Prieš Smurta ir Patyčias

41 PARAŠAI

  • Nesvarbu
  • nuo 2008-05-29
  • iki 2008-06-25
Kategorija:

Prieš smurta mokykloje ir diskriminacija...
atsibodo klausytis mokykloje patycias del aprangos ar net dėl išvaizdos...
Smurtas tikrai mokykloje blogai, kai nežine už ką iš teves šaiposi ar tiesiog muša...
ar tai ilgai tęsis tegul įveda koki tai įstatyma draudženti tai daryti, gana čia tylėti....
kai matai vaika grįštanti apsiverkusi, nu tikrai... vaiką tai fiziškai ir psichiskai veikia...

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 laura :... nu tikrai smurtas negeras dalykas.vat pvz.as turiu klasioke kuri turbut nepamena tokios dienos,kurios nebutu isverkusi.tai tikrai slykstu...
2 Nuskriaustas:D ... As uz, pyzdina mane kas tik netyngi(tevai,mokytojai,bendraklasiai,kaimynai...) XDDD
3 Lukas M... jokios diskriminacijos.. tolerancija toleruojantiems ..
4 V.Stripeika ... beje kodėl pas jūsų rašymą tiek klaidų pvz:draudženti
5 Karolis K... Smurtui ne ! Zmones muskim lenkus ;DDD as uz rasizma ;DDD
6 Greta A... Smurtas yra baisu,kiekwiena diena nuo smurto kencia begale waiku,paaugliu,kaikurie net del to nusizudo juk negalima taip kenteteti,jie negali padeti nei sau nei kitiems,tai gal kasnors pades jiems...
7 GEDIMINAS G... Raginu pasirašyti mano peticiją ''Už naują, išmintingą ir sėkmingą Vilniaus Valdžią nuo 2008 m. spalio 12 d'', nes valdžia čia galėtų padėti

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!