Už referendumą dėl dvigubos pilietybės

1 178 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje siūlomos Pilietybės įstatymo pataisos, kuriose numatoma galimybė įgyti dvigubą pilietybę, prieštarauja LR Konstitucijai. Pilietybės suteikimo klausimus reglamentuojančias Konstitucijos nuostatas (LR Konstitucijos 1 skirsnis 12 straipnis) leidžiama keisti tik skelbiant referendumą. Todėl pritariu LR Seimo nario Artūro Paulausko pateikto LR Seimo nutarimo „Dėl referendumo dėl dvigubos pilietybės paskelbimo" projektui (jo numeris XP-2512.). Referendumas dėl dvigubos pilietybės būtų skelbiamas šių metų spalio 12 d. kartu su Seimo rinkimais.

Jūsų parašas reikalingas, kad referendumas būtų rengiamas!*

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Uz dviguba pilietybe, duokit galimybe dirbantiems svetur gristi i tevyne kada jie panores. 2019-04-09 / 08:06
2 Rimantas M... Tik už dvigubą pilietybę, neatstumkime šiuo metu gyvenančių svetur. 2019-03-20 / 14:32
3 Nijolė M... už dvigubą pilietybę, turime išsaugoti savo jau esamus ir dar gimsiančius lietuvius, Lietuvos piliečius. Lietuva neturi atstumti savi vaikų, nesvarbu, kad jie šiuo metu gyvena kitur. Kiekvienas pilietis yra svarbus Lietuvai, saugokime vieni kitus. Kaunas 2019-03-20 / 14:24
4 Elvyra B... Dviguba pilietybe butinybe siuolaikiniam Lietuviui! 2018-07-28 / 15:00
5 Viktorija B... Jei esi lietuvis negali prarasti savo pilietybės nors ir gyveni svetur.
6 Jūra J... Tai man aktualu, noriu turėti dvigubą pilietybę. Nenoriu prarasti Lietuvos pilietybės įgijus kitos šalies.
7 Justina S... esu Gimimo ir uzaugusi Lietuvoje,myliu lietuva, dukra taip pat,tad nenoretume atsisakyti Lietuvos pilietybes,todel prasome Jusu atsizvelgti i emigravusius lietuvius ir nepalikti ju likimo valej.
8 Tadas P... Jei neleisite turet dvigubos pilietybes,tai daug Lietuviu pasirinks geriau turet anglijos,nei lietuvos.
9 Vidas s... Reikia, kad butu galima turėti 2pilietybes, neverskite zmoniu rinktis.
10 Agne B... Uz dviguba pilietybe mano seimai gyvenanciai UK 15metu
11 Andrius J... Gyvenu UK jau10metu bet su lietuva nesinori rysiu nutraukti jai nebus dvigubos pilietybes manau zinote ka zmones jau pasirinko. Bukit nuolaidesni kad zmones vel jumis patiketu
12 Valentas S... Senai issivysciusios salys turi dvigubas pilietybes. Jei nebus gali.ybes dvigubos, atsisakysiu LT visai!
13 Aira M... Meile Beatsako- Lietuva. Tik gaila kad lietuvos vyriausybei tas neidomu neduok dieve grisime tevynen ir prasysime savo teisiu. Tikiuosi iki to laiko dar Lietuva bus zemelapyje
14 Laima B... nesvarbu kokia yra del emigracijos dokumente žyma, lietuviui Lietuvos iš jo širdies niekas neištrins.
15 Aiste S... Mano duktė gimė Norvegijoje ir įgijo Norvegijos pilietybę, aš ir mano vyras, Norvegijos pilietis, norime, kad mūsų duktė turėtų galimybę būti ir Lietuvos piliete.
16 Janina D... Esu lietuve, ir nesvarbu kokioj saly gyvenu ir dirbu, vistiek as esu LIETUVE. Parvazevus i savo gimtine, nenoriu buti uzsienete.
17 Rima P... Kad lietuviai gyvenantis uzsienyje galetu skaitytis lt.pilieciais
18 Virginia M... Iš gimusių Lietuvoje niekas neturi teisės atimti pilietybės.
19 Simona B... Dviguba pilietybė yra būtina norint pilnos integracijos į ES. Kaip galima kalbėti apie "autentiškumo išsaugojimą" ir tuo pat metu versti Lietuvius rinktis tarp užsienio arba Lietuvos tautybės.
20 Rita J... Jai noreciau grist i Lietuva su vyru ir vaikais, Mexikos pilieciais, negaliu, nes tureciau atsisakyti mexikos pilietybes,tai kam rizikuot, jai tureciau dviguba pilietybe galeciau bandyt laime Lietuvoj
21 Deimantė B... nelabai supratau , bet jeigu lietuvis isvaziawes kitur ir igijes pilietybe gales tureti ir lietuvos pilietybe sutinku
22 Agne S... Mano vaikas gimes Airijoje, mes, tevai-lietuviai. Lietuvoje susidureme su daugybe problemu, ypac medicinos srity, todel, kad vaikas-Airijos pilietis.
23 Rasa P... Ka daryt vaikui, kurio tevai yra skirtingu pilietybiu? Rinktis kuri teva labiau myli?
24 Kristina B... Sunus amerikos pilietis, tevai ir seneliai Lietuviai
25 V. B... Lietuvis ir Afrikoj lietuvis! Konstitucija sukurta zmonems, o ne zmones konstitucijai.
26 Gediminas B... nenaikinkime lietuviu tautos! As nenoriu, kad Lietuvos preidenta rinktu rusas ar turkas turintis Lietuvos pilietybe vien del to, kad gyvena Lietuvoje!
27 rolandas ... Referendumas yra pasmerktas, kadangi jame dalyvaus maziau kaip 50% lietuviu. Is anksto aisku, kad LR konstitucijos straipsnis pilietybes klausimu nebus pakeistas. Tai kam mulkinti zmones?
28 Rolandas ... Referendumas yra pasmerktas, kadangi jame dalyvaus maziau kaip 50% lietuviu. Is anksto aisku, kad LR konstitucijos straipsnis pilietybes klausimu nebus pakeistas.
29 Vilija G... As esu Lietuvos piliete. Mano sunus Gustavas gime Australijoje 1996 m. Mano prasymas suteikti mano sunui Lietuvos pilietybe buvo atmestas. Kodel? KUo jis blogesnis uz kitu Lietuvos pilieciu vaikus?
30 Aurelijus K... Kuo daugiau demokratijos, kuo mačiau politikų savivalės...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!