Už FBK Kaunas - FC Aalborg Transliaciją!

468 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos televizijos prašome labai rodyti UEFA čempionų lygos rungtynės tarp FBK Kauno ir Dainijos Aalborg,kadangi po vakar istorinės pergalės kuria deja galejo matyti ne visi,FBK Kaunas įgijo didelius šansus per visa Lietuvos klubine istorija buti pirmam klubui kuris pateks i UEFA Čempionų lygos grupės varžybas,vakar t.y 2008.08.05 labai daug žiurovų nukentėjo nes ne visi galėjo pamatyti šią puikią pergalė! Butume labai dekingi jei jus atkreiptumete į mus - Į FUTBPOLO FANUS AČIŪ!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=149]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 K.Adomavicius ... mums reikia matyti kaip zaidzia Lietuvos futbola komandos oficialiose warzybose
2 Denis N... Neabejotinai svarbiausios rungtynes per Lietuvos futbolo istorija ir juos net nesugeba parodyti, viskas tik krepsiniui pas mus skiriama!!!
3 ! [... Televizijos nieko nesugeba transliuot... Tipo mes Krepsini dievinam.. Nors visam pasauli Futbolas valdo... Lietuvos draugisku neparode.. GEda!!!
4 P.Urbonas ... Nu mes visi puikiai zinome kad Lietuva krepsinio salis, bet neapsiribokime vien juo . Laikas pasauliui suzinoti apie lietuva ir stebint futbolo varzybas . Taigi gerbemi redaktoriai prasau rodykit fule
5 Virgilijus P... Greitai startuos naujas lietuviškas sporto kanalas, tad galbūt jis transliuos šias varžybas
6 Akgimantas ... Duhai nx sukrusti pyderai kad nx toi olimpiadoi lietuviai liktu 4 nx uzsikruskit su tuo kasiu nx!!!!!!!!!!!
7 Aivaras L... Gėda televizijoms. Skundėsi, kad negali krepšinio transliuoti, o pačios netransliuoja futbolo kai yra galimybė. Tiek ir terūpi joms sportas.
8 Gytautas D... televiziju vadovai ar taip sunku suprasti kas svarbu sirgaliams ir kas yra rimta investicija?
9 Raivydas M... Transliuoti save gerbianti televizija tiesiog privalo
10 Arnoldas S... FBK KAUNAS !!!Bukit supratingi ir rodykti tokais svarbias varzybas,nes tai po biski tampa musų religija nr.2 ;)
11 Audrius L... rodykit futbola rugpjucio 13 danijoj labai prashau!!!!!!!!!!!
12 Modesta Z... futbolas yra tikroji LT religija - jis buvo pradėtas anskčiau žaist ir pergalės buvo pasiektos jame anksčiau ;)
13 Aidas S... uzteks tyciotis, kiek galima ziuret tuos pacius idiotus shokant ir dainuojant, futbola rodykit
14 A. A... LRT gyvena uz musu visu pinigus + gauna is reklamos. LRT - ne pelno siekianti televizija, tad galetu nors ir nuostolingai, bet parodyt abejas kauno rungtynes!!!!
15 Karolis K... Sveiki,jau pries Rangers nerode rungtyniu buvo labai apmaudu,kad LIETUVA negali parodyti tokiu rungtyniu,net,kaip Lietuvoje yra zaidziama... :((((
16 sharas ... pirmiausia visi į stadioną, kas netilps prie teliko:)
17 karolis k... susiprotekit kokia nauda is volkerio kurio vistiek nieks neziuri. o fule tai daug kas nores zet tikras!!!!!!!!!!
18 Andrius ... Kokia geda!Kad pamatyti auksto lygio futbola,turime dar prasyt?
19 V.Marcinkevičius ... ne visi gali i danija nuvaziuot, tikimes transliacijos. Uz futbola!
20 Gerdas J... Rodykit futbola!!!!!!!!!!Ir istorines runktynes!!!!!!!!!!!!
21 Algirdas J... Neisidirbynekit!!Rodykit tik futbola o ne ta susikta Teksaso reindzeri!!!!!
22 Tomas K... Lietuvos televizijos neturi teises atimti is musu tai kas mums prilauso!!!!!!!
23 Augustas ... Ar jums geriau rodyti ta susikta volkeri? Ar futbolo istorines runktyne? a?
24 Ernestas, S... futbolas ir krepsinis turi uzimti vienoda padeti, o ne vienas is ju engiamas.
25 tomas k... FBK nr.1 parodykit sita maca kuris gali isgarsinti Lietuva
26 karoliux ... jau tikrai geda jai neparodysit situ rungtyniu susiprotekit! del futbolo ispopuliarinimo lietuvoje!!!
27 karolis k... argi sunku parodyti tokias rungtynias susiprotekit jei pateks i cempijonu lyga irgi nerodysit?parodykit turbut svarbiausias lietuvai rungtynas per visa givenima!
28 Ernestas G... Prasau parodykit rungtynes jos svrbios Lietuvos zmonems
29 Ugnius F... Visada kartojat, kad Jums svarbus ziurovas...Paziuresim ar turit savigarbos. Is anksto aciu, kad rodysit :)
30 Mindaugas U... Be abejones reikia transliuoti, manau butu didelis paprastu zmoniu susidomejimas, o tai padetu populiarint futbola.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.