Seimo narių kanceliarijos išlaidų mažinimas

81 PARAŠAI

Kategorija:

Siūlymas seimo narams uždrausti mokėti prie atlyginimo po 6000 lt ir daugiau už kanceliarines išlaidas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 p.petrauskas
Oij kaip teisus Šustauskas buvo sakydamas viena fraze seime oi kaip teisus. Tai neverskit liaudies istieseti Šustausko ...................................
2 Julius
ir taip pasidaro litu ir dar remejai padeda skirkit mokytojamas ir normaliems tarnautojams kaip muitininkams policininkams ir tt
3 Damanauskaitė
būtų pats metas pradėti dirbti tautos labui, o ne kiekvienam savo!
4 Olegas
jei jus gaunat tokius pinigus kanceliarinems islaidoms man labai idomu kodel mokytojai tiek pat negauna ? jie juk turi dar daugiau islaidu tai tebunie teisybe nei jus nei jie negaukit !
5 K.Leigaitė
Auskiniai lapai negamina, o paprasti, nekaninuoja 6k
6 Vitas
Ar ne per daug pinigėlių tautos išrinktiesiems ?
7 A.Vaišvilas
Būtų galima tiek skirti, jei pateiktų patvirtinančius išlaidų dokumentus.
8 Evelina
baikit wogti pinigus is musu mes ne gywunai o zmones mums reikia poilsio ir geru salygu gywenima jus tuoj prarasyt lietuwius nes wazius i uzseni ir springsit lietuwoje kelisimtai
9 T.Žuravliova
Ir už kiekvieną gautą iš mokesčių mokėtojų Litą - avansinę ataskaitą (patarėjų daug turite!)
10 Kristina
Jau geriau tuos pinigus skirtų daugiavaikėms šeimoms! Nejaugi seimūnai 6000lt isleidžia popieriui, tušinukams ir sąvaržėlėms? Netikiu.
11 GEDIMINAS
nepamirškite pamėginti padėti Vilniui išsivaduoti iš paksinininkų , peticija ''Už naują, išmintingą ir sėkmingą Vilniaus Valdžią nuo 2008 m. spalio 12 d.''

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (947)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.