Pasenusioms Baterijoms Konteineriai.

26 PARAŠAI

Kategorija:

Mielieji, pasenusios baterijos yra labai pavojingos. Tai gi, pasirašykime, kad joms skirtų šiukšlinių būtų ne tik parduotuvėse bet ir prie skirstomųjų atliekų konteinerių. Jeigu ne mes tai darysime ir saugosime gamtą, bandysime mažinti oro užterštumą, kas tai padarys?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 O.Mikutytė
Aš net parduotuvėse neberandu tų konteinerių... sukaupsiu tuoj kalną baterijų :/
2 L.
Kasmet pasaulyje parduodama per 15milijardų baterijų.Baterijos sudaro mažiau nei0,25% visų atliekų,bet joms tenka daugiau nei 50% visų sunkiųjų metalų atliekų.Jos priskiriamos pavojingų atliekų grupei
3 ieva
aš pvz namie turiu nemažai nenaudojamų baterijų tik niekaip nerandu kur jas išmesti neteršiant?!
4 Yamcha
Meskit pro balkona ir viskas gal pataikysit kokiam savivaldybes tarnautuojui i galva liux!!!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.