Referendumas del musulmonu religijos

34 PARAŠAI

Kategorija:

Manau, kad atėjo metas lietuviams PATIEMS (!) apsispręsti, ar jie pritaria musulmonų religijios plėtimuisi Lietuvoje.Tai LABAI SVARBUS PASAULINIO MASTO KLAUSIMAS. Tarp kitko šiuo metu musulmonų bendruomene ieško sklypo
Vilniuje naujos mečetes statymui...

Aš turiu savo nuomonę ir ją su mielu noru išreiksiu referendume, bet tikrai neprieštarausiu, jei ji neatitiks daugumos.Tai bus lietuvių apsisprendimas ir padės išvengti galimų konfliktų.Ir nebijokime būti Europos apšauktais "fobais".
Geriau būti laisvais (laisvoje Lietuvoje!) ir tureti savo nuomonę, nei padlaižiauti Briuseliui ir būti marionetėmis.
Baikim gėdytis būti lietuviais...

Mes, pasirašiusieji, reikalaujame paskelbti referendumą klausimu :
Už ar prieš musulmonų religijos plėtimąsi Lietuvoje ?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Dekui peticijos autorei! STOP musulmonu religijos plitimui! 2019-07-28 / 01:06
2 Raimonda Mat... Nepritariu musulmonų religijos plitimui Lietuvoje. 2019-03-25 / 13:49
3 Liutauras Bal... Kaip baltų religijos žynys, išreiškiu griežtą pasisakymą prieš svetimą, baltams nebūdingą religiją -islamą.Nepritariu musulmonų religijios plėtimuisi Lietuvoje,bei naujos mečetes statymui Vilniuje...
4 Raimonda B.... Nepadarykite tokiu klaidu kokios jau padarytos Anglijoje ir Prancuzijoje? Musulmonu religijos plitimui Lietuvoje - NE!!! Tik referendumu galima spresti si klausima! Tai NERA Seimo prerogatyva!
5 J.Virbickas ... Ka jie cia pamete, jokiu mececiu ir taip jau visam pasauli viska uzsedo
6 O.Rimonienė ... Islamas skatina žudyti kitataučius. Šie žmonės- labai nepakantūs kitoms religijoms. Ar norime, kad šie žmonės gyventų tarp mūsų?
7 uršulė kaj... aš už, jei viskas vyks tyliai ir ramiai, mokyklose ir kitur nebus leidžiama dėvėti musulmoniškų apdangalų .
8 V.R. ... Taip jie plečia savo teritoriją. Vėliau pradės reikalauti išskirtinių teisių. Neįsileisim- nebus ir problemų.
9 Auksinis Kar... "Ginti demokratiją draudimais tai tas pats kas gesinti gaisrą benzinu". Nera kitos iseities. Austraulijos prezidentas taip ir pasake, jei norite gyventi pagal sariato taisykles, jums cia ne vieta.
10 Antanas Jov... Ginti demokratiją draudimais tai tas pats kas gesinti gaisrą benzinu. Eilį sykį pasirodysim kaip kaimas, kas faktiškai taip ir yra.