Dėl alkoholį vartojančių asmenų amžiaus apribojimų

Ši peticija skiriama atkreipti dėmesį į mūsų sugriuvusią valstybę. Alkoholis nėra blogis, jį jau nuo seno vartoja ištisos kartos. Manau, kad draudimai tik verčia protestuoti ir gerti daugiau alkoholio, prieš savo valią. Tą parodė ir sausasis įstatymas, paskelbtas 2007 m. rugsėjo 1-ąją. Pro langus galima buvo išvysti daugybę nepilnamečių moksleivių pilnais alaus ir stipresnių gėrimų maišais. Siūlau jums keisti apribojimus. Manau, kad alų ir silpnus alkoholinius gėrimus iki tam tikros ribos (tarkim - 20 proc. alkoholio) galima būtų parduoti asmeniui bent jau nuo 16 metų. Tokio amžiaus žmonės tikrai neatsisako išgerti, o draudimai tik skatina sukilti prieš kvailus įstatymus ir PRISIGERTI. Taigi, darykit išvadas.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=134]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 ye ... ash tai tik uzh ! ;DD nes jei nori zmogus ishgert,jis tikrai ishgers.
2 S.S. ... Gerti turi buti galima nuo 19m,kai pabaigs mokyka.Pilnamestyte turi buti nuo19m.Kvailai atrodo kai dar mokiniai ,o jau ruko,geria .
3 Songohanas ... Visi gere gers ir prisigers nepyzdavokit ko nedera net ir pyzdavot prisipirkit alkoholio pries rugsejo 1 - aja ir gerkit rugsejo 1 ir nepiskit proto zmonems!!!! as uz taj kad gerti svesti ir tt.
4 Linute ... tai gal isvis nedarom jokiu draudimu ir bus liux xD AS UZ
5 Kristina P... nenusišnekėk. Pažiūrėk ką tokie girti paaugliai pridaro. Gydykis
6 Juste ... Pritariu. Tas draudimas tik privercia pauglius maistauti.
7 Cekuolis ... TAI AISKU REIK NUO 16METU LEIST GERT!111 SAUNI MINTIS!111
8 ignas r... visas sis straipsnis , tiesiog idealus . ir tikrai ne beprasmis . visiems rekomenduoju pasirasyt .
9 Anonymous ... Ka cia nusisneki loputi reikia isvis uzdraust ne tik pirkt bet ir gert bent iki 21
10 D.Juknevičius ... del silpnuju alk. gerimu galima butu pakoreguoti istatyma, na o stipresnius tai galetu apriboti pardavima nuo 21 metu