Prieš žmogaus diskriminaciją dėl drabužių

37 PARAŠAI

Kategorija:

Ši peticijia yra prieš žmonių nusistatymą dėl kitokių drabužių. Pvz. aš dalyvauju etnografiniame ansamblyje ir po renginių ne visada turime laiko persivilkti drabužių, todėl einame namo su tautiniais drabužiais. Ir nėvienas iš mūsų nėra patyręs pajuokos iš kitų žmonių dėl aprangos. Šiandien vieną pokalbį girdėjau: žėk ta d***** kokiais baisiais ir nuo mados atsilikusiais skarmalais vaikšto... Tipo jie su super-modern-stilingais skarmalais vaikšto. O, kad žmogus persirengt nespėja reikia kuo greičiau grįžti namo jiems visiškai nešauna į galvą. Todėl esu prieš žmonių nusistatymą prieš kitokius drabužius. (P.S. man tautiniai drabužiai labain gražūs)

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Luka S... Prieš diskriminaciją!!! Pati esu Išskirtinio stiliaus jau mokykloje mane palaiko bet gatvėj gezai dar per dantį patraukia. Taigi žmonės- susirūpinkite, jei norite kad jūsu ir vaikų ateitis būtų ok
2 Paulina G... nesamone tikra. nesazininga ir nelogishka diskriminuot zmogu del jo aprangos
3 Gu. ... Užkniso Pertuškevičius su savo gatvės reidu. 100% jei pamatytų neturtingą ar tiesig pinigų rūbams nemėtantį žmogų, iš kart išpeiktų visaip..
4 poxujistas ... siaipi man praktishkai px, bet shia peticija matyt kure labai zhmogaus teisiu ginejas (kas ir taip zhinome kas tokie yra)..
5 Justinas ... aš prieš žmogaus diskriminaciją dėl drabužių čia tas pats kaip primušt žmogų vadinamojioje krasnūhoje užtai kad kažkam nepatiko tavo drabužis
6 Simona G... 6i peticija labai susmulkinta.ir nieko nepakeis..turėtų būti daug plaiau viskas...ir apie visokeriopa visokiausia diskriminaciją.
7 Lina K... Žmonėms pramoga pasityčioti. Jie negalvoja apie kito bėdas. Jie galvoja apie savo poreikius ir norus. Jie jam svarbesni.
8 GEDIMINAS G... Peticija Už rimtą ir išmintingą Vilniaus Valdžią be TT
9 Aurelija T... Tikrai tjp. Man jau atsibodo klustis visokiu "pasiziurek, kaip atrodai"