Aš palaikau GRUZIJĄ!

4 877 PARAŠAI

  • Vidas A.
  • nuo 2008-08-08
  • iki 2008-12-08
Adresuota: Lietuvos piliečiai
Kategorija:

Lietuviai!

Gruzija nelaimėje.

Rusija neatsisakė agresyvios politikos savo mažųjų kaimynių atžvilgiu. 1991 m. sausio 13-ąją buvome mes, 1999-aisiais buvo Čečėnija, praėjusiais metais virtualiomis atakomis išbandytas Estijos pajėgumas, o dabar atėjo ir Gruzijos eilė pakliūti po Rusijos tankais. Akivaizdu, kad konfliktas neatsitiktinai išprovokuotas dabar – kai viso pasaulio dėmesys sutelktas į olimpines žaidynes (prisiminkim Sausio 13-ąją, kada visas pasaulis stebėjo JAV įsiveržimą į Kuveitą – Rusijos taktika seniai išbandyta).

Pasirašydamas šią peticiją aš sutinku, kad:

- Gruzijos autonominių teritorijų ginčų sprendimas yra vidinis valstybės reikalas, ir kol tai neperžengia žmoniškumo ribų, jokia kita užsienio valstybė negali kištis į svetimos valstybės reikalus.

- Gruzijos konfliktas su Pietų Osetija buvo išprovokuotas ir nuolat kurstomas pačios Rusijos, todėl dabartinis jos, kaip gynėjos vaidmuo, tėra įprastos dviveidės Rusijos politikos pavyzdys.

- Rusijos lėktuvai atakavo Gruzijos miestus – tai yra tiesioginis svetimos valstybės užpuolimas, todėl Lietuva ir kitos užsienio valstybės negali nekreipti dėmesio į tokį tarptautinės teisės pažeidimą.

Kaip mes galime prisidėti prie Gruzijos palaikymo?

- Surengti protesto akcijas prie Rusijos ambasados.

- Boikotuoti rusiškų prekių pirkimą – tokia, nors ir maža priemone, parodysim pasauliui ir pačiai Rusijai, kad nepalaikome agresyvaus puolimo.

- Palaikykime Gruziją pirkdami gruziniškas prekes – vyną, Borjomi, ir kitus į Lietuvą importuojamus gaminius. Lygiai kaip prieš keletą metų, kuomet Rusija priėmė politišką sprendimą uždrausti importuoti gruziniškas prekes i Rusiją.

- Kiekvienam pažįstamam užsieniečiui priminkime apie Lietuvos patirtį atsilaikant prieš Rusijos agresiją, kad suprastų tikrąją situaciją Gruzijoje.

