Mokslo metai iki Birželio 1

392 PARAŠAI

Kategorija:

Manau reiktų mokiniams eiti į mokyklą iki Birželio 1 dienos, nes eidami iki Birželio 21 dienos, mokiniai nieko nesimoko, tik šeip eina į mokyklą, o jei mokiniai nuo Birželio 1 baigtų mokslus, būtų daug geriau ir teisingiau.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gerda V... Pritariu, nes ir oras itakoja kad ziaurei karsta visi silpni buna jei mokitojam ner malonumo tas pamokas pravest nei mum jose sedet
2 Greta M... teisybė, mes tik einam į mokyklą, bet nieko nedarom. tikiuosi kad zmones susiprotes ir pasirasys sia peticija ir tada mum atostogos bus ilgesnes!!!!! :D
3 T.Matas ... Pritariu, juk mokiniams ir pasiilseti padoriai reikia. Ir siaip nieko nieks neveikia birzeli :)
4 a ... NEPASIRAŠAU, mokykities, nes kasmet kvailesnis ir kvailesni abiturientai baigia mokyklas. Mokslas jūsų ateitis. O poto seka toki dalykai kaip uždarbiavimas užsienyje :)
5 Laura ... Kam Mūm Mokytis Vasarą,Jai Ir Per Mokslo Metus Nieko Neišmokstam?;}}}
6 P.Zvinakis ... wps kam eiti i ta mokykla iki birzelio 21 krc nieko nemoko ir tik laika eda
7 . ... pritariu. kas is to, mes nueinam i mokykla pabunam kelias pamokas ir namo...
8 U. T... Pritariu pas mus rusu mokykla ir mes ten nieko nedarom nuo 1 iki 21 birzelio...
9 A.Grimaila ... Taip ir yra, kad mokyniai nuo birželio 1-osios praranda norą mokytis
10 Rūts_reggae x... ir taip gyvent sunku tai dar ir atostogas trumpina.. liux kabutese!!
11 K.Tomkutė ... Be to labai sutrumpeja atostogos, kuriu ir taip mazai...
12 V.V. ... Mest lauk tą birželį, nei naudos, nei dar ko nors, atsiprašant sėdėt kaip durniams ir nieko neveikt.
13 Arturas J... reikalinga kompetetingu specialistu nauja mokymo programa. Del mokymosi vasara grieztas "ne" nes vaikai isnaudojami kaip nemokama darbo jega patvarkyti mokykla
14 Egle P... po birzelio 1-osios vyksta ne mokslai o tik trynimasis mokyklos suole
15 Ieva A... manau, kad tai butu geriausia, nes tikrai tas birzelio menuo skirtas mokslams, tai jis nera vertingas.. nes vos keletas lanko ta mokykla, o ir seip, kaip karsta, kokie ten mokslai...
16 baigem t... Pasirasom prie peticijos, kad galetume parasyti koment.: manau, vaikuciai jus nesuprantat kodel einat i mokykla ir primenam, mokytis reikia del saves, su tokiom peticijom ateities sau geros nuturesit
17 M.Mokinys ... Nu seip jo mes ten tik shiuda malam per tas 20dienu tai kam gadintinti vasara ?
18 TEHNO ... rasikit visiems savo kontaktams ir platinkit peticijas
19 K. F... Manau ssu sios peticijos tikslu sutiktu didzioji dalis lietuvos mokinu, nes mano manymu programa turetu isitekti i 9 moklo metu menesius ir tris likusiuosius skirti poilsiu ar kitai zmoniu veiklai..
20 A.Ziuza ... man visi metai atrodo daug o dar cia 21 diena . logiskai pagalvokit
21 Laura ... Tikrai,.mums vasaros is taip mazai,o dabar dar atimat menesi is musu! Juk vaikai ne kokie garveziai,kad tik dirbtu dirbtu ir dirbtu,Kokia karta jus norit uzauginti?pamiseliu darbaholiku?
22 Seimas ... pasvajokit ir praeis :D trinsit sulios grindis iki birzelio 21 :D
23 R. I... pritariu, nes kursui baigti pilnai uztenka iki Birzelio 1, o tos kitos dienos veltui leidziamos tenai.
24 Kubika$ N... nesamone kdl turim eiti iki birzelio 21 jaj vistiek nieko neveikiam tik be reikalo praleistos atostogu deinos ir tj tos 20 diunu tikras uzsi.....mas !
25 E.Kruopis ... Pritariu, nes tie ejimai tikrai nenaudingi, nes ateini ir tik prageri arbatele ar prazaidi telefonu, o ir mokytojai nervinasi kad dirdti turi daugiau, nei kitose ES salyse, ir mokiniai puola neviltin.
26 simona ... Prasu padarykite taip kad mokslai butu iki birzelio 1d.
27 Amanda ... Pritariu juk turu but visiems vienodai..nes vasara o eini i mokykla nelogiska..
28 J.P. ... vieną kartą jau ištrynė tokią peticiją. daugiau netrins. o jei ir ištrins kasnors sukurs. <!> už ilgesnes atostogas.!!
29 Algirdas K... Kada jus suprasit, kad per birzelio menesi niekas nevyksta ir nera tikslo ten eiti?
30 Raminta. ... Tikrai, pradinukam tai iki birzelio 1d. gal net anksciau..

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!