Dėl tendencingo teisėjavimo tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių.

4 875 PARAŠAI

Adresuota: Fiba
Kategorija:

Turbūt daugelis krepšinio aistruolių matėte rungtynes tarp Ispanijos ir Lietuvos. Manau, kad daugumai susidarė įspūdis , kad teisėjai teisėjavo tendencingai, o kinų režisieriai nesivargino ginčytinų epizodų net pakartoti.

Ką jau kalbėti apie antrojo kėlinuko pabaigą, kai buvo skirtos abejotinos baudos. Taip pat prisiminkime, kad ir ispanai nesusilaukė ir nesportinių pražangų, kurių buvo verti.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at peticijos.lt promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me kn 2018-10-01 / 00:27
2 gintare ... as sutinku su autorium, bet ka mes dabar galim padaryt?neatims gal medaliu...
3 Uz L... Tikiu, ateis laikas, kai busim stipresni uz ispanus. O kol kas reikia dziaugtis ketvirta vieta ir nesilipdyti nuskriaustuju etiketes, kuria tempia ant musu tokie luzeriai, kai peticijos kurejas.
4 donatmenas ... apsikti teisejai! jeigu ne jie musu sidabras ir gal auksas butu!
5 Marazmatikui J... Pries ispanus esame laimeje TIK vienerias tarptautines varzybas. Kur cia matai ta tendencinguma? Teisejai dirbo gerai. O per tokius LOCHUS ir BUKAGALVIUS kaip tu,lietuviai jau vadinami VERKSNIU TAUTA.
6 Laura ... Nesamone,jei ne tas arbitras mes gal net butumem laimeja rungtynese su Ispanais!
7 aleksas f... ka cia nusisnekat, cia vistiek jau nieko nepakeisit. nebent patiems bus ramiau kad issikalbejot :D
8 Aidas T... Zinoma, apmaudu, kad praloseme, bet del to kaltinti teisejus gali tik nematantis toliau savo nosies. Ir is kur imasi tokie mazochistai alfonsai?
9 Mindaugas N... Kodel jus ieskot kaltu? Lietuviai buvo silpnesnis nieko nebepakeisi.
10 Karolis B... na gerai galbut teisejai ir buvo papirkti,bet kas is to???juk nepavyks jau grazinti ciempionu titulo!
11 Marius P... Ispanai buvo papirkti. Lietuva turejo laimeti nors bronze!!!
12 marija ... kazkaip nelabai faina kai palaiko kitus,nors turetu arba wisai nepalaikyt,arba palaikyt abi komandas wienodai ;/
13 Ruta B... manau kad papirko juos kad nefiksiuotu visu prazangu.Isvis tie ispanai lb egresiviai zaide.......
14 GerKa ... Tai cia faktas kad papirko visi matem ir daug yra liudininku
15 sarunas ... pritariu kad teisejai buwo ispanu puseja , turbut buwo sumoketa
16 Indre ... Nesamone kazkokia, Teisejai buvo papirkti Ispanu!! Ispanai gaidziai! Nesaziningas zaidimas..Pergale turejo buti musu!!!!
17 P.Teisejauskas ... jo ban ta fiba nemoka prazangu teisejej det tie kinaj
18 Karolis P... viska daro pinigai, ispanija didesnis ir turtingesnis miestas... tuo viskas pasakyta
19 Ricardas M... Saras emocinis ir visoks kitoks lyderis-VISUR.Airijos lietuviai uz Tave!!!
20 Monika P... tikrai teisejai buvo labai nesaziningi ir neprofesionalus
21 Andrius K... tegu zino pasaulis kad lietuva pralaimejo neteisetai
22 Kishkelis ... Mazha tauta tuscia vieta..(jiems) ois tikruju musu sirdis didziausia.
23 Karolis S... Pritariu visapusiskai.Man nepatiko tai kad rezisieriai net nesivargino pakartoti gincytinu epizodu,
24 A.Jonavicius ... As visaj negaliu ka nors pasakyt jie visai jau kaip kazkokietaj beprociaj dave baudu o pakartojimo mes taip ir ne sulaukem... jegu nebutu tu baudu tai mes is kart paimtume sidabra o tap net bronzos ne
25 Audrius T... maciau rungtynes... kaip is tokio auksto rango teiseju tikejausi gero teisejavimo. gavosi sh....
26 Blet t... Ciulpkit byby teisejai ble alu ant galvos uzpilsiu!!! teisejams duoki nx 10000lt bauda ismoketu lt trenerems kad lietuvos krepsininkai galetu dziaugtis naujais nike sportbaciais. sry
27 Mantas M... teisėjai teisėjavo tendencingai ir neteisingai mūsų atžvilgiu.
28 justina l... neteisingas teisejavimas buvo per daug ryskus,kad butu nepastebetas ir nereikalautu atkreipimo demesio i ji..
29 lina ... http://www.fiba.com/pages/eng/fe/08/olym/men/util/cont.asp reikia atkreipt fiba demesi i tokius teisejus
30 Audrius D... Graiku teisejas tas nusipelne "giljotinos"

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.