Dėl Kauno autobusų darbo grafiko padidinimo iki 24 valandos

39 PARAŠAI

Kategorija:

Kauna yra miręs miestas.Taip dauguma Kauniečių kalba apie Kauną.Savaitgaliais jaunimui sunku gryzti namo po darbų ar po pramogų. Kai 21 valanda jau niekas nevažiuoją. Darbo dienomis taip pat vakarais retai kas važiuoja.Mes prašome,kad visuomeninis transportas darbo ir savaitgalių dienomis važiuotų iki 24 valandos.Vilnius turi net naktinius autobusus ir troleibusus mes neturime.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=107]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2019-01-25 / 12:01
Kaune ir Kauno priemiesciuose susiekimas po 21 val lygus 0. Nesirupinama zmoniu saugumu ir grizimu i namus po darbu ir po renginiu.
2 Neskelbiama (Vilnius)
2019-01-25 / 11:57
Sutinku, nes Kaune kai lankau gimines tai susisiekimas po 21 val. tragiškas.
3 Loreta
visiskai sutinku, yra be galo blogai, kai is savaitgalio renginiu nera kuo grizt namo.i
4 Hmm
na dėl rašybos klaidų skaičiaus šioje peticijoje, tai rodo tik autoriaus edukacinį lygį. O šiaip tai Kaune juk irgi yra visa naktį kursuojantis troleibusas "S".
5 Asta
p.s. būtų puiku, jei ištaisytumėte gramatines klaidas peticijos tekste
6 as
visiskai pritariu jei is kur 11 grizti tai neeina parvaziuot kam ta maxima padare kiaura para gal mano kad kas nors i ja su taxu vaziuos o be to tikrai neopasilinksmint nej siaip is kokio koncerto ar
7 Egluze
butu, gerai, nes dabar autobusai vazineja trumpai, ir bent jau vasaros sezonu galetu vaziuoti netgi iki 1h, todel kad dauguma studentu susiranda darbus, ir nera kaip is ju gristi
8 Linute
pritariu, jej atubusu butu ii 24val butu labai teisinga.