didesnę moralinę atsakomybę už jam patikėtą darbą. 2008-ųjų metų „Mokinių kompiuterinio raštingumo įskaitos“ užduotys parodė, kad užduotis rengia pakankamai neatsakingi (o gal ir nekompetentingi) asmenys.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=102]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ekaterina P... Pritariu, nes egzamenai yra labai svarbus ir lemiantis momentas jaunojo zmogaus gyvenime. Turi buti labai aiski ir didele atsakomybe tu, kas ruosia egzaminu medzaiga.
2 Petras I... pritariu, kad visiems reikalavimai būtų vienodi, o nedaromos išimtys
3 Aušra T... Žinant, kad bus paviešintos pavardės, žmonės jaus didesnę atsakomybę už atliekamą darbą, dėl kurio nekokybiškumo nukenčia mūsų vaikai. Atrodo, kad stresinių situacijų gyvenime ir taip pakanka.
4 Asta K... Nemanau, kad tai yra logiška, jog tiek daug klaidų gali būti per neapsižiūrėjimą....
5 Darius R... Negali būti, testuose, atsakymo variantai teisingi ir teisingiausias. Paviešinti sudarinėtojai, jaustų atsakomybę ir galbūt kruopščiau atliktų savo darbą. Taip pat būtų išvengta spekuliacijų.
6 Andrius L... Kažkur turėtų būti riba. Pradėkim nuo raštingumo.
7 Agneta A... nzn kaip bus su likusiais egzaminais apie lt jau teko girdet....kad islaikys vienetai..
8 A.Kisarauskienė ... Įdomu kokia tų žmonių, kurių sąlygas naudojamos įskaitoje, kvalifikacija. Verta susimąstyti ar jie gali mokyti mokinius?
9 R. Z... Skelbti ir RECENZENTUS, atrenkančius užduotis (jei IT užduočių DB 5 m. senumo, tai ne autorius kaltas: jo pasenusią užduotį parinko; ar kopijuodami nukando sakinį, vardus sukeitė ir t.t.).
10 Saulė L... Liūdna, kad bijoma paskelbti pavardes žmonių, ruošiančių užduotis. Toks slaptumas leidžia jiems būti neatsakingiems. GĖDA
11 I. T... Nekompetentingi žmonės turėtų palikti savo postus!
12 Petras T... Būtina nurodyti kompetenciją(išsilavinimas,mokslinis laipsnis ir t.t.)
13 L. A... Tik IT mokytojams reikia padėkoti, kad iškėlė į viešumą šios įskaitos nesklandumus... Nieks nebūtų sudarę komisijos, kad peržiūrėtų įskaitos rezultatus...
14 Tomas L... Uzduotis sudarineja ne kas kitas, o mokytojai. Uz ka mokytojams kelt atlyginimus ?!?!?!
15 NECAS V... Ar labai daug atsiras norinčių užduotis ruošti tokiomis salygomis...
16 tomas š... labiausiai norėtųsi, kad užduotis rengtų kompetetingi žmonės, o ne karjeristės/reformistės/studentės.