Dėl Lietuvos futbolo rinktinės trenerio A.Liubinsko pasitraukimo!!!

133 PARAŠAI

Kategorija:

Mes Lietuvos futbolo sirgaliai norim reformų.Prašome LFF kad atstatydintų Lietuvos rintines trenerį Algimanta Liubinską,nes dabartinis treneris nededa jokių pastangų,kad mūsų futbolo rinktinė rodytų geresnius rezultatus.Jis nedaro jokių pastangų,kad galėtų į komandą įsilieti jauni žaidėjai.Jis turi savo mylimus žaidėjus "pensininkus" kurie tikrai neverti atstovauti rinktinei.Mes galime padėkoti jiem, kad daugelį metų atstovavo Lietuvai,bet atėjo laikas,kad į rintinę ateitų jauni žaidėjai.Kurie palaiko mano idėją,prašau pasirašykite šioje peticijoje.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Egidijus S... seniena lauk , reikalinga kazkas nauja su naujom pergalem
2 Mindaugas.N ... Jis nevertas trenerio posto , jam nusispjaut ant zaideju, geda tik daro....
3 Arminas V... norim permainu, kiek galima ziet tas pacias rungtynes po keleta kartu...
4 Donatas K... as labiau kritikuociau prasta treneriu stabo darba. Komanda net ir su gerais zaidejais be subalansuotos taktikos, tiek gynyboj tiek puolime, nieko doro negales nuveikti.
5 Valdas M... Reikia gero trenerio kaip narbekovas arba koki uzsienieti auksto lygio
6 Gediminas R... Galetu ir likt,bet tegu rodo rinktine tinkama rezultata...
7 I.Pupelis ... Atejo laikas pakeisti treneri ir judeti i prieki ir susigrazint slove, kuria turejo Lietuvos futbolas SSSR laikotarpiu.
8 G.Kundrotas ... Jau laikas keisti esamą rinktinės braižą, imtis naujų priemonių, kurti motyvaciją ir kviesti į rinktinę tik tuos žmones, kurie moka ir nori kovoti ir nenuleisti rankų (kojų) už Lietuvą.
9 Ignas ... Laikas pasikeitimam,nes rinktine dabar zaidzia tragiska futbola...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!