MES ESAME ŠEIMA!

Mes, žemiau pasirašę asmenys, nepritariame Šeimos politikos koncepcijos, toliau vadinamos Koncepcija, autorių iniciatyvai įgyvendinti socialinę diskriminaciją tarp šeimų, kurios gyvena santuokoje ir tarp tų, kuriose vienas tėvas arba motina augina savo vaikus.

Mes, žemiau pasirašę asmenys, manome, kad įstatymų leidėjui priėmus pakeitimus, įtvirtintus Koncepcijoje, turėtų būti suteiktos lygios teisės ir socialinės garantijos tiek vienišiems arba nesusituokusiems tėvams, tiek tiems, kurie augina vaikus santuokoje.

Mes, žemiau pasirašę asmenys, reikalaujame koncepcijoje pataisų, kad šeimos apibrėžime būtų minimi ir tėvai, kurie vieni augina vaikus (našliai, išsiskyrę) ir nesusituokę vyras ir moteris. T.y. siūlomas šeimos sąvokos apibrėžimas: Šeima:
a) sutuoktiniai ir jų vaikai (įvaikiai), jeigu jų yra;
b ) vieniša motina arba tėvas ir jų vaikai (įvaikiai).
c) ne santuokoje gyvenantys ir savo vaikus auginantys vyras ir moteris.
d) artimos giminystės ir gyvenimo kartu siejamų asmenų grupė, kurioje nėra vieno iš sutuoktinių dėl įstatymų nustatyta tvarka nutrauktos santuokos arba mirus vienam iš sutuoktinių.

Mes, žemiau pasirašę asmenys, raginame įstatymų leidėją kuo greičiau priimti aukščiau šioje peticijoje nurodytas Koncepcijos nuostatas. Manome, kad tik įtvirtinus Koncepcijos pataisas bus panaikinta diskriminacija tarp vaikų, kurių tėvai yra susituokę, ir tarp tų, kurie auga ne santuokinėje šeimoje. Norime kad būtų įgyvendintas socialinis teisingumas, o pašalpos skiriamos tik sunkiai gyvenančioms šeimoms, nepriklausomai nuo jų statuso.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Emilis Mik... Pats vienas užauginau du sunus. Abu gerbiami visuomenes nariai, kaimyno santuokoje uzauginti neišlenda iš cypės.
2 Dalia Jak... Viena auginu 4 vaikus po skyrybu.As manau,kad mes - dar ir kokia seima,o ne po lapais ispereti visciukai.
3 Dainius Ste... NESKRIAUSKIT VAIKU, ERODAI, JUK NE TEVUS AUKLEJAT, O SKRIAUDZIAT MAZUOSIUS!!!
4 Inga Kre... Didesnis blogis yra kai "vyras" palieka vaika ir moteri...
5 Deimante Bre... mama ir vaikas yra tokia pat normali seima kaip ir ta kurioje yra ir tetis.
6 I. Dil... mano vaikai ir as esame nepilna, bet seima. nenoreciau buti tik kraujo giminaite savo vaikams. neapgalvota ta seimos koncepcija. manyciau, yra dar vietos padirbeti savokose ir kitur. sekmes.
7 Darius Rap... žiūrint iš teisės mokslo pozicijų, koncepcija prieštarauja įvairioms Lietuvos pasirašytoms tarptautinėms sutartims ir konvencijoms.
8 oksana zaj... pagalvokit mieli seimo nariai kas istiesu yra seima?!!!
9 A.Kižaitė ... o tie kurie pritaria nepagalvoja kad gali išsiskirti ir likti vienišais tėvais?
10 R.Vaikšnorienė ... nepritariu diskriminacijai, su savo sunumi mes esme nuostabi šeima, niekada kitaip ir nesijautėm.