Aš palaikau GRUZIJĄ!

4 877 PARAŠAI

  • Vidas A.
  • nuo 2008-08-08
  • iki 2008-12-08
Adresuota: Lietuvos piliečiai
Kategorija:

Lietuviai!

Gruzija nelaimėje.

Rusija neatsisakė agresyvios politikos savo mažųjų kaimynių atžvilgiu. 1991 m. sausio 13-ąją buvome mes, 1999-aisiais buvo Čečėnija, praėjusiais metais virtualiomis atakomis išbandytas Estijos pajėgumas, o dabar atėjo ir Gruzijos eilė pakliūti po Rusijos tankais. Akivaizdu, kad konfliktas neatsitiktinai išprovokuotas dabar – kai viso pasaulio dėmesys sutelktas į olimpines žaidynes (prisiminkim Sausio 13-ąją, kada visas pasaulis stebėjo JAV įsiveržimą į Kuveitą – Rusijos taktika seniai išbandyta).

Pasirašydamas šią peticiją aš sutinku, kad:

- Gruzijos autonominių teritorijų ginčų sprendimas yra vidinis valstybės reikalas, ir kol tai neperžengia žmoniškumo ribų, jokia kita užsienio valstybė negali kištis į svetimos valstybės reikalus.

- Gruzijos konfliktas su Pietų Osetija buvo išprovokuotas ir nuolat kurstomas pačios Rusijos, todėl dabartinis jos, kaip gynėjos vaidmuo, tėra įprastos dviveidės Rusijos politikos pavyzdys.

- Rusijos lėktuvai atakavo Gruzijos miestus – tai yra tiesioginis svetimos valstybės užpuolimas, todėl Lietuva ir kitos užsienio valstybės negali nekreipti dėmesio į tokį tarptautinės teisės pažeidimą.

Kaip mes galime prisidėti prie Gruzijos palaikymo?

- Surengti protesto akcijas prie Rusijos ambasados.

- Boikotuoti rusiškų prekių pirkimą – tokia, nors ir maža priemone, parodysim pasauliui ir pačiai Rusijai, kad nepalaikome agresyvaus puolimo.

- Palaikykime Gruziją pirkdami gruziniškas prekes – vyną, Borjomi, ir kitus į Lietuvą importuojamus gaminius. Lygiai kaip prieš keletą metų, kuomet Rusija priėmė politišką sprendimą uždrausti importuoti gruziniškas prekes i Rusiją.

- Kiekvienam pažįstamam užsieniečiui priminkime apie Lietuvos patirtį atsilaikant prieš Rusijos agresiją, kad suprastų tikrąją situaciją Gruzijoje.