Negalime būti tikri, kad dar po kelių metų Rusijos letena vėl neatsisuks į Lietuvą, todėl palaikydami Gruziją mes kartu palaikome ir savo Nepriklausomybės pamatus!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=150]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras
1 anomališkevičius
autoriau, prasikrapštyk akis ir daryk ką nors su beviltiškai išplauta smegenine, išpuošta nerealiu kiekie antausinių makaronų!!
2 Jevgenij
Pasirasysiu tik tam, kad parasyciau komentara: autoriau, nesusiprates kvailelis esi
3 Marius
deja, jau nesu tikras, ar cia dar nesu pasirases :(
4 zigmas
Aš prieš bent kokį smurtą bet politikoje reikia pirmiausia sugebėti susigaudyti,tik po to pasitarus su geriau išmanančiu drysti rašyti komentarą.Šiaip tai liūdnoka. Ar ne?
5 ...
krc... as pasirasau tik tdl kad parodyti zmonesms kokie jis kvaili! argi nematot kad gruzija pati prisiprase??? o kas uzstos osetija? jie irgi nori buti laisvi! as nesuprantu ka jus cia palaikotai!!!!
6 DIANA
KIEKVIENAS TURI TEISĘ BŪTI LAISVU IR SAVARANKIŠKU! GRUZIJA - LAIKYKIS MES SU TAVIM!
7 tadas.k
AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!! gruzinus reikia naikinti !
8 ryzas
rusija!rusija! gruzija fu!!! tegul bomborduoja tuos ciukcius gruzus
9 Gogirusia
Stalinas buvo gruzinas.Valio))tai palaikom stalina?
10 Ruta
visa mano seima ir draugai palaikome ja siunciame pagalba pinigus padedame kiek galime!Rusija nelemtas krastas
11 Marius
Visi Rusijos kareiviai privalo grįžti namo. O agituoti vyną, kad ir gruzinišką, pirkti nereikia, tai alkoholis
12 interPretatorius
GRUZIJA PASIELGĖ ŠLYKŠČIAI - N E P A L A I K A U IR S T E B I U O S I L I E T U V I Ų T A M S U M U
13 Merkurienė
stiprybės ir Dievo palaimos jums broliai gruzinai, jūs išdidi tauta,, jūs laimėsite
14 Tadas
as uz Rusija nors esu grynas Lietuvis! Lietuva yra priklausoma nuo Rusijos.o jai Gruzinija prisidirbo tegul dabar kencia!!Uzteks palaikyt tuos gruzinus nes su laiku atsigres tikrai atsigres Rusai i LT
15 Aloizas
Okupantas buvo,yra ir bus.Dėkim visas pastangas kad pasaulyje okupantams būtų duotas deramas atkirtis.
16 Algaude
Bukime solidarus siame informaciniame kare, nes dar didele dalis Lietuvos gyventoju yra infiltruoti rusiskos ziniasklaidos.
17 E.
Tikrai palaikau Gruzija. Nesuprantu ka daro Rusija - valstybe, kuriai svarbu turet galinga armija ir grasint kaip visi nuo ju priklauso.
18 Laima
Nedovanotinas toks neveiksmingumas siais ivykiais Gruzijoje musu auksciausios valdzios. Nematau ryztingu poziciju nei is Prezidento nei is Seimo nei is Vyriausybes. Taip ne tik negerai bet ir negrazu.
19 Ineta
Reikia kažko imtis,negalima sėdėti rankų sudėjus ir tikėtis,kad viskas bus gerai ir Rusijos "apetitas" sumažės!
20 A.
Juokdariai..Iki karo negalvojau kad Lietuvoj tiek daug idiotu kaip jus cia visi pasirasiusieji...
21 KARUI
MATANT RUSIJOS NUSIKALTIMUS ŽMONIJAI, KYLA ABEJONĖS AR TEISINGA, AR GERAI, KAD SOVIETAI NUGALĖJO NACIUS, O NE ATVIRKŠČIAI...
22 Regina
Pritariu peticijai, kad tai nepasikartotų Lietuvoje.
23 Simas
Lietuva turėtų daugiau ir aiškiau padėti Gruzijai, net jei tai grėstų ekonominėmis Maskvos sankcijomis! Kalba eina apie laisvės įšsaugojimą, esu įsitikinęs, kad Rusija neapsiribos vien Gruzija.
24 Linas
Putina reikia prispausti ko greiciau ir ko grizciau!
25 Monika
Rusai debilai tikri. Noreciau,kad juos taip kas papuldinetu
26 simona
kieno didesne kariuomene tas ir taikdarys! taip jau patys rusai juokais komentuoja:)
27 Artūras
Tik mūsų abejingumas leis imperialistiniai Rusijai užsiauginti ragtus -todėl visi ,kuo tik galime ,palaikykime broliškąją Kaukazijos respubliką ir parodykime uzurpatoriui ,kad jo nebijome .
28 Henrikas
Man atrodo, kad banditų jokios peticijos neveikia. Geriausia juos izoliuoti nuo demokratiško pasaulio.(Nors tai ir labai sudetina)
29 Ivan
За что мир ненавидет русских???
30 Paslaptingas
Kokia Rusija Pradejo?Gruzija Cia Pradeda o jus Gynat Ja?AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.