NE – CHEMIJOS PRAMONĖS PLĖTRAI KLAIPĖDOS CENTRE

910 PARAŠAI

Kategorija:

Klaipėdos savivaldybės taryba AB "Bega" suteikė galimybę pačiame miesto centre (Nemuno g. 2) statyti itin pavojingų krovinių terminalą.
Jame Numatoma sandėliuoti, perkrauti autocisternomis, geležinkeliu ir laivu transportuojamus 3, 4, 5, 6, 7, 8 ir 9 klasės pavojingumo krovinius, kurie iki šiol čia nebuvo sandėliuojami ir perkraunami.
Tarp jų savaime užsidegančias, oksiduojančias, toksiškas, radioaktyvias, ardančias medžiagas.

Esame įsitikinę, kad pačiame miesto centre krauti bei sandėliuoti itin pavojingas chemines medžiagas (organinės ir neorganinės rūgštys bei šarmai, degios ir radioaktyvios medžiagos ir kt.), maišyti trąšas yra neatsakinga.

Tai kelia pavojų visų Klaipėdos žmonių sveikatai ir gyvybėms, prastina Klaipėdos įvaizdį, klaipėdiečių gyvenamąją aplinką, gyvenimo kokybę, daro žąlą gamtai.

Mes, čia pasirašiusieji, reikalaujame pakeisti Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2008 m. vasario 8 d. sprendimą Nr. T2 – 35 „Dėl žemės sklypo Nemuno 2, Klaipėdoje, detaliojo plano patvirtinimo“ taip, kad AB „Bega“ nebūtų kraunami, sandėliuojami 3, 4, 5, 6,7 ,8 ir 9 klasės pavojingumo kroviniai, kurių krova anksčiau galiojusiame teritorijos detaliajame plane nebuvo numatyta. Reikalaujame sustabdyti chemijos pramonės plėtrą Klaipėdos mieste ir palaikome šią peticiją dėl ypač pavojingų krovinių (organinės ir neorganinės rūgštys bei šarmai, degios ir radioaktyvios medžiagos) terminalo statybos AB „Bega“ teritorijoje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 M.Šlekonis
Klaipėdos centras su didesne prieiga prie mariu rekreacijai!
2 Jokūbas
Nesąmonė.Išvažiuosiu iš Lietuvos,čia jau sprogdinamės patys...
3 Justinas
PIRMASIS ir VIENINTELIS MITINGAVAU PRIEŠ KLASCO, NEO GROUP bei iškėliau b. bylą. IŠKĖLIAU 4 administracines bylas prieš ETILO SPRITĄ. BET KORUMPUOTA SPAUDA NERAŠĖ
4 Alfredas
Lubys Klaipėdos uostą privatizavo per tris mėn.,kai buvo laikinas prenjeras. Ovisa kita tik šios akcjos tęsinys. Klaipėdos uoste cheminių med-iagų negali būti. Jau dabar tai uždelsto veikimo bomba
5 Erlandas
Žmogaus teisės į saugią aplinką Klaipėdoje pažeistos iš esmės, saugiai gyvena tik savivaldybės valdininkai ir kai kurie politikai savo kotedžuose ties Giruliais.
6 kestutis.briedis
pinigai visi kuzmarskiui, gal maza dalele ir klaipedai klius,bet ir klaipeda tures dideli skauduli
7 S.Butkus
Siūlau pasirašantiems už chemijos gamyklas Lietuvoje pastatyti gyven.daugiaaukštį prie tų gamyklų ir apgyvendinti juos ten iki gyvos galvos.
8
Dar prie viso sito rinkinuko atomines ir betruksta. Grieztai NE !!!
9 Elena
Mes patys atsakome už savo ir savo vaikų sveikatą ir gyvybę
10 Olga
 Ne - chemijos pramones pletrai Klaipedos centre!!!!
11 www.kmaps.lt
NE-Cheminei bombai! NE-gyventojų nuodijimui.Baudžiamojon atsakomybėn nevidonus, kurie nori nuodyti Klaipėdiečius.
12 R.Baltrukenas
tegul pas save kieme pasistato o ne klaipedos centre
13 Mykolas
tai turetu buti daroma toli uz miesto kaip tai yra vakaruose. O ne statyti gyvenamus namus minijos gatveje ir uz keliu simtu metru leisti statyti toki terminala. Manau Klaipedieciai tokios ateities ne
14 m.
nereikia siukslint miesto velniai tie seimo nariai visiskai ..
15 Laima
Jokiu budu neleisti plėsti visame mieste ir už miesto!
16 Ksenija
NE – CHEMIJOS PRAMONĖS PLĖTRAI KLAIPĖDOS CENTRE
17 Gitanas
Šiuolaikinėje valstybėje, uostamiesčio centre yra statomos prieplaukos kruizinams laivams ir reakriacinės zonos, bet ne chemijos gamyklos, tam yra skirtas LEZ'as
18 Egidijus
Uzteks tos tarsos, ir ne siaip kokios o virsijancios visas leistinas normas. vakare neimanoma iseit pasivaiksciot nes smirda kaip morge
19 S.
Kažkada buvusi tokia gaivi Klaipėda pamažu virsta chemine bomba.....Ar gera čia gyventi???
20 Rimantė
ei zmones gal mastykit ka daot?! mes gy ne zverys kad su mumis tipa elgtusi....
21 I.Paleckiene
tegu susikisa i ssss savo chemikalus,ir taip visa klaipeda nuo ju baigia prasmirst
22 Vytautas
Galima pagalvoti kad Klaipedoje dar per mazai chemijos gamyklu?
23 Giedrė
saugokime savo Klaipėdą, juk vieną tokią žavingą turime :)
24 Artūras
Ne chemijos pramonės plėtrai ne tik miesto centre, bet ir LEZ'e ar šalia jos.
25 asta
lai patys sau prie namu pasistato jai tokie gudruoliai labai supiktino
26 Rytis
Tam skirtas LEZ,taciau uosto teritorija patogesne biznio atzvilgiu... bet aisku as pries tokius statymus...
27 Irma
Jokiu budu negalime, leisti nuodyti musu aplinkos ir sveikatos!
28 T.Livens
NE – CHEMIJOS PRAMONĖS PLĖTRAI KLAIPĖDOS CENTRE
29 Eduard
esu dirbes chemijos pramoneje vienoje is Klaipedos imoniu,galiu pasakyti tik viena,tersia-ir labai tersia aplinka,o oficialiai-viskas normos ribose!!!
30 Eduard
manau kad centras nera tinkama vieta, kodel ne LEZ ?

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.