Dvigubai pilietybei NE

31 PARAŠAI

Kategorija:

Prieštarauju, kad būtų įvesta dviguba pilietybė. Pilietis, tai - žmogus didžiąją gyvenimo dalį gyvenantis Lietuvoje, kuriantis jos ekonomiką, renkantis valdžią. Kokią teisę turi lietuvis, gyvenantis kitoje šalyje, esantis kitos šalies piliečiu, gyvenantis pagal kitos šalies įstatymus, renkantis kitos šalies valdžią, prisiekęs kitai valstybei, rinkti Lietuvos Respublikos Prezidentą ir Seimą? Kodėl mums, LR piliečiams, gyvenantiems Lietuvoje, valdžios atstovus turi rinkti kitos šalies piliečiai? Lietuvos interesai ne visada sutampa su kitų šalių interesais. Kokius žmones į LR valdžios institucijas rinks kitos šalies pilietis, jeigu skirsis šalių interesai. Darytina išvada, kad tuos, kurie labiau paisys svetimos valstybės interesų. Iš kitų šalių gyventojų lietuvių tautybės negalima atimti, bet būti lietuviu ir Lietuvos piliečiu, tai - skirtingi dalykai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Audrius P... Visiškai sutinku. Nereikia mums dvigubų standartų. Išvažiavot - ten ir būkit ( TYKIAI )
2 NERINGA U... Kuria sali zmogus gins, susidarius tam tikrai situacijai?
3 mozė ... Labai nekonkrečiai čia, bet esmė aiški. Vienareikšmiškai sutinku
4 E.Bruzge ... Nedidelis pastebejimas - kodel garsiausiai rekiantiems del diskriminavimo, amerikos lietuviams, ta dviguba pilietybe nebuvo reikalinga, kol Lietuva nebuvo ES nare?
5 GEDIMINAS G... Nepamirškite svarbios žinios bei peticijos ''Prieš atliekų deginimo gamyklą, prieš vilniečių ir Vilniaus svečių sirgdinimą''
6 P.Dubauskas ... kam reikalinga ta dviguba pilietybė. Eropoje judame laisvai o kitas šalis vizas gauname nesugriežtintu rėžimu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!