Dėl Lietuvos futbolo rinktinės trenerio A.Liubinsko pasitraukimo!!!

133 PARAŠAI

Kategorija:

Mes Lietuvos futbolo sirgaliai norim reformų.Prašome LFF kad atstatydintų Lietuvos rintines trenerį Algimanta Liubinską,nes dabartinis treneris nededa jokių pastangų,kad mūsų futbolo rinktinė rodytų geresnius rezultatus.Jis nedaro jokių pastangų,kad galėtų į komandą įsilieti jauni žaidėjai.Jis turi savo mylimus žaidėjus "pensininkus" kurie tikrai neverti atstovauti rinktinei.Mes galime padėkoti jiem, kad daugelį metų atstovavo Lietuvai,bet atėjo laikas,kad į rintinę ateitų jauni žaidėjai.Kurie palaiko mano idėją,prašau pasirašykite šioje peticijoje.

# Vardas Komentaras
1 Egidijus
seniena lauk , reikalinga kazkas nauja su naujom pergalem
2 Mindaugas.N
Jis nevertas trenerio posto , jam nusispjaut ant zaideju, geda tik daro....
3 Arminas
norim permainu, kiek galima ziet tas pacias rungtynes po keleta kartu...
4 Donatas
as labiau kritikuociau prasta treneriu stabo darba. Komanda net ir su gerais zaidejais be subalansuotos taktikos, tiek gynyboj tiek puolime, nieko doro negales nuveikti.
5 Valdas
Reikia gero trenerio kaip narbekovas arba koki uzsienieti auksto lygio
6 Gediminas
Galetu ir likt,bet tegu rodo rinktine tinkama rezultata...
7 I.Pupelis
Atejo laikas pakeisti treneri ir judeti i prieki ir susigrazint slove, kuria turejo Lietuvos futbolas SSSR laikotarpiu.
8 G.Kundrotas
Jau laikas keisti esamą rinktinės braižą, imtis naujų priemonių, kurti motyvaciją ir kviesti į rinktinę tik tuos žmones, kurie moka ir nori kovoti ir nenuleisti rankų (kojų) už Lietuvą.
9 Ignas
Laikas pasikeitimam,nes rinktine dabar zaidzia tragiska futbola...

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.