Aš prieš tabaka , alchogoli ir narkotikus

65 PARAŠAI

Kategorija:

Nuo tabako ir kitokių svaigalų , per metus žūsta labai daug žmonių. Būtų gerai , kad gamintojai pradėtu gaminti mažiau svaigalų . Ir taip padėtu ne tik mums bet ir gamtai . Tai kviečiu pasirašyti prieš narkotikus ir kitokias medžiagas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Tas
Padetu gamtai??? Gamtai geriausia būtų, jei Homo sapiens visai išnyktų nuo tabako ir AKCHOGOLIO :)
2 Zenonas
Reikėtų nuosekliai, bet pamažu. Uždrausti stiprų alkoholį. Spiritą skiestą įsigyti tik vaistinėse pagal receptą. Lieka alus ir tik šventinėmis dienomis.Blaivybė atsipirks
3 Jūstė
Aš išvis nesuprantu tų žmonių... Kaip galima norėti save žaloti...
4 g
autoriui reiktu išmokt lietuviškai rašyt prieš kuriant peticiją...
5 V.Preskienis
As pasirasau, nors nemanau, kad kol zmogus bent vienas bus gyvas viso sito kadanors atsisakys, ar bent apribos
6 GEDIMINAS
Nepamirškite svarbios petcijos ''Lazdynų baseinui nebus galo''

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.