Lietuvos Vaikų prašymas mažinti mokyklose krūvius ir pamokų skaičių per metus.

366 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, Lietuvos mokiniai pasidomėjome apie kitų šalių mokyklas, apie jų pamokas ir t.t. Sužinojome,kad Lietuvoje yra pravedama labai daug pamokų per metus. Pavyzdžiui Japonijoje kas dieną būna maždaug apie 4 - 5 pamokas,tačiau jų išsilavinimo lygis pakankamai didelis,Anglijoje taip pat per dieną pravedama apie 5 - 6 pamokas, o Lietuvoje pamokų skaičius per dieną būna nuo 5 iki 7 pamokų. Apskaičiavus visų per metus pravedamų pamokų skaičių, sužinojome, kad tas skirtumas yra apie 400 pamokų.Parodymų duomenimis Lietuvoje pamokų mums pravedama apie 1500 per metus. Užsienio mokyklose šitas skaičius daug mažesnis. Mūsų manymu, sumažintas krūvis bei pamokų skaičius suteiktų mokiniams bei abiturientams daugiau laisvės, atsirastų daugiau laiko savarankiškui mokymuisi. Be to tai sumažintų pabėgtų pamokų skaičių per metus visoje Lietuvoje.
Taigi, išvada ta, kad Lietuvos vyriausybė labai apkrauna Lietuvos vaikus, paauglius ir abiturientus. Buvo apklausta keliasdešimt mokinių,jie patvirtino visa tai. Tačiau keliasdešimt žmonių visko nepadės ,,sutvarkyti". Mums reikalinga Jūsų pagalba. Taigi jei Jūs, Mieli Lietuvos žmonės, vaikai, sutinkate su tai, kad mažinti krūvius bei pamokų skaičių per metus, Būkite malonūs ir pritarkite Mums savo ,,parašu".
Dėkui.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=103]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 I. J... Nei laisvo laiko nėra per tokią nesamoningą mokymo sistemą!
2 L L... mokykloje mazai išmokstame..nes ten reikia tik atbūti, o mokomės namie, tad negražu reikalauti , jei neduodama.
3 I.V ... Dar budama 6klaseje turejau po 8-7pam.per diena.bijau pagalvoti kas bus siais metais.9pamokos?kalnai N.D?Negana to dar lankau ir dailes mokykla.namo gryztu10vakar.Gyvenu 8km nuo mokyklos.Keliuosi 5ryt
4 Gintare. ... Sumažinkit mūsų krūvį ir nebekiškit mums į galvas tų nesąmonių kurių mums niekad gyvenime neprireiks. Ačiū.
5 Miglė L... Manau mokiniai bėga iš pamokų, nes per didelis krūvis juos per daug nuvargina. Visiškai sutinku su šiais teiginiais.
6 Gustė ... Aš pritariu. Čia tarp kitko, tačiau geogr. vadovėlyje rašė, kad kinijos ar japonijos vaikai mokosi iki pietų, tada grįžta namo užkąsti ir vėl eina į mokyklą apie 16 ar 17 h. tada vėl mokosi kelias h.
7 vycka ... netingekit,mokykites,arba dzin nesimokykit,nes anglijoj y jusu zines maziausiai kas kreips demesi....durniai
8 Adomas U... prasau labai sumazinti pamoku skaiciu ir mokimosi kruvi.
9 karolis ,... aš septintokas man visa savaite nebuna mažiau negu 6 pam , man autobuso tenka laukti 2,5 val nes kur veza pradinukus buna po 5 penkiu pamoku , bei kekviena diena buna po kelis kontrus ,
10 ilona l... as uz! seis laikais su tokiu namu darbu skaiciu jau net i lauka neiseisi o ka jau kalbet apie papildomus burelius!
11 G.Ž. ... Reikia mažnti pamokų krūviusĄ Kitose šalyse niekas šitiek nesimoko..
12 Karolina ... tai aiskus, ir tai dar puse vasaros nebeliko, nors sumazinkit kruvius ir leiskit dazniau lauke pabut ir pasimokyt patiems.pati begdavau is pamoku del tokiu dalyku
13 Rokas B... sutinku. tik noriu paprasyt kitu zmoniu kad rasytumet pilna varda ir pavarde kai pasirasot nes jei nerasysit tipo neuzsiskaitys parasas...paskaitykite taisyklese :)
14 Vika ... pritariu visom keturiom..man vidury savaites net buna maziau pam nei penktadieni...o jei taip kaip vidury savaites butu visa laika butu viskas liux
15 Lina K... Pritariu pilna. Velnias, kaip nervina, kad tiek mokomės. Nesveikai čia jau. Bet turbūt valdžiai svarbų, kad nūtumėm protingi, tačiau išprotėję. Mokydamasis š i t a i p mes gadiname sau nervus.
16 deimante r... per daug yra pamoku o per traukos trumpos net pailset neina o dar ypac kai septynios pamokos puse dienos tepabuni namie o dar pamoku ruosimas isvis neturi laiko net y kiema iset atsipalaiduot
17 l.narijauskaite ... del pamoku skajciaus taj cia viskas geraj bet sakyciau kad kruvis duodamas per didelis kiek draugiu esu uzklausus taj gale savajtes galva tieesiog plysta kajkurios net vajstus geria taj cia normalu ?
18 Jovita K... kruvis tikrai per didelis, 4-5 pamokas dar galima ishsedeti,klausytis mokytoju ir mokytis, nu bet kaip man pavyzdziui reikia ishsedet 9, tai nieko nera baisiau....
19 laura ... negana to kad mokomes po belenkiek tai dar ir wos ne puse wasaros i sule eisim...wisiem kaip wisad nusispjaut ant musu...leiskit pailseti ir mum.turim ka weikti ir be nd ir pamoku
20 R.R. ... arba maziau pamoku ir daugiau nd, arba daugiau pamoku, ir maziau nd. (vaikai, jei jus norit turet i diena 5pamokas,kurios 1val baigtusi,ir nd nieko negaut, tai ka jus isvis ismoksit???)
21 ruta ... labai daug pamokų namo grįžtame neanksčiau triju, argi čia į nauda?
22 Edga ... kaj sumastys nesamoniu tegu patys ir eina jei lb nori!!!!
23 V.P. ... Istikruju dideli kruviai ... Jie uzduoda nd pirmadieniui per savaitgali juos turim daryti,o kas musu testus istaisytu per savaitgali... To niekaip nesugeba. Dar drysta sakyti "As tingejau"
24 J.Kyguolyte ... Per tuos kruvius ir visas pamokas kitas, mes tik iskalam ir pamirstam....
25 Neringusiux ... jooo... nespeju nd daryt namie... kartais net rytais turiu daryt
26 Marte ... Pritariu,kad pamoku skaicius per didelis, beto programos sudetingos ir medziaga kalama sausai vietoj to kad ja isisavintume mes pamirstam po kontrolinio viska
27 v.pavardenis ... nju jau tikraj dar cia krc isvis nesamone padare jog ejsim dar ir vasara svajoja jie laj
28 Gecas Z... Justinas R smaukosi tas peticiju kurejas jis smaukosi ir tuom didziuojasi
29 sudavicius J... Arnas S pydaras jis silutei geda daro butelius renka po svenciu tas peticijos sukurejas
30 I.Jonkute ... Visiskai sutinku. Nei lietuviai esa proto bokstai nei kas o dirba daug daugiau nei bet kas kitas. kame cia reikalas. ar svietimo ministerija neturi ka veikt ar kaip ?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!