Už Gyvūnus

227 PARAŠAI

Kategorija:

Esu pasipiktinusi Lietuvos Gyvūnų teisėmis. Reikia kažką daryyti,kad jie nebūtu kankinami žmonių ir tie kankintojai gautų tai ko nusipelnė.O dabar Lietuvoje į tai nežiūrima. Tiesiog noriu,kad Gyvūnai turėtų savas teises kaip ir žmonės.Jie irgi turi jausmus tik nemoka kalbėti.Jie nori mylėti ir būti mylimi.Turėti šeimą ir šiltus namus.Ir jie nenori būt kankinami žmonių.Jie nori būt gerbiami taip kaip jie gerbia žmones.Aš už gyvūnus.Jei ir Tu pasirašyk.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Raimonda Baj... Kuo labiau pazystu zmones, tuo labiau myliu gyvunus!!!
2 Gyvunu Myl... tikiuosi, kad gyvunu padetis Lietuvoje kada nors pakils bent jau iki angliskojo lygio.
3 I. Alu... Pritariu! musu valstybei nerupi gyvuneliai, tik savo siknas saugo.... Myliu Gyvunelius!
4 V. Tut... Reikia griežtesnių bausmių gyvūnų kankintojams. Reikia pridėti bent po porą nulių pire dabar esančios maksimalios 600 Lt nuobaudos.
5 loreta p... PRIEŠ VILNIAUS SAVIVALDYBĖS TAISYKLES.JOS ANTIHUMANIŠKOS.JIEMS PATIEMS REIK NIEKO ĖST NEDUOT KOKIĄ SAVAITĘ-PAŽIŪRĖTUME ,KAIP IR KITIEM NEDUOTŲ
6 M.S. ... O kaip gi nepasirasysiu?Butu mano valia, tai tie niekingi gyvunu kanintojai butu baudziami ziauriais kankinimais ir poto mirties bausme.
7 Viltė. S... gyvūnų kankintojus reikia bausti vienoda bausme, kaip ir žmonių. Gyvybė- niekuo nesiskiria.
8 Gyvūnų myl... Labai myliu gyvūnus ir su ašarom akyse žiūriu į benamius, neprižiūrėtus ir kankinamus gyvūnėlius
9 Greta U.... Mes uz gyvunus mazus ir didelius! Mes uz tai kad jie galetu gyventi ir dziaugtis gyvenimu, nes jie to verti!Jie irgi turi jausmus!!!!!!!
10 Sibh'e ... taip, tikrai.Labai myliu gyvūnus, kad ir kokie jie būtų.