Moters teisė rinktis

45 PARAŠAI

Kategorija:

Šiuo metu svarstoma galimybė uždrausti abortus. Mes-Lietuvos moterys - sakome- mes turime teisę rinktis. Mes esame už gyvybės išsaugojimą, bet pirmoje vietoje- už galimybę rinktis. Kaip rodo užsienio šalių patirtis, abortų uždraudimai paskatina nelegalių abortų įsivyravimą, moterų mirtingumą, kūno sužalojimus. Mes, pasirinkusios, norime teisės į kvalifikuotą priežiūrą medicininėje įstaigoje. Šis įstatymas pažeidžia moterų teises, orumą ir prieštarauja Europos Sąjungos koncepcijai. Priėmus abortų draudimo įstatymą Lietuvai grės sankcijos, mes kreipsimes į Strazbūro teismą dėl žmogaus dehumanizavimo, teisių pažeidimo ir Lietuva gaus dideles sankcijas, todėl- reikalaujame savo tūkstantinių parašų įrodymu nepriimti abortus draudžiančio įstatymo.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=127]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Dovydas
Jokia kontracepcija neužtikrina 100% saugumo. Kaip galima priversti šeimą auginti vaiką, jei jis nenorimas arba jau yra 3 vaikai?!!!
2 K.M
Aš už abortus draudžiantį įstatymą. Užtenka žudyti.
3 Ruta
Tai tik Moters Teise - ne Valstybes, ne Vyriausybes ir tik jau NE BAZNYCIOS!!!
4 ve
maziau piskites su bet kuoir nereiks abortu -zudikes!!!jei jau dulkinates su prasalaiciais tai kontraceptiku nors nusipirkit!!
5 Ne
Tik uz aborta, jei istatyciau kokiai bydlai, tai arba abortas, arba kontraceptikais visa burna uzserciau!
6 Saulė
Valstybė, kuri atima teisę motinai su vaiku vadintis šeima, kuri nesuteikia globos ne santuokoje gimusiam vaikui, neturi teisės uždrausti abortus!
7 Jurgita
draudimais nieko nepasieksite, turi buti palikta teise pasirinkti
8 Alfredas
Ką čia komentuot-uždraudimas būtų grįžimas į raganų medžioklės laikus-moteris turi turėti teisę rinktis.