Ne

207 PARAŠAI

Kategorija:

Kodėl mes neturime teisės rinktis kokioje mokykloje mokytis? Padarius Palangos Baltijos vidurinę mokyklą 10-mete, mokinys bus priverstas eiti į gimnaziją, nesvarbu jis nori to ar ne. Arba galima rinktis važiuoti į kitus miestus..
Dauguma Baltijos mokyklos mokinių norėtų pasilikti čia, tačiau miesto valdžia apie tai negalvoja. Mes, mokiniai mokysimės ir norime rinktis, o ne miesto valdžia.
Jei Palangos Baltijos vid. mokykla taps dešimtmete, mes neturėsime rinktis kur mokytis.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 LOL.:D ... Zinoma butu gerai kad "Baltijos" vidurine nebutu10mete, bet kol nebus ishrinktas nauja valdzia, nauja svietimo ministerija niekas nesims jokiu veiksmu.Dabar musu"auksiniai" valdziai svarbu rinkimai
2 Sandra P... darykit 12kl.kodel mokiniai norintis pabaigti 12kl.,toje mokykloje negales!
3 Vytas i... Tikiuos,kad valdzia padarys bent viena gera sprendima.Tiksliau svietimo ministerija,kadangi iki tol jie su zakaitiene priesaky elgesi kaip paskutiniai nesusiprateliai ir neparode,kodel jie valdzioj
4 Audrius S... valdziai niekada nera svarbu mokiniai ar ju pageidavimai visi tik ziuri i savo piniginiu storuma ir nekreipia demesio.
5 K. A... Baltijos viturine mokykla negali buti padaryta 10mete! Pagailekit musu mokiniu!
6 Elena I... mokyklos likima turi spresti mokiniai ir tevai,nes tai juos liecia tiesiogei,o ne tarybos ar svietimo skyriaus vadovai.jei mikykloje yra mokiniu,ji yra gera
7 Auguste O... Visiskai nenoriu iseiti is mokyklos,kurioje praleista sitiek laiko.Mes turim teise rinktis!
8 Giedre R... Turime buti stprus ir atlaikyti visus gyvenimo isbandymus,taciau sis isbandymas is lempos ;D
9 Mokinka J... Negi nieko nebegalima padaryti?Dabar ipac turim buti vieningi
10 Agnė T... nu a jum sunku palikt musu mokylka kjp normalia??as nesuprantu jusu ziuriu visiskai i lankas pradejot saudyt

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!