Dėl tendencingo teisėjavimo tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių.

4 875 PARAŠAI

Adresuota: Fiba
Kategorija:

Turbūt daugelis krepšinio aistruolių matėte rungtynes tarp Ispanijos ir Lietuvos. Manau, kad daugumai susidarė įspūdis , kad teisėjai teisėjavo tendencingai, o kinų režisieriai nesivargino ginčytinų epizodų net pakartoti.

Ką jau kalbėti apie antrojo kėlinuko pabaigą, kai buvo skirtos abejotinos baudos. Taip pat prisiminkime, kad ir ispanai nesusilaukė ir nesportinių pražangų, kurių buvo verti.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at peticijos.lt promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me kn 2018-10-01 / 00:27
2 gintare ... as sutinku su autorium, bet ka mes dabar galim padaryt?neatims gal medaliu...
3 Uz L... Tikiu, ateis laikas, kai busim stipresni uz ispanus. O kol kas reikia dziaugtis ketvirta vieta ir nesilipdyti nuskriaustuju etiketes, kuria tempia ant musu tokie luzeriai, kai peticijos kurejas.
4 donatmenas ... apsikti teisejai! jeigu ne jie musu sidabras ir gal auksas butu!
5 Marazmatikui J... Pries ispanus esame laimeje TIK vienerias tarptautines varzybas. Kur cia matai ta tendencinguma? Teisejai dirbo gerai. O per tokius LOCHUS ir BUKAGALVIUS kaip tu,lietuviai jau vadinami VERKSNIU TAUTA.
6 Laura ... Nesamone,jei ne tas arbitras mes gal net butumem laimeja rungtynese su Ispanais!
7 aleksas f... ka cia nusisnekat, cia vistiek jau nieko nepakeisit. nebent patiems bus ramiau kad issikalbejot :D
8 Aidas T... Zinoma, apmaudu, kad praloseme, bet del to kaltinti teisejus gali tik nematantis toliau savo nosies. Ir is kur imasi tokie mazochistai alfonsai?
9 Mindaugas N... Kodel jus ieskot kaltu? Lietuviai buvo silpnesnis nieko nebepakeisi.
10 Karolis B... na gerai galbut teisejai ir buvo papirkti,bet kas is to???juk nepavyks jau grazinti ciempionu titulo!
11 Marius P... Ispanai buvo papirkti. Lietuva turejo laimeti nors bronze!!!
12 marija ... kazkaip nelabai faina kai palaiko kitus,nors turetu arba wisai nepalaikyt,arba palaikyt abi komandas wienodai ;/
13 Ruta B... manau kad papirko juos kad nefiksiuotu visu prazangu.Isvis tie ispanai lb egresiviai zaide.......
14 GerKa ... Tai cia faktas kad papirko visi matem ir daug yra liudininku
15 sarunas ... pritariu kad teisejai buwo ispanu puseja , turbut buwo sumoketa
16 Indre ... Nesamone kazkokia, Teisejai buvo papirkti Ispanu!! Ispanai gaidziai! Nesaziningas zaidimas..Pergale turejo buti musu!!!!
17 P.Teisejauskas ... jo ban ta fiba nemoka prazangu teisejej det tie kinaj
18 Karolis P... viska daro pinigai, ispanija didesnis ir turtingesnis miestas... tuo viskas pasakyta
19 Ricardas M... Saras emocinis ir visoks kitoks lyderis-VISUR.Airijos lietuviai uz Tave!!!
20 Monika P... tikrai teisejai buvo labai nesaziningi ir neprofesionalus
21 Andrius K... tegu zino pasaulis kad lietuva pralaimejo neteisetai
22 Kishkelis ... Mazha tauta tuscia vieta..(jiems) ois tikruju musu sirdis didziausia.
23 Karolis S... Pritariu visapusiskai.Man nepatiko tai kad rezisieriai net nesivargino pakartoti gincytinu epizodu,
24 A.Jonavicius ... As visaj negaliu ka nors pasakyt jie visai jau kaip kazkokietaj beprociaj dave baudu o pakartojimo mes taip ir ne sulaukem... jegu nebutu tu baudu tai mes is kart paimtume sidabra o tap net bronzos ne
25 Audrius T... maciau rungtynes... kaip is tokio auksto rango teiseju tikejausi gero teisejavimo. gavosi sh....
26 Blet t... Ciulpkit byby teisejai ble alu ant galvos uzpilsiu!!! teisejams duoki nx 10000lt bauda ismoketu lt trenerems kad lietuvos krepsininkai galetu dziaugtis naujais nike sportbaciais. sry
27 Mantas M... teisėjai teisėjavo tendencingai ir neteisingai mūsų atžvilgiu.
28 justina l... neteisingas teisejavimas buvo per daug ryskus,kad butu nepastebetas ir nereikalautu atkreipimo demesio i ji..
29 lina ... http://www.fiba.com/pages/eng/fe/08/olym/men/util/cont.asp reikia atkreipt fiba demesi i tokius teisejus
30 Audrius D... Graiku teisejas tas nusipelne "giljotinos"

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!