Prieš Gynūnų Kankinimą

229 PARAŠAI

Kategorija:

Šiais laikais katytės ir šuniukai ne tik smagiai gyvena namuose su šeimininkais ar dirba visuomenei naudingus darbus. Daugelis nustebtų sužinoję, kokia išplitusi šunelių bei katyčių kailių pramonė.


Kačių ir šunų kailiai yra gan teisėti produktai, parduodami Europoje (pvz., Didžiosios Britanijos prekybos centruose gan lengvai įsigysite tokios produkcijos) ir Rusijoje. Vieniems katės kailiniams reikia nudaigoti iki 24 kačių, šunienos paltukui – apie 12 – 15 suaugusių individų. Jei kailiniai gaminami iš šuniukų ar kačiukų, jiems reikia užmušti 40 ar net daugiau mažylių.
Kailiniams vagiami šunys bei gaudomos benamės katės. Beje, ne tik rytiečių augintiniai – gyvūnai grobiami ir Europoje ar JAV.

Info tiekėjas www.sp.lt

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gineta B... Gyvunai turi augti laimingoje aplinkoje, skeidziant geri ir buti seimos nariais, jei nesugebayte auginti, nelaikykite, apie smurta negali buti nei kalbos:) 2019-01-24 / 22:10
2 L l... sukišti į kalėjimus visus išmatas ir kad jiems patiems ten kailius paluptų...
3 Živilė V... Silpnesnį padarą už save gali kankinti tik sielos ligonis, luošis.
4 Raimonda B... Kas gali buti ziauriau - del kailiu zudyti GERIAUSIUS draugus!!!
5 A.Motiejūnaitė ... Ar jūs verti žmonių vardo, jei taip žiauriai bei nežmogiškai elgiatės???!
6 L.L. ... Tai gal tegu ka nors daro zmones ar taip ir toliau bus KANKINAMI VARGSIAI NIEKUOM NEKALTI GYVUNAI?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Ieva M... kai pagalvoji jeigu tavo augintinis butu nuzudytas..
8 Aistė G... gyvūnai taip pat jaučia, todėl jų žūdyti negalima iš vis
9 Agnetė S... Žiauriu, todėl saugokime visi savo augintinius ir kitų taip pat
10 =[ ... OMG! bijosiu dabar savo kate i lauka isleisti. girdejau kad jau musu kiemie sungaudziai visokie atvyks. ble lopai..
11 Brigta L... Visi kas kankina gyvunus, kankina visa pasauli. Kankinantys gyvunus yra ne zmones, o pabaisos!!!
12 R. V... Neisivaizduoju kaip galima taip elgtis su nekaltais padarėliais
13 Agnė J... Manau, tai yra žiauru. Kam reikia žudyti tokius naudingus gyvunus vien tam, kad gautum kolias štukas ir, kad kažkoke bagota moteriškė džiaugtusi savo kailinukais.
14 Viktorija M... Paskaičiusi apsižliumbiau.. Įsivaizdavusi tokį vaizdą,kad katytė valkatėlė ramiai eina šaligatviu,o ją ka-kas užpuola ir išneša į nežinią.. Juk ji nekalta. Pabandykit save jos vietoj įsivaizduot :((((
15 Moncytia ... Pasirašau, nes man tai tikrai atrodo žiauru. Vien dėl to ir nenešioju kailinių, nebent iš netikro kailio, bet ir tai nelabai..
16 ... ... Tokius žmones žudyt reikia...Kurie šitaip elgias su gyvūnais... Tegul jie kenčia tai ką kentėjo kankinami gyvūnai....
17 Rama. ... To dar betrūko. Kas jums pasidarė žmonės????? Iki ko Jūs nusirito? Ar jums negaila atimti gyvybę iš padarėlio kuris turi teisę gyventi kaip ir mes? Žmonės Jūs nevertinat nieko iki tol kol prarandat!!
18 Gintarė M... Pries pries pries, tik niekas manau sito nesiima spresti.
19 D.Putinas ... Nejau lietuvių charakterio bruožas bus apibrėžtas, kaip silpnesnių ir negalinčių apsiginti gyvūnų kankinimas?..
20 Monika P... Kokie gyvuliai taip gali elgtis... ;\.. gaila man gyvuneliu
21 Dalia M... Žiaurus pasaulis. Iki kokio lygio nusiritom. Tokius žmones žudyt reikia... Tegul jie kenčia tai ką kentėjo kankinami gyvūnai....
22 Eglė J... Gyvūnų kankintojus į psichiatrinę arba kalėjimą!!!
23 Laura ... Manau, reikia nenusiristi ki to, kai pradėsime valgyti katieną ir šunieną, dėvėti kačių ar šunų kailio ar odos rubūs.
24 GEDIMINAS G... Piliečiai gelbėkite savo sveikatą , peticija ''Prieš atliekų deginimo gamyklą, prieš vilniečių ir Vilniaus svečių sirgdinimą''
25 Diana M... taip neteisinga... kiekvienas gyvas padaras turi teise gyventi saugiai..

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.