Už referendumą dėl dvigubos pilietybės

1 178 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje siūlomos Pilietybės įstatymo pataisos, kuriose numatoma galimybė įgyti dvigubą pilietybę, prieštarauja LR Konstitucijai. Pilietybės suteikimo klausimus reglamentuojančias Konstitucijos nuostatas (LR Konstitucijos 1 skirsnis 12 straipnis) leidžiama keisti tik skelbiant referendumą. Todėl pritariu LR Seimo nario Artūro Paulausko pateikto LR Seimo nutarimo „Dėl referendumo dėl dvigubos pilietybės paskelbimo" projektui (jo numeris XP-2512.). Referendumas dėl dvigubos pilietybės būtų skelbiamas šių metų spalio 12 d. kartu su Seimo rinkimais.

Jūsų parašas reikalingas, kad referendumas būtų rengiamas!*

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2019-04-09 / 08:06
Uz dviguba pilietybe, duokit galimybe dirbantiems svetur gristi i tevyne kada jie panores.
2 Rimantas
2019-03-20 / 14:32
Tik už dvigubą pilietybę, neatstumkime šiuo metu gyvenančių svetur.
3 Nijolė (Kaunas)
2019-03-20 / 14:24
už dvigubą pilietybę, turime išsaugoti savo jau esamus ir dar gimsiančius lietuvius, Lietuvos piliečius. Lietuva neturi atstumti savi vaikų, nesvarbu, kad jie šiuo metu gyvena kitur. Kiekvienas pilietis yra svarbus Lietuvai, saugokime vieni kitus.
4 Elvyra
2018-07-28 / 15:00
Dviguba pilietybe butinybe siuolaikiniam Lietuviui!
5 Viktorija
Jei esi lietuvis negali prarasti savo pilietybės nors ir gyveni svetur.
6 Jūra
Tai man aktualu, noriu turėti dvigubą pilietybę. Nenoriu prarasti Lietuvos pilietybės įgijus kitos šalies.
7 Justina
esu Gimimo ir uzaugusi Lietuvoje,myliu lietuva, dukra taip pat,tad nenoretume atsisakyti Lietuvos pilietybes,todel prasome Jusu atsizvelgti i emigravusius lietuvius ir nepalikti ju likimo valej.
8 Tadas
Jei neleisite turet dvigubos pilietybes,tai daug Lietuviu pasirinks geriau turet anglijos,nei lietuvos.
9 Vidas
Reikia, kad butu galima turėti 2pilietybes, neverskite zmoniu rinktis.
10 Agne
Uz dviguba pilietybe mano seimai gyvenanciai UK 15metu
11 Andrius
Gyvenu UK jau10metu bet su lietuva nesinori rysiu nutraukti jai nebus dvigubos pilietybes manau zinote ka zmones jau pasirinko. Bukit nuolaidesni kad zmones vel jumis patiketu
12 Valentas
Senai issivysciusios salys turi dvigubas pilietybes. Jei nebus gali.ybes dvigubos, atsisakysiu LT visai!
13 Aira
Meile Beatsako- Lietuva. Tik gaila kad lietuvos vyriausybei tas neidomu neduok dieve grisime tevynen ir prasysime savo teisiu. Tikiuosi iki to laiko dar Lietuva bus zemelapyje
14 Laima
nesvarbu kokia yra del emigracijos dokumente žyma, lietuviui Lietuvos iš jo širdies niekas neištrins.
15 Aiste
Mano duktė gimė Norvegijoje ir įgijo Norvegijos pilietybę, aš ir mano vyras, Norvegijos pilietis, norime, kad mūsų duktė turėtų galimybę būti ir Lietuvos piliete.
16 Janina
Esu lietuve, ir nesvarbu kokioj saly gyvenu ir dirbu, vistiek as esu LIETUVE. Parvazevus i savo gimtine, nenoriu buti uzsienete.
17 Rima
Kad lietuviai gyvenantis uzsienyje galetu skaitytis lt.pilieciais
18 Virginia
Iš gimusių Lietuvoje niekas neturi teisės atimti pilietybės.
19 Simona
Dviguba pilietybė yra būtina norint pilnos integracijos į ES. Kaip galima kalbėti apie "autentiškumo išsaugojimą" ir tuo pat metu versti Lietuvius rinktis tarp užsienio arba Lietuvos tautybės.
20 Rita
Jai noreciau grist i Lietuva su vyru ir vaikais, Mexikos pilieciais, negaliu, nes tureciau atsisakyti mexikos pilietybes,tai kam rizikuot, jai tureciau dviguba pilietybe galeciau bandyt laime Lietuvoj
21 Deimantė
nelabai supratau , bet jeigu lietuvis isvaziawes kitur ir igijes pilietybe gales tureti ir lietuvos pilietybe sutinku
22 Agne
Mano vaikas gimes Airijoje, mes, tevai-lietuviai. Lietuvoje susidureme su daugybe problemu, ypac medicinos srity, todel, kad vaikas-Airijos pilietis.
23 Rasa
Ka daryt vaikui, kurio tevai yra skirtingu pilietybiu? Rinktis kuri teva labiau myli?
24 Kristina
Sunus amerikos pilietis, tevai ir seneliai Lietuviai
25 V.
Lietuvis ir Afrikoj lietuvis! Konstitucija sukurta zmonems, o ne zmones konstitucijai.
26 Gediminas
nenaikinkime lietuviu tautos! As nenoriu, kad Lietuvos preidenta rinktu rusas ar turkas turintis Lietuvos pilietybe vien del to, kad gyvena Lietuvoje!
27 rolandas
Referendumas yra pasmerktas, kadangi jame dalyvaus maziau kaip 50% lietuviu. Is anksto aisku, kad LR konstitucijos straipsnis pilietybes klausimu nebus pakeistas. Tai kam mulkinti zmones?
28 Rolandas
Referendumas yra pasmerktas, kadangi jame dalyvaus maziau kaip 50% lietuviu. Is anksto aisku, kad LR konstitucijos straipsnis pilietybes klausimu nebus pakeistas.
29 Vilija
As esu Lietuvos piliete. Mano sunus Gustavas gime Australijoje 1996 m. Mano prasymas suteikti mano sunui Lietuvos pilietybe buvo atmestas. Kodel? KUo jis blogesnis uz kitu Lietuvos pilieciu vaikus?
30 Aurelijus
Kuo daugiau demokratijos, kuo mačiau politikų savivalės...

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (550)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (193)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.