Už Gyvūnus

228 PARAŠAI

Kategorija:

Esu pasipiktinusi Lietuvos Gyvūnų teisėmis. Reikia kažką daryyti,kad jie nebūtu kankinami žmonių ir tie kankintojai gautų tai ko nusipelnė.O dabar Lietuvoje į tai nežiūrima. Tiesiog noriu,kad Gyvūnai turėtų savas teises kaip ir žmonės.Jie irgi turi jausmus tik nemoka kalbėti.Jie nori mylėti ir būti mylimi.Turėti šeimą ir šiltus namus.Ir jie nenori būt kankinami žmonių.Jie nori būt gerbiami taip kaip jie gerbia žmones.Aš už gyvūnus.Jei ir Tu pasirašyk.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Raimonda
Kuo labiau pazystu zmones, tuo labiau myliu gyvunus!!!
2 Gyvunu
tikiuosi, kad gyvunu padetis Lietuvoje kada nors pakils bent jau iki angliskojo lygio.
3 I.
Pritariu! musu valstybei nerupi gyvuneliai, tik savo siknas saugo.... Myliu Gyvunelius!
4 V.
Reikia griežtesnių bausmių gyvūnų kankintojams. Reikia pridėti bent po porą nulių pire dabar esančios maksimalios 600 Lt nuobaudos.
5 loreta
PRIEŠ VILNIAUS SAVIVALDYBĖS TAISYKLES.JOS ANTIHUMANIŠKOS.JIEMS PATIEMS REIK NIEKO ĖST NEDUOT KOKIĄ SAVAITĘ-PAŽIŪRĖTUME ,KAIP IR KITIEM NEDUOTŲ
6 M.S.
O kaip gi nepasirasysiu?Butu mano valia, tai tie niekingi gyvunu kanintojai butu baudziami ziauriais kankinimais ir poto mirties bausme.
7 Viltė.
gyvūnų kankintojus reikia bausti vienoda bausme, kaip ir žmonių. Gyvybė- niekuo nesiskiria.
8 Gyvūnų
Labai myliu gyvūnus ir su ašarom akyse žiūriu į benamius, neprižiūrėtus ir kankinamus gyvūnėlius
9 Greta
Mes uz gyvunus mazus ir didelius! Mes uz tai kad jie galetu gyventi ir dziaugtis gyvenimu, nes jie to verti!Jie irgi turi jausmus!!!!!!!
10 Sibh'e
taip, tikrai.Labai myliu gyvūnus, kad ir kokie jie būtų.
11 Aivaras
myliu gyvunus, nesvarbu koks jis, bet mes zmones esam kaip mes manom auksciausia gyvybes forma zemeje, labiausiai istobuleje, o nesugebame suteikti pagalbos meiles ir silumos uz mus silpnesniems...
12 Žygimantas
myliu gyvunus :) ir nenoriu , kad jie butu skriaudziami!!!!
13 I.
As uz gyvunus visa sirdimi! myliu juos ir noriu padeti!
14 Kristina
Taip sutinku...Gyvunai neturi kenteti del zmoniu, kurie neturi atsakomybes
15 M.
kaip taip galima elgtis su gyvūnais?! Juk tai nežmoniška!
16 Lina
as nesuprantu kaip sitaip galima elgtis su sunimis... tokius zmones uzmust.... man gaila ne zmoniu o gyvunu... kazin ar tiem kurie taip elgiasi su gyvunais patiktu kad su jais taip elgtusi???
17 Erika
Negalima ziauriai elgtis su gyvunais. O visus kuria taip elgiasi reik susaudyt!
18 Agnė
Gyvūnai, kaip ir žmonės turi lygias teises gyventi. Užteks žmonėms manyti jog žemėje jie svarbiausi.
19 ona
myliu gyvunus ir noriu kad ir kiti juos myletu,o ne kankintu,tai begalo ziauru,o zmones kurie kankina gyvunus turi buti grieztai baudziami,as uz ateiti kuri butu kuo geresne gyvunams
20 s.alkauskaite
mes zmones,ir elkimes zmoniskai!as uz musu gyvenima pradziuginancius keturkojius draugus!!!
21 Karolinas
Aš už gyvūnus.Nenoriu,kad jie kentėtu.Jie turi turėti savo teises ir būti gerbiami,o ne skriaudžiami ir nužudomi.Žmonės,jei laikot gyvūnėlį tai laikykit,kol numirs,o ne išmeskit į gatvę.Taip negalima.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.