Gražinkim Anatolijų į Kelią į žvaiždes 3

46 PARAŠAI

Kategorija:

Visų visų prašom pasirašyti po peticija, kad Anatolijų gražintų į Kelią į žvaigždes 3. JIs to tikrai vertas, nes yra be galo muzikalus ir tubūt daugeliui yra nesuprantama, kodėl jam nebuvo suteiktas šansas. Prašom visų, kurie nori, kad Anatolijus grįžtų į šou.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 -------------- ... -----------------------------------------------------------
2 INETA ... YRA PRIGA GRAZINTI GERA DALYVI,VIENAS IS JU SU GERU BALSU-ANTOSKE AR EVELINA!
3 vardenis p... Durnesnės peticijos kaip gyvas nesu mates! Tik visiskas idiotas galejo tokia peticja sugalvot.
4 Audrius K... prasau grazinkit anatoliju...jis labai tarentingas...
5 nesvarbu ... netikiu kad del to jis grys bet bet as jy palaikau ;)
6 Asta.J ... Anatolijus yra vienintelis kuris turi ten balsa ir kuris turi laimet K
7 Erika K... Noriu paminėti, jog buvo nesąžininga, jog būtent 2kart iškart krito 2 žmonės. Aš esu pilnai įsitikinusi, jei būtų buvusi sudaryta tokia situacija, kaip su Audriumi, Anatolijui draugai būtų davę šansą!
8 Dovile S... Tai buvo bene talentingiauses zmogus ir vertas laimet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 Agnė L... Aš labai myliu Anatolijų ir jis tikrai turi sugrįžti į šou, nes jis to tikrai vertas ir jis turėjo laimėti visą žaidimą per finalą, nes jis labai labai muzikalus.
10 kul ... DEBILAI SU SAVO KIZ NAFIG IS VIS UZDDARYT TA KELIAS I ZVAIGZDES NES BUKINA TAUTA
11 Simona ... Noriu ji matyti kelyje i zvaigzdes,nesupratau z ka zmone sprabalsavo MUZIKINIAME SOU.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!