Už Patitą - Lietuviškai

1 191 PARAŠAI

Adresuota: BTV Televizija
Kategorija:

Sveiki visi. Kuriu šią peticiją visų PF "Bjauriojo Ančiuko" fanų vardu. Man labai patinka aktoriai ir pastatymas, kam taipogi patinka - įrodykime BTV, kad šio serialo fanų yra daugiau nei jie mano, surinkime parašus ir nusiųsiu jiems šią peticiją. Labai ačiū tiems kas pasirašo visų PF fanų ir gerbėjų vardu.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Simona K... Rodykit antra sezona sis serialas labai ydomus jaunatviskas ir teikia dziaugsmo sio serialo fanams.
2 A.Burkauskaite ... man lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb patinka patito feo
3 Emilija G... Mhm. Turbut nieko nepasieksime, taciau verta pabandyti.
4 Roberta k... seip jei pradedat rodyt tai pabaikit. Vaikus tik nuvilet.
5 Laura X... Jei nerodysit Patito Feo jusu televizijos neziures 700 zmoniu...
6 Kamile P... Tai ku as dabar ziuresiu ?is ko zvengsiu? gerai padaret del sitos peticijos
7 Gabrielė K... Prasau nupirkit patito feo antra sezona. Prasau. Jus bukit lb geri. Aciuka.
8 Tina ... Grazinkite Patita i televizija, matot kad visi laukia ir nori antro sezono, nes labai idomu, baltijos televizija, mes jusu prasom kad rodytumet antra sezona,argi taip sunku?
9 Deimantė B... tikrai labai svarbu, noriu matyti , tikrai nepraleisiu neiwienos serijos jai rodomas bus wakare
10 Aureja S... jus turite rodyti patito feo 2 nes jei rodete 1 dali taj turetumet rodyti ir 2 ;]
11 simonaitė ... prasauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...........serialo,serialo,serialo.
12 kamile u... prasau ....sis serialas geriausias myyyyyyyyyyyyyyliu.. be jo neturesiu ka veikt
13 jolita ... Laukiau antro sezino,o suzinojau kad jo nerodys.nesamone.tikiuos,kad jie apsigalvos ir vis del to prades rodyt.
14 Laura.B ... Negalima tiesiok palikti be pabaigos, butu nesamone kazkokia
15 .................. ... Rodikit si filma antra sezona as ji myliu..................................................................................................
16 Vaida U... Prasau rodikit tai yra nusipirkit antra sezona..juk daug kas nori ji ziureti.Be to nekiekvienas zmogus ziurintis PF gali cia pasirasyti,nes ne visi turi interneta.Tad gal net kokie 5000zm.
17 Ruta D... AS TA SERIALA DIEVINU IR TIKRAJ NORECIAU KAD RODYTU JO ANTRA SERIJA :d
18 Odeta J... Gerbema BTV televizija. Mūsų yra tikrai daug, net ne tiek kiek čia parašiusių, tiesiog kai kurie gali neturėti kompiuterio todėl jiems nėra galimybių pasirašyti.
19 Gabriele S... pradejau ziureti pirma sezonaa todel antraji taip pat noriu ziureti
20 agnė. ... šio serialo mums reikia kaip vandens.visi jį žiūri.jis populiarus.pritraukia daug žiūrovų.
21 Samanta D... patita yra kvaila....fu!!!!!Antonela valdo!!!!!valio Antonelai!
22 ineta ... nu prasau rodykit patitos antra sezona as nepraleidu ne vienos serijos nes man sis serijalas labai patinka jis kaip tik man labai dziaugtciaus kad ji rodytu as esu patitos fane plyzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
23 Barbė ... Labai prasau rodykite pratesima, nes mums to sierialo labai reikia. mes be jo ne galime gyventi
24 karolina. ... rodykit PF!tikrai labai daug kas žiūri ir rodyti apsimoka!
25 Goga ... Prašau, jei parodėt 1 dalį, tai nepalikit mūsų nežinioje ir parodykit 2 dalį. Juk Patito feo serialą pamėgo daug žmonių.
26 Eri. ... Juk 6is serjalas pats nuostabiausias. Juk jo taaaip reikia.
27 iveta s... as esu didziausia patricijos ir kitu is patitos fejos gerbeju as turiu 9 klipus is patitos feos as turiu matjio daina kuria kiekviena diena klausau nu man dabar nebera ka veikt kai nera pf
28 Greta I... Man lb patinka Brenda Asnicar ir Patito feo tad lb noriu kad ji rodytu
29 pf f... aš myliu šį serialą prašau rodykite pf 2 sezoną
30 Gabija M... Juk ir taip nedaug Lietuvoje populiariu serialu ar pns.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.