Lazdynų baseinui nebus galo

1 273 PARAŠAI

Kategorija:

Lazdynų baseinui nebus galo

Lazdyniečiai ir visi vilniečiai, kurie esate buvę, būnate ir norėtumėte ateityje būti Lazdynų baseine ir paplaukioti ir pagerinti savo sveikatą - kreipiuosi į Jus su prašymu paremti mano inicijuotą peticiją dėl Lazdynų baseino išsaugojimo.Lazdynų laisvalaikio centras (Erfurto g. 13) geriausiai žinomas kaip Lazdynų baseinas, veikia jau daugiau nei 20 metų. Jis yra svarbus sveikatingumo ir sporto centras. Šį baseiną renkasi daugelis vilniečių, mėgstančių plaukiojimą, taip pat jį renkasi ir sportininkai, todėl, kad tai yra vienintelis 50 metrų, t.y. ilgiausias baseinas Vilniuje. Šis baseinas yra svarbus tuo, kad jame ugdomi ir treniruojasi garsūs sportininkai, kurie gina Lietuvos garbę.

Tikriausia daugelis vilniečių ir apskritai daug Lietuvos žmonių pažįstate šį baseiną ir daug kas esate plaukioję jame būdami ir maži ir seni. ''Sostinė'' teigia, kad savivaldybės vadovai planuoja jį perleisti verslininkams. Jiems nereikia likusio vienintelio didesnio baseino Vilniuje. Beveik neabejojama, kad į Lazdynų baseiną įkėlus koją privačiam verslui, iš čia pirmiausia bus lauk išgrūsti šeši šimtai sportininkų - plaukikų, vandensvydininkų, daugiakovininkų. O ateityje baseino išvis gali nelikti. ''Tvirtai žinau, kad dirbsime iki liepos pabaigos, nes baseino reikia olimpiadai besiruošiantiems plaukikams. O toliau nežinia. Jei baseiną nupirks verslininkai, bent jau ant sporto iš karto galima dėti kryžių'' - sakė Lazdynų laisvalaikio centre įsikūrusio baseino direktorius Romualdas Grigas. R.Grigas po verslininkų apsilankymo supratęs, kodėl savivaldybė, kuriai priklauso baseinas, neskiria lėšų net menkiausiems remonto darbams. Kalbos, kad baseinas bus parduotas, sklando jau 7 metus. Vilniečiai ir apskritai visi lietuviai ir svečiai iš užsienio, jei norite ir toliau paplaukioti ir sutvirtinti sveikatą už priimtiną kainą, nes tikėtina baseiną užvaldžius privačiam verslui kainos bus didesnės ir tai sunkiai atsilieptų pensininkams ir visiems žmonėms, jei norite,kad turėtų kur treniruotis geriausi Lietuvos plaukikai, kurie garsina Lietuvos vardą ir turėtumėte vietą, kur jūsų vaikai galėtų mokytis plaukti ir galų gale Jūs patys kada panorėję nueitumėte paplaukioti į baseiną - kviečiu pasirašyti mano peticiją, kurios reikalavimas būtų neparduoti Lazdynų baseino verslininkams, o įpareigoti Vilniaus miesto savivaldybę, kad pagaliau ji imtųsiį sutvarkyti šią svarbią sveikatingumo ir laisvalaikio praleidimo vietą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vitalija V... Baseinas reikalingas ir valdžios atstovams neturėtų kilti jokių minčių apie uždarymą ar ,,atidavimą''į privačias rankas.
2 A.Mačiulis ... Planuojama eilinė organizuota vagystė apiplėšiant Lietuvos žmones.
3 Mantulis B... galetu kazka pataisyt jame bet siaip zjbs baseinas nx ji supist?
4 Erika L... Man 9 metai ir aš lankiau šį baseiną, kol jį neuždarė
5 Žana R... Baseinas reikalingas mūsų vaikams. Lankydami baseiną vaikai būna užgrudinti, turi užimtumą (ne blaškosi be reikalo laukia, o sportoja), auga disciplinuoti. Jokių būdų negalima visa tai atimti iš VAIKŲ
6 Vandenis P... noriu švaraus baseino, ir kad nemokamas man būtų
7 Rasa A... turbūt baigsis kaip su Gulbinų vaikų stovykla :(
8 Ričardas P... Nusikalstama, kai naikinamos sporto bazės vardan verslo interesų.
9 Rolandas B... kaip bebūtu, turime išsaugoti kultūros sostinės vardą :)
10 Rimgaudas B... Išnyko Žalgirio baseinas prie Mindaugo tilto... Ką verslas daro su baseinais - įrodyta.
11 BOGDAN V... isparduokit 10 eksponatu is valdovu rumu ir bus baseinas!
12 N. A... Daug metu lankeme Lazdynu baseina ir jo uzdarymas labai nuliudino mus ir daugybe lankiusiu. Baseino uzdarymas - naujametine kiaulyste. Gal ikurti fonda del baseino remonto, prisidesim
13 Ramūnas J... Neįsivaizduoju sostinės be stadiono ir baseino. Gugenhaimą galima ir Vasiukuose statyti.
14 Loreta G... As uz baseina, juk kur mes ugdysime savo sportininkus busimus
15 Tadas V... Kažkodėl rygoje glai veikti 5 tokio dydžio baseinai ir niekas tuo nesistebi. O pas mus paskutinį uždaro.
16 A.Uzdila ... griauti lengviau nei statyti... tai gal uzteks greiti?
17 p.kovalskis ... sostinei reike tokio baseino kaip mes dar jy turime
18 Vaidas V... Gal geriau baseinas modernus negu tas sušiktas Gugenhaimas
19 V.Gurauskas ... Labai abejodamas apčiuopiama šios peticijos nauda, pasirašau. Nes sveikinu kieknieną žingsnį, kuris parodo valdžiai, kad ne visi Lietuvoje linkę susitaikyti su mums peršama padėtimi.
20 K. M... Vaikštau kiekvieną savaitgalį. Tiksliau jau tik vaikščiodavau…
21 Egidijus T... Uždarytas baseinas - tai vaikai išvaryti į gatvę
22 E.Deinarovic ... Noriu kad mano vaikas sportuotu normaliame baseine o ne IMPULSO pirtiniame varlinuke
23 Dzeraldas S... Idiotu savivaldybe,nejaugi musu gelezine ledi nieko nemato kas vyksta musu sostineja,ir aplamai su musu sportu!
24 Žilvinas V... Man 39, noriu sportuti, praplaukiu 1,5 katą per savaite, būtinai, leiskit sportuoti ir mėgejams
25 Audra P... būtų absurdas parduoti verslininkams... tokia peticija būtina
26 Laimonas M... Baseinas sveikatos šaltinis, tokių reikai kiekvienam mietste.
27 T.Vjalicina ... tai liko vienintelis baseinas kur galima plaukioti ir moketi uz plaukimą, o ne už ta ko visiškai nebūtina.
28 Viktorija K... Tai gi cia butu tikra nesamone uzdaryt si baseina,kuris net daugiau nei 20 metu veikia.!!!!
29 Artūr K... Negalima uždaryti tokias vietas, nes nebus kur treniruotis plaukikams.
30 Arnoldas Č... Lazdynų baseiną-sveikatingumo ir sporto centrą-būtina išsaugoti.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!