Aš palaikau GRUZIJĄ!

4 877 PARAŠAI

  • Vidas A.
  • nuo 2008-08-08
  • iki 2008-12-08
Adresuota: Lietuvos piliečiai
Kategorija:

Lietuviai!

Gruzija nelaimėje.

Rusija neatsisakė agresyvios politikos savo mažųjų kaimynių atžvilgiu. 1991 m. sausio 13-ąją buvome mes, 1999-aisiais buvo Čečėnija, praėjusiais metais virtualiomis atakomis išbandytas Estijos pajėgumas, o dabar atėjo ir Gruzijos eilė pakliūti po Rusijos tankais. Akivaizdu, kad konfliktas neatsitiktinai išprovokuotas dabar – kai viso pasaulio dėmesys sutelktas į olimpines žaidynes (prisiminkim Sausio 13-ąją, kada visas pasaulis stebėjo JAV įsiveržimą į Kuveitą – Rusijos taktika seniai išbandyta).

Pasirašydamas šią peticiją aš sutinku, kad:

- Gruzijos autonominių teritorijų ginčų sprendimas yra vidinis valstybės reikalas, ir kol tai neperžengia žmoniškumo ribų, jokia kita užsienio valstybė negali kištis į svetimos valstybės reikalus.

- Gruzijos konfliktas su Pietų Osetija buvo išprovokuotas ir nuolat kurstomas pačios Rusijos, todėl dabartinis jos, kaip gynėjos vaidmuo, tėra įprastos dviveidės Rusijos politikos pavyzdys.

- Rusijos lėktuvai atakavo Gruzijos miestus – tai yra tiesioginis svetimos valstybės užpuolimas, todėl Lietuva ir kitos užsienio valstybės negali nekreipti dėmesio į tokį tarptautinės teisės pažeidimą.

Kaip mes galime prisidėti prie Gruzijos palaikymo?

- Surengti protesto akcijas prie Rusijos ambasados.

- Boikotuoti rusiškų prekių pirkimą – tokia, nors ir maža priemone, parodysim pasauliui ir pačiai Rusijai, kad nepalaikome agresyvaus puolimo.

- Palaikykime Gruziją pirkdami gruziniškas prekes – vyną, Borjomi, ir kitus į Lietuvą importuojamus gaminius. Lygiai kaip prieš keletą metų, kuomet Rusija priėmė politišką sprendimą uždrausti importuoti gruziniškas prekes i Rusiją.

- Kiekvienam pažįstamam užsieniečiui priminkime apie Lietuvos patirtį atsilaikant prieš Rusijos agresiją, kad suprastų tikrąją situaciją Gruzijoje.

