Prieš Gynūnų Kankinimą

228 PARAŠAI

Kategorija:

Šiais laikais katytės ir šuniukai ne tik smagiai gyvena namuose su šeimininkais ar dirba visuomenei naudingus darbus. Daugelis nustebtų sužinoję, kokia išplitusi šunelių bei katyčių kailių pramonė.


Kačių ir šunų kailiai yra gan teisėti produktai, parduodami Europoje (pvz., Didžiosios Britanijos prekybos centruose gan lengvai įsigysite tokios produkcijos) ir Rusijoje. Vieniems katės kailiniams reikia nudaigoti iki 24 kačių, šunienos paltukui – apie 12 – 15 suaugusių individų. Jei kailiniai gaminami iš šuniukų ar kačiukų, jiems reikia užmušti 40 ar net daugiau mažylių.
Kailiniams vagiami šunys bei gaudomos benamės katės. Beje, ne tik rytiečių augintiniai – gyvūnai grobiami ir Europoje ar JAV.

Info tiekėjas www.sp.lt

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gineta Bag... Gyvunai turi augti laimingoje aplinkoje, skeidziant geri ir buti seimos nariais, jei nesugebayte auginti, nelaikykite, apie smurta negali buti nei kalbos:) 2019-01-24 / 22:10
2 L las... sukišti į kalėjimus visus išmatas ir kad jiems patiems ten kailius paluptų...
3 Živilė Vai... Silpnesnį padarą už save gali kankinti tik sielos ligonis, luošis.
4 Raimonda Baj... Kas gali buti ziauriau - del kailiu zudyti GERIAUSIUS draugus!!!
5 A.Motiejūnaitė ... Ar jūs verti žmonių vardo, jei taip žiauriai bei nežmogiškai elgiatės???!
6 L.L. ... Tai gal tegu ka nors daro zmones ar taip ir toliau bus KANKINAMI VARGSIAI NIEKUOM NEKALTI GYVUNAI?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 Ieva M... kai pagalvoji jeigu tavo augintinis butu nuzudytas..
8 Aistė Gim... gyvūnai taip pat jaučia, todėl jų žūdyti negalima iš vis
9 Agnetė Sta... Žiauriu, todėl saugokime visi savo augintinius ir kitų taip pat
10 =[ ... OMG! bijosiu dabar savo kate i lauka isleisti. girdejau kad jau musu kiemie sungaudziai visokie atvyks. ble lopai..