Už FBK Kaunas - FC Aalborg Transliaciją!

468 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos televizijos prašome labai rodyti UEFA čempionų lygos rungtynės tarp FBK Kauno ir Dainijos Aalborg,kadangi po vakar istorinės pergalės kuria deja galejo matyti ne visi,FBK Kaunas įgijo didelius šansus per visa Lietuvos klubine istorija buti pirmam klubui kuris pateks i UEFA Čempionų lygos grupės varžybas,vakar t.y 2008.08.05 labai daug žiurovų nukentėjo nes ne visi galėjo pamatyti šią puikią pergalė! Butume labai dekingi jei jus atkreiptumete į mus - Į FUTBPOLO FANUS AČIŪ!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=149]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 K.Adomavicius ... mums reikia matyti kaip zaidzia Lietuvos futbola komandos oficialiose warzybose
2 Denis N... Neabejotinai svarbiausios rungtynes per Lietuvos futbolo istorija ir juos net nesugeba parodyti, viskas tik krepsiniui pas mus skiriama!!!
3 ! [... Televizijos nieko nesugeba transliuot... Tipo mes Krepsini dievinam.. Nors visam pasauli Futbolas valdo... Lietuvos draugisku neparode.. GEda!!!
4 P.Urbonas ... Nu mes visi puikiai zinome kad Lietuva krepsinio salis, bet neapsiribokime vien juo . Laikas pasauliui suzinoti apie lietuva ir stebint futbolo varzybas . Taigi gerbemi redaktoriai prasau rodykit fule
5 Virgilijus P... Greitai startuos naujas lietuviškas sporto kanalas, tad galbūt jis transliuos šias varžybas
6 Akgimantas ... Duhai nx sukrusti pyderai kad nx toi olimpiadoi lietuviai liktu 4 nx uzsikruskit su tuo kasiu nx!!!!!!!!!!!
7 Aivaras L... Gėda televizijoms. Skundėsi, kad negali krepšinio transliuoti, o pačios netransliuoja futbolo kai yra galimybė. Tiek ir terūpi joms sportas.
8 Gytautas D... televiziju vadovai ar taip sunku suprasti kas svarbu sirgaliams ir kas yra rimta investicija?
9 Raivydas M... Transliuoti save gerbianti televizija tiesiog privalo
10 Arnoldas S... FBK KAUNAS !!!Bukit supratingi ir rodykti tokais svarbias varzybas,nes tai po biski tampa musų religija nr.2 ;)
11 Audrius L... rodykit futbola rugpjucio 13 danijoj labai prashau!!!!!!!!!!!
12 Modesta Z... futbolas yra tikroji LT religija - jis buvo pradėtas anskčiau žaist ir pergalės buvo pasiektos jame anksčiau ;)
13 Aidas S... uzteks tyciotis, kiek galima ziuret tuos pacius idiotus shokant ir dainuojant, futbola rodykit
14 A. A... LRT gyvena uz musu visu pinigus + gauna is reklamos. LRT - ne pelno siekianti televizija, tad galetu nors ir nuostolingai, bet parodyt abejas kauno rungtynes!!!!
15 Karolis K... Sveiki,jau pries Rangers nerode rungtyniu buvo labai apmaudu,kad LIETUVA negali parodyti tokiu rungtyniu,net,kaip Lietuvoje yra zaidziama... :((((
16 sharas ... pirmiausia visi į stadioną, kas netilps prie teliko:)
17 karolis k... susiprotekit kokia nauda is volkerio kurio vistiek nieks neziuri. o fule tai daug kas nores zet tikras!!!!!!!!!!
18 Andrius ... Kokia geda!Kad pamatyti auksto lygio futbola,turime dar prasyt?
19 V.Marcinkevičius ... ne visi gali i danija nuvaziuot, tikimes transliacijos. Uz futbola!
20 Gerdas J... Rodykit futbola!!!!!!!!!!Ir istorines runktynes!!!!!!!!!!!!
21 Algirdas J... Neisidirbynekit!!Rodykit tik futbola o ne ta susikta Teksaso reindzeri!!!!!
22 Tomas K... Lietuvos televizijos neturi teises atimti is musu tai kas mums prilauso!!!!!!!
23 Augustas ... Ar jums geriau rodyti ta susikta volkeri? Ar futbolo istorines runktyne? a?
24 Ernestas, S... futbolas ir krepsinis turi uzimti vienoda padeti, o ne vienas is ju engiamas.
25 tomas k... FBK nr.1 parodykit sita maca kuris gali isgarsinti Lietuva
26 karoliux ... jau tikrai geda jai neparodysit situ rungtyniu susiprotekit! del futbolo ispopuliarinimo lietuvoje!!!
27 karolis k... argi sunku parodyti tokias rungtynias susiprotekit jei pateks i cempijonu lyga irgi nerodysit?parodykit turbut svarbiausias lietuvai rungtynas per visa givenima!
28 Ernestas G... Prasau parodykit rungtynes jos svrbios Lietuvos zmonems
29 Ugnius F... Visada kartojat, kad Jums svarbus ziurovas...Paziuresim ar turit savigarbos. Is anksto aciu, kad rodysit :)
30 Mindaugas U... Be abejones reikia transliuoti, manau butu didelis paprastu zmoniu susidomejimas, o tai padetu populiarint futbola.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!