Už referendumą dėl dvigubos pilietybės

1 178 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje siūlomos Pilietybės įstatymo pataisos, kuriose numatoma galimybė įgyti dvigubą pilietybę, prieštarauja LR Konstitucijai. Pilietybės suteikimo klausimus reglamentuojančias Konstitucijos nuostatas (LR Konstitucijos 1 skirsnis 12 straipnis) leidžiama keisti tik skelbiant referendumą. Todėl pritariu LR Seimo nario Artūro Paulausko pateikto LR Seimo nutarimo „Dėl referendumo dėl dvigubos pilietybės paskelbimo" projektui (jo numeris XP-2512.). Referendumas dėl dvigubos pilietybės būtų skelbiamas šių metų spalio 12 d. kartu su Seimo rinkimais.

Jūsų parašas reikalingas, kad referendumas būtų rengiamas!*

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Uz dviguba pilietybe, duokit galimybe dirbantiems svetur gristi i tevyne kada jie panores. 2019-04-09 / 08:06
2 Rimantas Mas... Tik už dvigubą pilietybę, neatstumkime šiuo metu gyvenančių svetur. 2019-03-20 / 14:32
3 Nijolė Mas... už dvigubą pilietybę, turime išsaugoti savo jau esamus ir dar gimsiančius lietuvius, Lietuvos piliečius. Lietuva neturi atstumti savi vaikų, nesvarbu, kad jie šiuo metu gyvena kitur. Kiekvienas pilietis yra svarbus Lietuvai, saugokime vieni kitus. Kaunas 2019-03-20 / 14:24
4 Elvyra Bud... Dviguba pilietybe butinybe siuolaikiniam Lietuviui! 2018-07-28 / 15:00
5 Viktorija Bli... Jei esi lietuvis negali prarasti savo pilietybės nors ir gyveni svetur.
6 Jūra Jūr... Tai man aktualu, noriu turėti dvigubą pilietybę. Nenoriu prarasti Lietuvos pilietybės įgijus kitos šalies.
7 Justina Sma... esu Gimimo ir uzaugusi Lietuvoje,myliu lietuva, dukra taip pat,tad nenoretume atsisakyti Lietuvos pilietybes,todel prasome Jusu atsizvelgti i emigravusius lietuvius ir nepalikti ju likimo valej.
8 Tadas Pau... Jei neleisite turet dvigubos pilietybes,tai daug Lietuviu pasirinks geriau turet anglijos,nei lietuvos.
9 Vidas ski... Reikia, kad butu galima turėti 2pilietybes, neverskite zmoniu rinktis.
10 Agne Ban... Uz dviguba pilietybe mano seimai gyvenanciai UK 15metu