Aš palaikau GRUZIJĄ!

4 877 PARAŠAI

  • Vidas A.
  • nuo 2008-08-08
  • iki 2008-12-08
Adresuota: Lietuvos piliečiai
Kategorija:

Lietuviai!

Gruzija nelaimėje.

Rusija neatsisakė agresyvios politikos savo mažųjų kaimynių atžvilgiu. 1991 m. sausio 13-ąją buvome mes, 1999-aisiais buvo Čečėnija, praėjusiais metais virtualiomis atakomis išbandytas Estijos pajėgumas, o dabar atėjo ir Gruzijos eilė pakliūti po Rusijos tankais. Akivaizdu, kad konfliktas neatsitiktinai išprovokuotas dabar – kai viso pasaulio dėmesys sutelktas į olimpines žaidynes (prisiminkim Sausio 13-ąją, kada visas pasaulis stebėjo JAV įsiveržimą į Kuveitą – Rusijos taktika seniai išbandyta).

Pasirašydamas šią peticiją aš sutinku, kad:

- Gruzijos autonominių teritorijų ginčų sprendimas yra vidinis valstybės reikalas, ir kol tai neperžengia žmoniškumo ribų, jokia kita užsienio valstybė negali kištis į svetimos valstybės reikalus.

- Gruzijos konfliktas su Pietų Osetija buvo išprovokuotas ir nuolat kurstomas pačios Rusijos, todėl dabartinis jos, kaip gynėjos vaidmuo, tėra įprastos dviveidės Rusijos politikos pavyzdys.

- Rusijos lėktuvai atakavo Gruzijos miestus – tai yra tiesioginis svetimos valstybės užpuolimas, todėl Lietuva ir kitos užsienio valstybės negali nekreipti dėmesio į tokį tarptautinės teisės pažeidimą.

Kaip mes galime prisidėti prie Gruzijos palaikymo?

- Surengti protesto akcijas prie Rusijos ambasados.

- Boikotuoti rusiškų prekių pirkimą – tokia, nors ir maža priemone, parodysim pasauliui ir pačiai Rusijai, kad nepalaikome agresyvaus puolimo.

- Palaikykime Gruziją pirkdami gruziniškas prekes – vyną, Borjomi, ir kitus į Lietuvą importuojamus gaminius. Lygiai kaip prieš keletą metų, kuomet Rusija priėmė politišką sprendimą uždrausti importuoti gruziniškas prekes i Rusiją.

- Kiekvienam pažįstamam užsieniečiui priminkime apie Lietuvos patirtį atsilaikant prieš Rusijos agresiją, kad suprastų tikrąją situaciją Gruzijoje.

