Prieš Gynūnų Kankinimą

228 PARAŠAI

Kategorija:

Šiais laikais katytės ir šuniukai ne tik smagiai gyvena namuose su šeimininkais ar dirba visuomenei naudingus darbus. Daugelis nustebtų sužinoję, kokia išplitusi šunelių bei katyčių kailių pramonė.


Kačių ir šunų kailiai yra gan teisėti produktai, parduodami Europoje (pvz., Didžiosios Britanijos prekybos centruose gan lengvai įsigysite tokios produkcijos) ir Rusijoje. Vieniems katės kailiniams reikia nudaigoti iki 24 kačių, šunienos paltukui – apie 12 – 15 suaugusių individų. Jei kailiniai gaminami iš šuniukų ar kačiukų, jiems reikia užmušti 40 ar net daugiau mažylių.
Kailiniams vagiami šunys bei gaudomos benamės katės. Beje, ne tik rytiečių augintiniai – gyvūnai grobiami ir Europoje ar JAV.

Info tiekėjas www.sp.lt

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gineta B... Gyvunai turi augti laimingoje aplinkoje, skeidziant geri ir buti seimos nariais, jei nesugebayte auginti, nelaikykite, apie smurta negali buti nei kalbos:) 2019-01-24 / 22:10
2 L l... sukišti į kalėjimus visus išmatas ir kad jiems patiems ten kailius paluptų...
3 Živilė V... Silpnesnį padarą už save gali kankinti tik sielos ligonis, luošis.
4 Raimonda B... Kas gali buti ziauriau - del kailiu zudyti GERIAUSIUS draugus!!!
5 A.Motiejūnaitė ... Ar jūs verti žmonių vardo, jei taip žiauriai bei nežmogiškai elgiatės???!
6 L.L. ... Tai gal tegu ka nors daro zmones ar taip ir toliau bus KANKINAMI VARGSIAI NIEKUOM NEKALTI GYVUNAI?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Ieva M... kai pagalvoji jeigu tavo augintinis butu nuzudytas..
8 Aistė G... gyvūnai taip pat jaučia, todėl jų žūdyti negalima iš vis
9 Agnetė S... Žiauriu, todėl saugokime visi savo augintinius ir kitų taip pat
10 =[ ... OMG! bijosiu dabar savo kate i lauka isleisti. girdejau kad jau musu kiemie sungaudziai visokie atvyks. ble lopai..
11 Brigta L... Visi kas kankina gyvunus, kankina visa pasauli. Kankinantys gyvunus yra ne zmones, o pabaisos!!!
12 R. V... Neisivaizduoju kaip galima taip elgtis su nekaltais padarėliais
13 Agnė J... Manau, tai yra žiauru. Kam reikia žudyti tokius naudingus gyvunus vien tam, kad gautum kolias štukas ir, kad kažkoke bagota moteriškė džiaugtusi savo kailinukais.
14 Viktorija M... Paskaičiusi apsižliumbiau.. Įsivaizdavusi tokį vaizdą,kad katytė valkatėlė ramiai eina šaligatviu,o ją ka-kas užpuola ir išneša į nežinią.. Juk ji nekalta. Pabandykit save jos vietoj įsivaizduot :((((
15 Moncytia ... Pasirašau, nes man tai tikrai atrodo žiauru. Vien dėl to ir nenešioju kailinių, nebent iš netikro kailio, bet ir tai nelabai..
16 ... ... Tokius žmones žudyt reikia...Kurie šitaip elgias su gyvūnais... Tegul jie kenčia tai ką kentėjo kankinami gyvūnai....
17 Rama. ... To dar betrūko. Kas jums pasidarė žmonės????? Iki ko Jūs nusirito? Ar jums negaila atimti gyvybę iš padarėlio kuris turi teisę gyventi kaip ir mes? Žmonės Jūs nevertinat nieko iki tol kol prarandat!!
18 Gintarė M... Pries pries pries, tik niekas manau sito nesiima spresti.
19 D.Putinas ... Nejau lietuvių charakterio bruožas bus apibrėžtas, kaip silpnesnių ir negalinčių apsiginti gyvūnų kankinimas?..
20 Monika P... Kokie gyvuliai taip gali elgtis... ;\.. gaila man gyvuneliu
21 Dalia M... Žiaurus pasaulis. Iki kokio lygio nusiritom. Tokius žmones žudyt reikia... Tegul jie kenčia tai ką kentėjo kankinami gyvūnai....
22 Eglė J... Gyvūnų kankintojus į psichiatrinę arba kalėjimą!!!
23 Laura ... Manau, reikia nenusiristi ki to, kai pradėsime valgyti katieną ir šunieną, dėvėti kačių ar šunų kailio ar odos rubūs.
24 GEDIMINAS G... Piliečiai gelbėkite savo sveikatą , peticija ''Prieš atliekų deginimo gamyklą, prieš vilniečių ir Vilniaus svečių sirgdinimą''
25 Diana M... taip neteisinga... kiekvienas gyvas padaras turi teise gyventi saugiai..

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!