MES ESAME ŠEIMA!

Mes, žemiau pasirašę asmenys, nepritariame Šeimos politikos koncepcijos, toliau vadinamos Koncepcija, autorių iniciatyvai įgyvendinti socialinę diskriminaciją tarp šeimų, kurios gyvena santuokoje ir tarp tų, kuriose vienas tėvas arba motina augina savo vaikus.

Mes, žemiau pasirašę asmenys, manome, kad įstatymų leidėjui priėmus pakeitimus, įtvirtintus Koncepcijoje, turėtų būti suteiktos lygios teisės ir socialinės garantijos tiek vienišiems arba nesusituokusiems tėvams, tiek tiems, kurie augina vaikus santuokoje.

Mes, žemiau pasirašę asmenys, reikalaujame koncepcijoje pataisų, kad šeimos apibrėžime būtų minimi ir tėvai, kurie vieni augina vaikus (našliai, išsiskyrę) ir nesusituokę vyras ir moteris. T.y. siūlomas šeimos sąvokos apibrėžimas: Šeima:
a) sutuoktiniai ir jų vaikai (įvaikiai), jeigu jų yra;
b ) vieniša motina arba tėvas ir jų vaikai (įvaikiai).
c) ne santuokoje gyvenantys ir savo vaikus auginantys vyras ir moteris.
d) artimos giminystės ir gyvenimo kartu siejamų asmenų grupė, kurioje nėra vieno iš sutuoktinių dėl įstatymų nustatyta tvarka nutrauktos santuokos arba mirus vienam iš sutuoktinių.

Mes, žemiau pasirašę asmenys, raginame įstatymų leidėją kuo greičiau priimti aukščiau šioje peticijoje nurodytas Koncepcijos nuostatas. Manome, kad tik įtvirtinus Koncepcijos pataisas bus panaikinta diskriminacija tarp vaikų, kurių tėvai yra susituokę, ir tarp tų, kurie auga ne santuokinėje šeimoje. Norime kad būtų įgyvendintas socialinis teisingumas, o pašalpos skiriamos tik sunkiai gyvenančioms šeimoms, nepriklausomai nuo jų statuso.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Emilis M... Pats vienas užauginau du sunus. Abu gerbiami visuomenes nariai, kaimyno santuokoje uzauginti neišlenda iš cypės.
2 Dalia J... Viena auginu 4 vaikus po skyrybu.As manau,kad mes - dar ir kokia seima,o ne po lapais ispereti visciukai.
3 Dainius S... NESKRIAUSKIT VAIKU, ERODAI, JUK NE TEVUS AUKLEJAT, O SKRIAUDZIAT MAZUOSIUS!!!
4 Inga K... Didesnis blogis yra kai "vyras" palieka vaika ir moteri...
5 Deimante B... mama ir vaikas yra tokia pat normali seima kaip ir ta kurioje yra ir tetis.
6 I. D... mano vaikai ir as esame nepilna, bet seima. nenoreciau buti tik kraujo giminaite savo vaikams. neapgalvota ta seimos koncepcija. manyciau, yra dar vietos padirbeti savokose ir kitur. sekmes.
7 Darius R... žiūrint iš teisės mokslo pozicijų, koncepcija prieštarauja įvairioms Lietuvos pasirašytoms tarptautinėms sutartims ir konvencijoms.
8 oksana z... pagalvokit mieli seimo nariai kas istiesu yra seima?!!!
9 A.Kižaitė ... o tie kurie pritaria nepagalvoja kad gali išsiskirti ir likti vienišais tėvais?
10 R.Vaikšnorienė ... nepritariu diskriminacijai, su savo sunumi mes esme nuostabi šeima, niekada kitaip ir nesijautėm.
11 Laurynas K... Buka buka šeimos koncepcija, pažeidžianti Konstituciją. Neabejoju, kad bet kuriuo atveju ji ilgai negyvuos!
12 S.Savickaite ... Pazystu zmoniu, kurie yra garbaus amziaus, taciau nevede, o gyvena su seserim ar broliu, jie juk irgi yra seima...
13 jpg ... DU ASMENEI SEJMA, 1 ASMUO SEJMA NEBESPANKIT SU TAJS ISTATYMAIS KA DA SUGALWOSIT?
14 Violeta J... Kodėl tyli Vaikų teisių tarnyba ir Vaikų teisių seimo kontrolierė p. Šalaševičiūtė? Kodėl nebecituojama Vaikų teisių konvencija? kas gi atsitiko šiems kovotojams? Košmaras
15 Lėja J... tegu seimūnai bent minimaliai pasidomi ką reiškia žmogaus teisės. "ALL HUMAN BEINGS WERE BORN FREE & EQUAL IN DIGNITY AND RIGHTS" (article 1 The Universal Declaration of Human Rights)
16 marija j... Tai yra absoliuti diskriminacija, mane šis įstatymas šokiravo.
17 Daina V... Pati tikriausia šeima - tai motina ir jos vaikai. Tai apspręsta biologiškai.
18 Simanas ... seimas - impotentu komanda, kad tokius istatymus priimineja...100%i pasirasau po sia peticija!
19 Milda N... pritariu tik punktui - tevai nasliai. o siaip pritariu, kad seima tik susituokus. nesantuokines poros turetu tureti savo pavadinima.
20 Inga K... Jei nuskriaudė gyvenimas, tai kodėl turi skriausti valstybė?
21 Asta M... Nepritariu bandymui suvarzyti zmogaus pasirinkimo laisves
22 J. S... grazias seimas reiketu graziai materialiai skatinti
23 edita K... baisu, kai tokie begalviai galvoja tik apie motinas gegutes, kai tiek motinų augina vaikuis vienos, ir jų vaikai jau yra diskriminuojami vien dėl to, kad šeimas paliko jų tėvai.
24 Žydrė K... pritariu visoms pastangoms šiuo klausimu, nes taip mūsų ypač nestabiliame laikmetyje nors kiek daugiau saugumo suteiktume vaikams, nes auginame baugščią, psichologiškai pažeidžiamą kartą
25 ausra, I... As ketinu isivaikinti vaika ir neteketi. As busiu seima
26 Rasa N... tai vaikas su mama jei ne seima tai kas tada jie yra?????? :(
27 Daiva K... diskriminacijos tarp vaiku del tevu socialinio statuso ir taip perdaug musu visuomeneje
28 Jolanta K... Auginu du sūnus viena, nes jų tėtis miręs. Bet juk 15 metų buvom šeima, negi dabar jau nebe?..
29 G. T... visu turi tureti lygias teisias, savo seima (nepriklausomai nuo aplinkybiu) vadinti seima!!!!!
30 Alina A... Tiesiog kraupu. Atsibuskit. Žmogiškumas ir tolerancija nekainuoja.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!