Lazdynų baseinui nebus galo

1 273 PARAŠAI

Kategorija:

Lazdynų baseinui nebus galo

Lazdyniečiai ir visi vilniečiai, kurie esate buvę, būnate ir norėtumėte ateityje būti Lazdynų baseine ir paplaukioti ir pagerinti savo sveikatą - kreipiuosi į Jus su prašymu paremti mano inicijuotą peticiją dėl Lazdynų baseino išsaugojimo.Lazdynų laisvalaikio centras (Erfurto g. 13) geriausiai žinomas kaip Lazdynų baseinas, veikia jau daugiau nei 20 metų. Jis yra svarbus sveikatingumo ir sporto centras. Šį baseiną renkasi daugelis vilniečių, mėgstančių plaukiojimą, taip pat jį renkasi ir sportininkai, todėl, kad tai yra vienintelis 50 metrų, t.y. ilgiausias baseinas Vilniuje. Šis baseinas yra svarbus tuo, kad jame ugdomi ir treniruojasi garsūs sportininkai, kurie gina Lietuvos garbę.

Tikriausia daugelis vilniečių ir apskritai daug Lietuvos žmonių pažįstate šį baseiną ir daug kas esate plaukioję jame būdami ir maži ir seni. ''Sostinė'' teigia, kad savivaldybės vadovai planuoja jį perleisti verslininkams. Jiems nereikia likusio vienintelio didesnio baseino Vilniuje. Beveik neabejojama, kad į Lazdynų baseiną įkėlus koją privačiam verslui, iš čia pirmiausia bus lauk išgrūsti šeši šimtai sportininkų - plaukikų, vandensvydininkų, daugiakovininkų. O ateityje baseino išvis gali nelikti. ''Tvirtai žinau, kad dirbsime iki liepos pabaigos, nes baseino reikia olimpiadai besiruošiantiems plaukikams. O toliau nežinia. Jei baseiną nupirks verslininkai, bent jau ant sporto iš karto galima dėti kryžių'' - sakė Lazdynų laisvalaikio centre įsikūrusio baseino direktorius Romualdas Grigas. R.Grigas po verslininkų apsilankymo supratęs, kodėl savivaldybė, kuriai priklauso baseinas, neskiria lėšų net menkiausiems remonto darbams. Kalbos, kad baseinas bus parduotas, sklando jau 7 metus. Vilniečiai ir apskritai visi lietuviai ir svečiai iš užsienio, jei norite ir toliau paplaukioti ir sutvirtinti sveikatą už priimtiną kainą, nes tikėtina baseiną užvaldžius privačiam verslui kainos bus didesnės ir tai sunkiai atsilieptų pensininkams ir visiems žmonėms, jei norite,kad turėtų kur treniruotis geriausi Lietuvos plaukikai, kurie garsina Lietuvos vardą ir turėtumėte vietą, kur jūsų vaikai galėtų mokytis plaukti ir galų gale Jūs patys kada panorėję nueitumėte paplaukioti į baseiną - kviečiu pasirašyti mano peticiją, kurios reikalavimas būtų neparduoti Lazdynų baseino verslininkams, o įpareigoti Vilniaus miesto savivaldybę, kad pagaliau ji imtųsiį sutvarkyti šią svarbią sveikatingumo ir laisvalaikio praleidimo vietą.

# Vardas Komentaras
1 Vitalija
Baseinas reikalingas ir valdžios atstovams neturėtų kilti jokių minčių apie uždarymą ar ,,atidavimą''į privačias rankas.
2 A.Mačiulis
Planuojama eilinė organizuota vagystė apiplėšiant Lietuvos žmones.
3 Mantulis
galetu kazka pataisyt jame bet siaip zjbs baseinas nx ji supist?
4 Erika
Man 9 metai ir aš lankiau šį baseiną, kol jį neuždarė
5 Žana
Baseinas reikalingas mūsų vaikams. Lankydami baseiną vaikai būna užgrudinti, turi užimtumą (ne blaškosi be reikalo laukia, o sportoja), auga disciplinuoti. Jokių būdų negalima visa tai atimti iš VAIKŲ
6 Vandenis
noriu švaraus baseino, ir kad nemokamas man būtų
7 Rasa
turbūt baigsis kaip su Gulbinų vaikų stovykla :(
8 Ričardas
Nusikalstama, kai naikinamos sporto bazės vardan verslo interesų.
9 Rolandas
kaip bebūtu, turime išsaugoti kultūros sostinės vardą :)
10 Rimgaudas
Išnyko Žalgirio baseinas prie Mindaugo tilto... Ką verslas daro su baseinais - įrodyta.
11 BOGDAN
isparduokit 10 eksponatu is valdovu rumu ir bus baseinas!
12 N.
Daug metu lankeme Lazdynu baseina ir jo uzdarymas labai nuliudino mus ir daugybe lankiusiu. Baseino uzdarymas - naujametine kiaulyste. Gal ikurti fonda del baseino remonto, prisidesim
13 Ramūnas
Neįsivaizduoju sostinės be stadiono ir baseino. Gugenhaimą galima ir Vasiukuose statyti.
14 Loreta
As uz baseina, juk kur mes ugdysime savo sportininkus busimus
15 Tadas
Kažkodėl rygoje glai veikti 5 tokio dydžio baseinai ir niekas tuo nesistebi. O pas mus paskutinį uždaro.
16 A.Uzdila
griauti lengviau nei statyti... tai gal uzteks greiti?
17 p.kovalskis
sostinei reike tokio baseino kaip mes dar jy turime
18 Vaidas
Gal geriau baseinas modernus negu tas sušiktas Gugenhaimas
19 V.Gurauskas
Labai abejodamas apčiuopiama šios peticijos nauda, pasirašau. Nes sveikinu kieknieną žingsnį, kuris parodo valdžiai, kad ne visi Lietuvoje linkę susitaikyti su mums peršama padėtimi.
20 K.
Vaikštau kiekvieną savaitgalį. Tiksliau jau tik vaikščiodavau…
21 Egidijus
Uždarytas baseinas - tai vaikai išvaryti į gatvę
22 E.Deinarovic
Noriu kad mano vaikas sportuotu normaliame baseine o ne IMPULSO pirtiniame varlinuke
23 Dzeraldas
Idiotu savivaldybe,nejaugi musu gelezine ledi nieko nemato kas vyksta musu sostineja,ir aplamai su musu sportu!
24 Žilvinas
Man 39, noriu sportuti, praplaukiu 1,5 katą per savaite, būtinai, leiskit sportuoti ir mėgejams
25 Audra
būtų absurdas parduoti verslininkams... tokia peticija būtina
26 Laimonas
Baseinas sveikatos šaltinis, tokių reikai kiekvienam mietste.
27 T.Vjalicina
tai liko vienintelis baseinas kur galima plaukioti ir moketi uz plaukimą, o ne už ta ko visiškai nebūtina.
28 Viktorija
Tai gi cia butu tikra nesamone uzdaryt si baseina,kuris net daugiau nei 20 metu veikia.!!!!
29 Artūr
Negalima uždaryti tokias vietas, nes nebus kur treniruotis plaukikams.
30 Arnoldas
Lazdynų baseiną-sveikatingumo ir sporto centrą-būtina išsaugoti.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.