Kuro kainu didinimui - NE

107 PARAŠAI

Kategorija:

Kuro kainų didinimui - NE!!! Benzino kainos jau perkopė keturis litus, o dyzelino, siekia jau beveik penkis. Kaip žmogus pragyvenantis už varganą minimumą, gali leisti sau tokią prabangą? Jei norite, kad lietuvių, Lietuvoje nemažėtų ir neišvyktų į kitas šalis, kur gyvenimo sąlygos yra daug geresnės, pasistenkit, kad ir Lietuvoje butų galima gyventi.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintautas B... kuro kainos kaip vokietijoj,vokieciui pasakiau kiek lietuvoj zmones uzdirba ir paklause manes kaip jus pragyvenat :)
2 L.Lisenkova ... algas sumazina kuro kainas pakeliai,o i darba vaziuoti reikia 100km.valdzia negana algas didziausias gauna dar ir us kura nemoka.
3 Raimonda S... Isiklausykite ka sako nafta isgaunanciu saliu vadovai ir suprasite jog kainas kelia vietine MAFIJA (ekvivalentas-VALDZIA)
4 K.kazakevičiūtė ... tai jei visas kainas kelia tai tada ir algas tegu pakelkia!!!
5 Rama. ... Aš prieš, naudokimės viešuoju transportu. Jūsų nedomina globalinis atšilimas? Kuo mažiau kuro naudosim tuo mažiau bus užterštas oras!
6 A.Kižaitė ... lietuva greit taps dviračių šalis,bet ir tada teks už ka nors mokėti...
7 Nerijus R... Dabar as daugiau laiko praleidziu namie ir del to maziau nuveikiu savo valstybes naudai
8 E.D. ... kai man jau bus 18 sesiu uz masinos, o uz kura reks jau moket 6-8lt .
9 t.g. ... siuo metu gyvenimo salygos Lietuvoje yra tikrai nekokios,tikiuosi ateityje jos geres...
10 E. P... turiu motoroleri ir nebegaliu vazinetis nes kazkas sumaste pasididint savvo turimus milijonus
11 D.Rimeikis ... nebegaruokit su tokiom kainom!, kelkit atlyginimus!!
12 GEDIMINAS G... GEMSKIS. nepamirškite pamėginti padėti Vilniui išsivaduoti iš paksinininkų , peticija ''Už naują, išmintingą ir sėkmingą Vilniaus Valdžią nuo 2008 m. spalio 12 d.''
13 Audrius T... Nieko deja ta peticija nepakeis... Geriau blokuojam kelius :D
14 Tomas s... Nk nebus pasiekta tokia peticija, bet wistiek pasirasau

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!