Už Gyvūnus

227 PARAŠAI

Kategorija:

Esu pasipiktinusi Lietuvos Gyvūnų teisėmis. Reikia kažką daryyti,kad jie nebūtu kankinami žmonių ir tie kankintojai gautų tai ko nusipelnė.O dabar Lietuvoje į tai nežiūrima. Tiesiog noriu,kad Gyvūnai turėtų savas teises kaip ir žmonės.Jie irgi turi jausmus tik nemoka kalbėti.Jie nori mylėti ir būti mylimi.Turėti šeimą ir šiltus namus.Ir jie nenori būt kankinami žmonių.Jie nori būt gerbiami taip kaip jie gerbia žmones.Aš už gyvūnus.Jei ir Tu pasirašyk.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Raimonda B... Kuo labiau pazystu zmones, tuo labiau myliu gyvunus!!!
2 Gyvunu M... tikiuosi, kad gyvunu padetis Lietuvoje kada nors pakils bent jau iki angliskojo lygio.
3 I. A... Pritariu! musu valstybei nerupi gyvuneliai, tik savo siknas saugo.... Myliu Gyvunelius!
4 V. T... Reikia griežtesnių bausmių gyvūnų kankintojams. Reikia pridėti bent po porą nulių pire dabar esančios maksimalios 600 Lt nuobaudos.
5 loreta p... PRIEŠ VILNIAUS SAVIVALDYBĖS TAISYKLES.JOS ANTIHUMANIŠKOS.JIEMS PATIEMS REIK NIEKO ĖST NEDUOT KOKIĄ SAVAITĘ-PAŽIŪRĖTUME ,KAIP IR KITIEM NEDUOTŲ
6 M.S. ... O kaip gi nepasirasysiu?Butu mano valia, tai tie niekingi gyvunu kanintojai butu baudziami ziauriais kankinimais ir poto mirties bausme.
7 Viltė. S... gyvūnų kankintojus reikia bausti vienoda bausme, kaip ir žmonių. Gyvybė- niekuo nesiskiria.
8 Gyvūnų m... Labai myliu gyvūnus ir su ašarom akyse žiūriu į benamius, neprižiūrėtus ir kankinamus gyvūnėlius
9 Greta U... Mes uz gyvunus mazus ir didelius! Mes uz tai kad jie galetu gyventi ir dziaugtis gyvenimu, nes jie to verti!Jie irgi turi jausmus!!!!!!!
10 Sibh'e ... taip, tikrai.Labai myliu gyvūnus, kad ir kokie jie būtų.
11 Aivaras V... myliu gyvunus, nesvarbu koks jis, bet mes zmones esam kaip mes manom auksciausia gyvybes forma zemeje, labiausiai istobuleje, o nesugebame suteikti pagalbos meiles ir silumos uz mus silpnesniems...
12 Žygimantas K... myliu gyvunus :) ir nenoriu , kad jie butu skriaudziami!!!!
13 I. B... As uz gyvunus visa sirdimi! myliu juos ir noriu padeti!
14 Kristina K... Taip sutinku...Gyvunai neturi kenteti del zmoniu, kurie neturi atsakomybes
15 M. G... kaip taip galima elgtis su gyvūnais?! Juk tai nežmoniška!
16 Lina S... as nesuprantu kaip sitaip galima elgtis su sunimis... tokius zmones uzmust.... man gaila ne zmoniu o gyvunu... kazin ar tiem kurie taip elgiasi su gyvunais patiktu kad su jais taip elgtusi???
17 Erika R... Negalima ziauriai elgtis su gyvunais. O visus kuria taip elgiasi reik susaudyt!
18 Agnė G... Gyvūnai, kaip ir žmonės turi lygias teises gyventi. Užteks žmonėms manyti jog žemėje jie svarbiausi.
19 ona a... myliu gyvunus ir noriu kad ir kiti juos myletu,o ne kankintu,tai begalo ziauru,o zmones kurie kankina gyvunus turi buti grieztai baudziami,as uz ateiti kuri butu kuo geresne gyvunams
20 s.alkauskaite ... mes zmones,ir elkimes zmoniskai!as uz musu gyvenima pradziuginancius keturkojius draugus!!!
21 Karolinas V... Aš už gyvūnus.Nenoriu,kad jie kentėtu.Jie turi turėti savo teises ir būti gerbiami,o ne skriaudžiami ir nužudomi.Žmonės,jei laikot gyvūnėlį tai laikykit,kol numirs,o ne išmeskit į gatvę.Taip negalima.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!