Dėl Lietuvos futbolo rinktinės trenerio A.Liubinsko pasitraukimo!!!

133 PARAŠAI

Kategorija:

Mes Lietuvos futbolo sirgaliai norim reformų.Prašome LFF kad atstatydintų Lietuvos rintines trenerį Algimanta Liubinską,nes dabartinis treneris nededa jokių pastangų,kad mūsų futbolo rinktinė rodytų geresnius rezultatus.Jis nedaro jokių pastangų,kad galėtų į komandą įsilieti jauni žaidėjai.Jis turi savo mylimus žaidėjus "pensininkus" kurie tikrai neverti atstovauti rinktinei.Mes galime padėkoti jiem, kad daugelį metų atstovavo Lietuvai,bet atėjo laikas,kad į rintinę ateitų jauni žaidėjai.Kurie palaiko mano idėją,prašau pasirašykite šioje peticijoje.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Egidijus S... seniena lauk , reikalinga kazkas nauja su naujom pergalem
2 Mindaugas.N ... Jis nevertas trenerio posto , jam nusispjaut ant zaideju, geda tik daro....
3 Arminas V... norim permainu, kiek galima ziet tas pacias rungtynes po keleta kartu...
4 Donatas K... as labiau kritikuociau prasta treneriu stabo darba. Komanda net ir su gerais zaidejais be subalansuotos taktikos, tiek gynyboj tiek puolime, nieko doro negales nuveikti.
5 Valdas M... Reikia gero trenerio kaip narbekovas arba koki uzsienieti auksto lygio
6 Gediminas R... Galetu ir likt,bet tegu rodo rinktine tinkama rezultata...
7 I.Pupelis ... Atejo laikas pakeisti treneri ir judeti i prieki ir susigrazint slove, kuria turejo Lietuvos futbolas SSSR laikotarpiu.
8 G.Kundrotas ... Jau laikas keisti esamą rinktinės braižą, imtis naujų priemonių, kurti motyvaciją ir kviesti į rinktinę tik tuos žmones, kurie moka ir nori kovoti ir nenuleisti rankų (kojų) už Lietuvą.
9 Ignas ... Laikas pasikeitimam,nes rinktine dabar zaidzia tragiska futbola...