Už FBK Kaunas - FC Aalborg Transliaciją!

468 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos televizijos prašome labai rodyti UEFA čempionų lygos rungtynės tarp FBK Kauno ir Dainijos Aalborg,kadangi po vakar istorinės pergalės kuria deja galejo matyti ne visi,FBK Kaunas įgijo didelius šansus per visa Lietuvos klubine istorija buti pirmam klubui kuris pateks i UEFA Čempionų lygos grupės varžybas,vakar t.y 2008.08.05 labai daug žiurovų nukentėjo nes ne visi galėjo pamatyti šią puikią pergalė! Butume labai dekingi jei jus atkreiptumete į mus - Į FUTBPOLO FANUS AČIŪ!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=149]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 K.Adomavicius ... mums reikia matyti kaip zaidzia Lietuvos futbola komandos oficialiose warzybose
2 Denis Neb... Neabejotinai svarbiausios rungtynes per Lietuvos futbolo istorija ir juos net nesugeba parodyti, viskas tik krepsiniui pas mus skiriama!!!
3 ! [FB... Televizijos nieko nesugeba transliuot... Tipo mes Krepsini dievinam.. Nors visam pasauli Futbolas valdo... Lietuvos draugisku neparode.. GEda!!!
4 P.Urbonas ... Nu mes visi puikiai zinome kad Lietuva krepsinio salis, bet neapsiribokime vien juo . Laikas pasauliui suzinoti apie lietuva ir stebint futbolo varzybas . Taigi gerbemi redaktoriai prasau rodykit fule
5 Virgilijus Paj... Greitai startuos naujas lietuviškas sporto kanalas, tad galbūt jis transliuos šias varžybas
6 Akgimantas ... Duhai nx sukrusti pyderai kad nx toi olimpiadoi lietuviai liktu 4 nx uzsikruskit su tuo kasiu nx!!!!!!!!!!!
7 Aivaras Lub... Gėda televizijoms. Skundėsi, kad negali krepšinio transliuoti, o pačios netransliuoja futbolo kai yra galimybė. Tiek ir terūpi joms sportas.
8 Gytautas Dam... televiziju vadovai ar taip sunku suprasti kas svarbu sirgaliams ir kas yra rimta investicija?
9 Raivydas Maž... Transliuoti save gerbianti televizija tiesiog privalo
10 Arnoldas Sam... FBK KAUNAS !!!Bukit supratingi ir rodykti tokais svarbias varzybas,nes tai po biski tampa musų religija nr.2 ;)