Dėl PRIVALOMŲ šalmų šaligatviais

47 PARAŠAI

Kategorija:

Manau, kad kiekvienas save gerbiantis ir saugantis žmogus pats supranta kas jam privaloma, kas ne. Žmogus, atsakingas jau už savo veiksmus yra nuo 16 metų. Tai PRIVALOMI šalmai neturi būti įvesti važinėjantiems šaligatviais ir vyresniems nei 16 metų. Tai žmogaus pasirinkimo laisvė ir tai turi būti tiesiog rekomenduojama. Nes šalmas neapsaugos žmogaus, kuris savęs pats nesaugo. Paprastas žmogelis, nuvažiuodamas iki parduotuvės šaligatviu save saugos. Pritariu šalmams važiuojamaja kelio dalimi, bet ne šaligatviais. Gerbkime ir saugokime save, bet neleiskime iš mūsų tyčiotis!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 E. P... Kiekvienas pats gali apsispresti: deveti ar ne. Kas cia per prievoles????
2 D.Einikis ... Salmai ir kitos saugumo priemone butini visiems kas vaziuoja su dviraciu,riedlente ir t.t. vien saves saugojimas be salmo ir kitu apsaugos priemoniu neapdraudzia nuo nelaimes sukelto kito asmens.
3 Ugne ... Salmai atrodo kvailai ir juokingai. Ir dar + liemenes...
4 I. T... Jei kam nepatinka,jog mes vazinejame saligatviais ar keliais,kur vazinet? Skraidyt?Tegu daro dviraciu takus tada.Beje,nuo 18m zmogaus galvos kaulai stebuklingai sukieteja,kad be salmo galima.
5 R.Paksas ... TAI ASIKU REIK SALMU! KOKIO BYBIO JIE TAIS SALIGATVIAIS VAZINEJA? CIA PESTIESIEMS SALIGATVIS! NORI VAZIUOT DEKIS SALMA! IR TAIP INAVALIDU KRASTAS CIA TOJ LIETUVOJ!
6 kaip b... bet saligatviai yra pestesiems skirti o ne dviraciais vazinet
7 K. U... Pritariu, jei pats saves nesaugai tai ir jokie salmai taves neapsaugos
8 L.Zarauskas ... tikra nesamone tie salmai. gal seimunai tegu tik dviraciais vazineja i darba nes tersia gamta, tegu rodo pavyzdi...
9 V.Simokaitis ... ne nu istatymas tai beryso kazin kaip 14-meciai atrodys su salmais prie salitgatvio nu juokinga. AS UZ LAISVE
10 e m... pritariu, as nebesistebiu kodel zmones bega is sios kvailos salies
11 Vardenė P... Nemanau, kad mums reikia šalmų. Patys mokame save saugoti ir suprantame, kas yra saugumas. Ginkime savo interesus!
12 Anita L... tai nepriverstų manęes užsidėti šalma,aš tiesiog nebevažinėciau dviračiu :(