Negalime būti tikri, kad dar po kelių metų Rusijos letena vėl neatsisuks į Lietuvą, todėl palaikydami Gruziją mes kartu palaikome ir savo Nepriklausomybės pamatus!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=150]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 anomališkevičius ... autoriau, prasikrapštyk akis ir daryk ką nors su beviltiškai išplauta smegenine, išpuošta nerealiu kiekie antausinių makaronų!!
2 Jevgenij ... Pasirasysiu tik tam, kad parasyciau komentara: autoriau, nesusiprates kvailelis esi
3 Marius S... deja, jau nesu tikras, ar cia dar nesu pasirases :(
4 zigmas i... Aš prieš bent kokį smurtą bet politikoje reikia pirmiausia sugebėti susigaudyti,tik po to pasitarus su geriau išmanančiu drysti rašyti komentarą.Šiaip tai liūdnoka. Ar ne?
5 ... ... krc... as pasirasau tik tdl kad parodyti zmonesms kokie jis kvaili! argi nematot kad gruzija pati prisiprase??? o kas uzstos osetija? jie irgi nori buti laisvi! as nesuprantu ka jus cia palaikotai!!!!
6 DIANA M... KIEKVIENAS TURI TEISĘ BŪTI LAISVU IR SAVARANKIŠKU! GRUZIJA - LAIKYKIS MES SU TAVIM!
7 tadas.k ... AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!! gruzinus reikia naikinti !
8 ryzas ... rusija!rusija! gruzija fu!!! tegul bomborduoja tuos ciukcius gruzus
9 Gogirusia ... Stalinas buvo gruzinas.Valio))tai palaikom stalina?
10 Ruta K... visa mano seima ir draugai palaikome ja siunciame pagalba pinigus padedame kiek galime!Rusija nelemtas krastas
11 Marius U... Visi Rusijos kareiviai privalo grįžti namo. O agituoti vyną, kad ir gruzinišką, pirkti nereikia, tai alkoholis
12 interPretatorius ... GRUZIJA PASIELGĖ ŠLYKŠČIAI - N E P A L A I K A U IR S T E B I U O S I L I E T U V I Ų T A M S U M U
13 Merkurienė ... stiprybės ir Dievo palaimos jums broliai gruzinai, jūs išdidi tauta,, jūs laimėsite
14 Tadas ... as uz Rusija nors esu grynas Lietuvis! Lietuva yra priklausoma nuo Rusijos.o jai Gruzinija prisidirbo tegul dabar kencia!!Uzteks palaikyt tuos gruzinus nes su laiku atsigres tikrai atsigres Rusai i LT
15 Aloizas R... Okupantas buvo,yra ir bus.Dėkim visas pastangas kad pasaulyje okupantams būtų duotas deramas atkirtis.
16 Algaude S... Bukime solidarus siame informaciniame kare, nes dar didele dalis Lietuvos gyventoju yra infiltruoti rusiskos ziniasklaidos.
17 E. G... Tikrai palaikau Gruzija. Nesuprantu ka daro Rusija - valstybe, kuriai svarbu turet galinga armija ir grasint kaip visi nuo ju priklauso.
18 Laima S... Nedovanotinas toks neveiksmingumas siais ivykiais Gruzijoje musu auksciausios valdzios. Nematau ryztingu poziciju nei is Prezidento nei is Seimo nei is Vyriausybes. Taip ne tik negerai bet ir negrazu.
19 Ineta Z... Reikia kažko imtis,negalima sėdėti rankų sudėjus ir tikėtis,kad viskas bus gerai ir Rusijos "apetitas" sumažės!
20 A. B... Juokdariai..Iki karo negalvojau kad Lietuvoj tiek daug idiotu kaip jus cia visi pasirasiusieji...
21 KARUI N... MATANT RUSIJOS NUSIKALTIMUS ŽMONIJAI, KYLA ABEJONĖS AR TEISINGA, AR GERAI, KAD SOVIETAI NUGALĖJO NACIUS, O NE ATVIRKŠČIAI...
22 Regina Š... Pritariu peticijai, kad tai nepasikartotų Lietuvoje.
23 Simas J... Lietuva turėtų daugiau ir aiškiau padėti Gruzijai, net jei tai grėstų ekonominėmis Maskvos sankcijomis! Kalba eina apie laisvės įšsaugojimą, esu įsitikinęs, kad Rusija neapsiribos vien Gruzija.
24 Linas O... Putina reikia prispausti ko greiciau ir ko grizciau!
25 Monika P... Rusai debilai tikri. Noreciau,kad juos taip kas papuldinetu
26 simona b... kieno didesne kariuomene tas ir taikdarys! taip jau patys rusai juokais komentuoja:)
27 Artūras M... Tik mūsų abejingumas leis imperialistiniai Rusijai užsiauginti ragtus -todėl visi ,kuo tik galime ,palaikykime broliškąją Kaukazijos respubliką ir parodykime uzurpatoriui ,kad jo nebijome .
28 Henrikas R... Man atrodo, kad banditų jokios peticijos neveikia. Geriausia juos izoliuoti nuo demokratiško pasaulio.(Nors tai ir labai sudetina)
29 Ivan S... За что мир ненавидет русских???
30 Paslaptingas ... Kokia Rusija Pradejo?Gruzija Cia Pradeda o jus Gynat Ja?AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.