Negalime būti tikri, kad dar po kelių metų Rusijos letena vėl neatsisuks į Lietuvą, todėl palaikydami Gruziją mes kartu palaikome ir savo Nepriklausomybės pamatus!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=150]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 anomališkevičius ... autoriau, prasikrapštyk akis ir daryk ką nors su beviltiškai išplauta smegenine, išpuošta nerealiu kiekie antausinių makaronų!!
2 Jevgenij ... Pasirasysiu tik tam, kad parasyciau komentara: autoriau, nesusiprates kvailelis esi
3 Marius S... deja, jau nesu tikras, ar cia dar nesu pasirases :(
4 zigmas i... Aš prieš bent kokį smurtą bet politikoje reikia pirmiausia sugebėti susigaudyti,tik po to pasitarus su geriau išmanančiu drysti rašyti komentarą.Šiaip tai liūdnoka. Ar ne?
5 ... ... krc... as pasirasau tik tdl kad parodyti zmonesms kokie jis kvaili! argi nematot kad gruzija pati prisiprase??? o kas uzstos osetija? jie irgi nori buti laisvi! as nesuprantu ka jus cia palaikotai!!!!
6 DIANA M... KIEKVIENAS TURI TEISĘ BŪTI LAISVU IR SAVARANKIŠKU! GRUZIJA - LAIKYKIS MES SU TAVIM!
7 tadas.k ... AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!! gruzinus reikia naikinti !
8 ryzas ... rusija!rusija! gruzija fu!!! tegul bomborduoja tuos ciukcius gruzus
9 Gogirusia ... Stalinas buvo gruzinas.Valio))tai palaikom stalina?
10 Ruta K... visa mano seima ir draugai palaikome ja siunciame pagalba pinigus padedame kiek galime!Rusija nelemtas krastas
11 Marius U... Visi Rusijos kareiviai privalo grįžti namo. O agituoti vyną, kad ir gruzinišką, pirkti nereikia, tai alkoholis
12 interPretatorius ... GRUZIJA PASIELGĖ ŠLYKŠČIAI - N E P A L A I K A U IR S T E B I U O S I L I E T U V I Ų T A M S U M U
13 Merkurienė ... stiprybės ir Dievo palaimos jums broliai gruzinai, jūs išdidi tauta,, jūs laimėsite
14 Tadas ... as uz Rusija nors esu grynas Lietuvis! Lietuva yra priklausoma nuo Rusijos.o jai Gruzinija prisidirbo tegul dabar kencia!!Uzteks palaikyt tuos gruzinus nes su laiku atsigres tikrai atsigres Rusai i LT
15 Aloizas R... Okupantas buvo,yra ir bus.Dėkim visas pastangas kad pasaulyje okupantams būtų duotas deramas atkirtis.
16 Algaude S... Bukime solidarus siame informaciniame kare, nes dar didele dalis Lietuvos gyventoju yra infiltruoti rusiskos ziniasklaidos.
17 E. G... Tikrai palaikau Gruzija. Nesuprantu ka daro Rusija - valstybe, kuriai svarbu turet galinga armija ir grasint kaip visi nuo ju priklauso.
18 Laima S... Nedovanotinas toks neveiksmingumas siais ivykiais Gruzijoje musu auksciausios valdzios. Nematau ryztingu poziciju nei is Prezidento nei is Seimo nei is Vyriausybes. Taip ne tik negerai bet ir negrazu.
19 Ineta Z... Reikia kažko imtis,negalima sėdėti rankų sudėjus ir tikėtis,kad viskas bus gerai ir Rusijos "apetitas" sumažės!
20 A. B... Juokdariai..Iki karo negalvojau kad Lietuvoj tiek daug idiotu kaip jus cia visi pasirasiusieji...
21 KARUI N... MATANT RUSIJOS NUSIKALTIMUS ŽMONIJAI, KYLA ABEJONĖS AR TEISINGA, AR GERAI, KAD SOVIETAI NUGALĖJO NACIUS, O NE ATVIRKŠČIAI...
22 Regina Š... Pritariu peticijai, kad tai nepasikartotų Lietuvoje.
23 Simas J... Lietuva turėtų daugiau ir aiškiau padėti Gruzijai, net jei tai grėstų ekonominėmis Maskvos sankcijomis! Kalba eina apie laisvės įšsaugojimą, esu įsitikinęs, kad Rusija neapsiribos vien Gruzija.
24 Linas O... Putina reikia prispausti ko greiciau ir ko grizciau!
25 Monika P... Rusai debilai tikri. Noreciau,kad juos taip kas papuldinetu
26 simona b... kieno didesne kariuomene tas ir taikdarys! taip jau patys rusai juokais komentuoja:)
27 Artūras M... Tik mūsų abejingumas leis imperialistiniai Rusijai užsiauginti ragtus -todėl visi ,kuo tik galime ,palaikykime broliškąją Kaukazijos respubliką ir parodykime uzurpatoriui ,kad jo nebijome .
28 Henrikas R... Man atrodo, kad banditų jokios peticijos neveikia. Geriausia juos izoliuoti nuo demokratiško pasaulio.(Nors tai ir labai sudetina)
29 Ivan S... За что мир ненавидет русских???
30 Paslaptingas ... Kokia Rusija Pradejo?Gruzija Cia Pradeda o jus Gynat Ja?AS PALAIKAU RUSIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!