Prieš Gynūnų Kankinimą

231 PARAŠAI

Kategorija:

Šiais laikais katytės ir šuniukai ne tik smagiai gyvena namuose su šeimininkais ar dirba visuomenei naudingus darbus. Daugelis nustebtų sužinoję, kokia išplitusi šunelių bei katyčių kailių pramonė.


Kačių ir šunų kailiai yra gan teisėti produktai, parduodami Europoje (pvz., Didžiosios Britanijos prekybos centruose gan lengvai įsigysite tokios produkcijos) ir Rusijoje. Vieniems katės kailiniams reikia nudaigoti iki 24 kačių, šunienos paltukui – apie 12 – 15 suaugusių individų. Jei kailiniai gaminami iš šuniukų ar kačiukų, jiems reikia užmušti 40 ar net daugiau mažylių.
Kailiniams vagiami šunys bei gaudomos benamės katės. Beje, ne tik rytiečių augintiniai – gyvūnai grobiami ir Europoje ar JAV.

Info tiekėjas www.sp.lt

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Gineta
2019-01-24 / 22:10
Gyvunai turi augti laimingoje aplinkoje, skeidziant geri ir buti seimos nariais, jei nesugebayte auginti, nelaikykite, apie smurta negali buti nei kalbos:)
2 L
sukišti į kalėjimus visus išmatas ir kad jiems patiems ten kailius paluptų...
3 Živilė
Silpnesnį padarą už save gali kankinti tik sielos ligonis, luošis.
4 Raimonda
Kas gali buti ziauriau - del kailiu zudyti GERIAUSIUS draugus!!!
5 A.Motiejūnaitė
Ar jūs verti žmonių vardo, jei taip žiauriai bei nežmogiškai elgiatės???!
6 L.L.
Tai gal tegu ka nors daro zmones ar taip ir toliau bus KANKINAMI VARGSIAI NIEKUOM NEKALTI GYVUNAI?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Ieva
kai pagalvoji jeigu tavo augintinis butu nuzudytas..
8 Aistė
gyvūnai taip pat jaučia, todėl jų žūdyti negalima iš vis
9 Agnetė
Žiauriu, todėl saugokime visi savo augintinius ir kitų taip pat
10 =[
OMG! bijosiu dabar savo kate i lauka isleisti. girdejau kad jau musu kiemie sungaudziai visokie atvyks. ble lopai..
11 Brigta
Visi kas kankina gyvunus, kankina visa pasauli. Kankinantys gyvunus yra ne zmones, o pabaisos!!!
12 R.
Neisivaizduoju kaip galima taip elgtis su nekaltais padarėliais
13 Agnė
Manau, tai yra žiauru. Kam reikia žudyti tokius naudingus gyvunus vien tam, kad gautum kolias štukas ir, kad kažkoke bagota moteriškė džiaugtusi savo kailinukais.
14 Viktorija
Paskaičiusi apsižliumbiau.. Įsivaizdavusi tokį vaizdą,kad katytė valkatėlė ramiai eina šaligatviu,o ją ka-kas užpuola ir išneša į nežinią.. Juk ji nekalta. Pabandykit save jos vietoj įsivaizduot :((((
15 Moncytia
Pasirašau, nes man tai tikrai atrodo žiauru. Vien dėl to ir nenešioju kailinių, nebent iš netikro kailio, bet ir tai nelabai..
16 ...
Tokius žmones žudyt reikia...Kurie šitaip elgias su gyvūnais... Tegul jie kenčia tai ką kentėjo kankinami gyvūnai....
17 Rama.
To dar betrūko. Kas jums pasidarė žmonės????? Iki ko Jūs nusirito? Ar jums negaila atimti gyvybę iš padarėlio kuris turi teisę gyventi kaip ir mes? Žmonės Jūs nevertinat nieko iki tol kol prarandat!!
18 Gintarė
Pries pries pries, tik niekas manau sito nesiima spresti.
19 D.Putinas
Nejau lietuvių charakterio bruožas bus apibrėžtas, kaip silpnesnių ir negalinčių apsiginti gyvūnų kankinimas?..
20 Monika
Kokie gyvuliai taip gali elgtis... ;\.. gaila man gyvuneliu
21 Dalia
Žiaurus pasaulis. Iki kokio lygio nusiritom. Tokius žmones žudyt reikia... Tegul jie kenčia tai ką kentėjo kankinami gyvūnai....
22 Eglė
Gyvūnų kankintojus į psichiatrinę arba kalėjimą!!!
23 Laura
Manau, reikia nenusiristi ki to, kai pradėsime valgyti katieną ir šunieną, dėvėti kačių ar šunų kailio ar odos rubūs.
24 GEDIMINAS
Piliečiai gelbėkite savo sveikatą , peticija ''Prieš atliekų deginimo gamyklą, prieš vilniečių ir Vilniaus svečių sirgdinimą''
25 Diana
taip neteisinga... kiekvienas gyvas padaras turi teise gyventi saugiai..

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.