Referendumas dėl Vilniaus transporto ateities

414 PARAŠAI

Kategorija:

Vilnius dūsta nuo kamščių. Sąvoka „piko valanda“ neteko savo esmės ir dabar Vilniuje tęsiasi didesnis ar mažesnis nuolatinis pikas. Miesto valdžia, ir visuomenė diskutuoja koki viešojo transporto sprendimą pasirinkti: tramvajų, metro, dviejų lygių sankryžas, lynų kelią, talpiuosius autobusus ar kita. Šis delsimas kasmet kainuoja vilniečiams 1,5 milijardo litų prarastų dėl kamščių. Miesto valdžia nedrįsta pasirinkti vieną ar kitą problemos sprendimo būdą, todėl sprendimą turi pasufleruoti patys rinkėjai.
Dėl to siūlome:
1. Iki 2008-12-31 suorganizuoti Vilniaus miesto gyventojų apklausą dėl
visuomeninio transporto ateities, kuriame bus klausiama, kokios naujos
viešojo transporto priemonės įdiegimui pritaria vilniečiai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Marius S... Vilniui butinas metro.Mieste registruota apie 600t.zmoniu,o kasdien jame sukasi,dirba ir mokosi dar mazdaug tiek pat zmoniu is visos Lietuvos,todel susidaro baisus kamsciai.Greiciau statykyt metro!!!
2 Zilvinas J... Visi Europos miestai turi si labai patogu dalyka, kodel Lietuva jo negali tureti ? tikrai padetu sumazinti spustis, oro tarsa. Esu isitikines, kad daug zmoniu, tame tarpe ir as, atsisakytu automobilio
3 Arnas B... Metro klausimas neturetu but net diskutuojamas !!!!
4 Giedrius B... už dviračių transporto infrastruktūros gerinimą
5 L. G... Tik metro, tei greiciausia transporto priemone didmisciui ir ypatingai gerina infrastruktura!
6 Darius Č... Metro ir dvieju lygiu sankryzas rinkciausi is visu pasiulytu sprendimu
7 Valentinas D... Šią miesto problemą reikia vienu ar kitu būdu spręsti ir kuo greičiau.
8 Živilė I... Vilniui reikia metro, nes gatvės per daug užkištos.
9 Vaidas P... liux, jei jau svaisto pinigus visokiem stadionams, tai kodel i metro nesuinvestuot. Ar taip ar taip miestui bus finansine krize:)
10 KRISTINA N... Sutinku ir esu už tai, kad Vilniuje būtų metro, taip išsispręstų dauguma transporto kamsčių problemų
11 Edita S... šią problemą reikia spręsti kuo greičiau ir kuo rimčiau
12 Mindaugas N... svajoju apie metro, kad galeciau nekankint sao mašiniuko kamsčiuose :)
13 Šarūnas B... jei bus gerai Vilniuje, bus gerai ir kitiems miestams
14 Justina M... klausykite, jeigu turėtumėme metro, baigtųsi visos spūstis ir į reikiamą vietą nuvyktumėme daug greičiau.
15 G.Žičkis ... Kelių platinimų ir šviesoforų gausa transporto spūsčių nesumažinsime, reikalingas radikalaus sprendimo priemimas.
16 Julius S... anksciau ar veliau, vis tiek reikės tiesti požeminį metro, nes antžeminis judėjimas jau tampa perpildytas
17 B.Rudyk ... Tvarkingas visomeninis transportas-normalus eismas gatvese. Už METRO.
18 K. L... Veiksmo. Kalbos jau atsibodo beveik tiek pat kiek ir kamščiai. Realių veiksmų prašytume.
19 Arunas S... Uz METRO. Tik ne tramvajus - jis uzkims galutinai gatves.
20 d.gabriele ... apklausa tikrai niekam nepakenks xDDtik pades rasti problemos sprendimo buda.
21 A. A... ka bobute nusimano apie transporta???? referendumas - kvailas dalykas.
22 Rasa C... Vienareikšmiškai - METRO. Aišku, pats rezultatas pasireikštų gal ir ne taip greit, bet mastom apie ateitį, kai visuomenės poreikia augs. Kur kas mažesni už Vilnių Europos miestai turi metro.
23 Andrius B... 100 proc. už metro; norėčiau ir pats prisidėti prie statybos
24 Darius M... Vienintelis realus būdas spręsti kamščių problemą
25 GEDIMINAS G... Nepamirškite padėti išsaugoti baseiną ,peticija ''Lazdynų baseinui nebus galo.''

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!