Vytauto parko atnaujinimas

54 PARAŠAI

Kategorija:

Dėl Kauno Vytauto parko atnaujinimo. Būtų visai gerai jei vyriausybė Kaune atnaujintų Vytauto parką, ar bent kokias kelias karusėles nupirktų, nes Kaune nebebėra jokių pramogų, tik prekybos centrai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 julita :... kat vichy parka pastatytu kaune prie megos laisvo ploto
2 SeFkuTea ... BuTu lpj FaiNai jei BenT Viena aTrakciona pastatytu nauja ;]]
3 J.kucinskaite ... pritariu kad kaune nera daugiau jokiu pramogu tik prekybos centrai ;D
4 Greta ... Tikrai butu gerai ,kad pakeistu tuos atrakcijonus.. Akras-FU! :)
5 Kristina S... Butu gerai atnaujinti. As ten supaus ant vienu ,bet kai supies ir girdi kai girgzda kazkas,tikrai,baisoka! :)
6 Gabi. ... Butinai reikia atnaujinti nes ir Kaunas nusipelne normaliu atrakcijonu ;DD.
7 Donatas.M ... Nezinau tokio parko , bet vistiek reikia atnaujinti visus Kauno parkus
8 KarOle ... Už, už. Vytauto parkas yra gerai, nes nuo Akropolio galima apsivemt. Atnaujinkit parką... Ten taip ramu ir gražu.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!