Negalime būti tikri, kad dar po kelių metų Rusijos letena vėl neatsisuks į Lietuvą, todėl palaikydami Gruziją mes kartu palaikome ir savo Nepriklausomybės pamatus!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=150]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras
1 anomališkevičius
autoriau, prasikrapštyk akis ir daryk ką nors su beviltiškai išplauta smegenine, išpuošta nerealiu kiekie antausinių makaronų!!
2 Jevgenij
Pasirasysiu tik tam, kad parasyciau komentara: autoriau, nesusiprates kvailelis esi
3 Marius
deja, jau nesu tikras, ar cia dar nesu pasirases :(
4 zigmas
Aš prieš bent kokį smurtą bet politikoje reikia pirmiausia sugebėti susigaudyti,tik po to pasitarus su geriau išmanančiu drysti rašyti komentarą.Šiaip tai liūdnoka. Ar ne?
5 ...
krc... as pasirasau tik tdl kad parodyti zmonesms kokie jis kvaili! argi nematot kad gruzija pati prisiprase??? o kas uzstos osetija? jie irgi nori buti laisvi! as nesuprantu ka jus cia palaikotai!!!!
6 DIANA
KIEKVIENAS TURI TEISĘ BŪTI LAISVU IR SAVARANKIŠKU! GRUZIJA - LAIKYKIS MES SU TAVIM!
7 tadas.k
AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!! gruzinus reikia naikinti !
8 ryzas
rusija!rusija! gruzija fu!!! tegul bomborduoja tuos ciukcius gruzus
9 Gogirusia
Stalinas buvo gruzinas.Valio))tai palaikom stalina?
10 Ruta
visa mano seima ir draugai palaikome ja siunciame pagalba pinigus padedame kiek galime!Rusija nelemtas krastas
11 Marius
Visi Rusijos kareiviai privalo grįžti namo. O agituoti vyną, kad ir gruzinišką, pirkti nereikia, tai alkoholis
12 interPretatorius
GRUZIJA PASIELGĖ ŠLYKŠČIAI - N E P A L A I K A U IR S T E B I U O S I L I E T U V I Ų T A M S U M U
13 Merkurienė
stiprybės ir Dievo palaimos jums broliai gruzinai, jūs išdidi tauta,, jūs laimėsite
14 Tadas
as uz Rusija nors esu grynas Lietuvis! Lietuva yra priklausoma nuo Rusijos.o jai Gruzinija prisidirbo tegul dabar kencia!!Uzteks palaikyt tuos gruzinus nes su laiku atsigres tikrai atsigres Rusai i LT
15 Aloizas
Okupantas buvo,yra ir bus.Dėkim visas pastangas kad pasaulyje okupantams būtų duotas deramas atkirtis.
16 Algaude
Bukime solidarus siame informaciniame kare, nes dar didele dalis Lietuvos gyventoju yra infiltruoti rusiskos ziniasklaidos.
17 E.
Tikrai palaikau Gruzija. Nesuprantu ka daro Rusija - valstybe, kuriai svarbu turet galinga armija ir grasint kaip visi nuo ju priklauso.
18 Laima
Nedovanotinas toks neveiksmingumas siais ivykiais Gruzijoje musu auksciausios valdzios. Nematau ryztingu poziciju nei is Prezidento nei is Seimo nei is Vyriausybes. Taip ne tik negerai bet ir negrazu.
19 Ineta
Reikia kažko imtis,negalima sėdėti rankų sudėjus ir tikėtis,kad viskas bus gerai ir Rusijos "apetitas" sumažės!
20 A.
Juokdariai..Iki karo negalvojau kad Lietuvoj tiek daug idiotu kaip jus cia visi pasirasiusieji...
21 KARUI
MATANT RUSIJOS NUSIKALTIMUS ŽMONIJAI, KYLA ABEJONĖS AR TEISINGA, AR GERAI, KAD SOVIETAI NUGALĖJO NACIUS, O NE ATVIRKŠČIAI...
22 Regina
Pritariu peticijai, kad tai nepasikartotų Lietuvoje.
23 Simas
Lietuva turėtų daugiau ir aiškiau padėti Gruzijai, net jei tai grėstų ekonominėmis Maskvos sankcijomis! Kalba eina apie laisvės įšsaugojimą, esu įsitikinęs, kad Rusija neapsiribos vien Gruzija.
24 Linas
Putina reikia prispausti ko greiciau ir ko grizciau!
25 Monika
Rusai debilai tikri. Noreciau,kad juos taip kas papuldinetu
26 simona
kieno didesne kariuomene tas ir taikdarys! taip jau patys rusai juokais komentuoja:)
27 Artūras
Tik mūsų abejingumas leis imperialistiniai Rusijai užsiauginti ragtus -todėl visi ,kuo tik galime ,palaikykime broliškąją Kaukazijos respubliką ir parodykime uzurpatoriui ,kad jo nebijome .
28 Henrikas
Man atrodo, kad banditų jokios peticijos neveikia. Geriausia juos izoliuoti nuo demokratiško pasaulio.(Nors tai ir labai sudetina)
29 Ivan
За что мир ненавидет русских???
30 Paslaptingas
Kokia Rusija Pradejo?Gruzija Cia Pradeda o jus Gynat Ja?AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.