Gražinkite realybės šou Dom2

244 PARAŠAI

Kategorija:

Šiame sezone nei viena Lietuvos televizija nerodo jokio kasdienio realybės šou. Anksčiau jei ir rodydavo, tai tik tris mėnesius, per kuriuos žiūrovai taip susigyvena su dalyviais, kad kai šou baigiasi, širdy lig tuštuma atsiranda...Tačiau Dom2 buvo toks realybės šou, kuris pusantrų metų buvo kartu ir ramiai gyvenome žinodami, kad jo pabaigos nematyt. Todėl dabar mes, žiūrovai, patiriam dvigubai didesnį smūgį, dėl to, kad naujajame sezone po pusantrų metų rodymo TV6 nutraukė šio šou transliaciją, kaip sakoma, „на самом интересном месте“.
Taigi prašome gražinti mums Dom2, galit jį rodyti ryte, dieną, vakare ar net naktį, darbo dienomis ar savaitgaliais, mes prisitaikysime, tik labai prašome - RODYKITE ir toliau DOM2 !!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Edis G... na estija ir latvija toliau transluoja sy sou tik atsilieka ~200 dienu,bet beabejo ne wisi turi galimybiu matyti suos tv kanalus,todel as wisu 110% uz laidos transliawima per lt tv kanala
2 J.Gapšytė ... tai buvo vienintele laida,del kurios buvo verta prisest prie televizoriaus :)
3 INA R... manau namas 2 jum tik reitinga kelia,ir jum gerai,ir mum tai kad grazikite si realibes sou
4 d.Sabockyte ... Prasau frazinkite dom 2, nes tikrai sis realybes sou pririsa zmones, kiekviena diena laukdavau, kad tik rodytu dom2, tai tikrai nerealus sou, savo darba derindavau, kad galeciau si sou pasiziureti, la
5 Vycka ... As irgi noriu kas vel rodytumet, bet tik su salyga kad laikas bus normalus, o nes kiti zmones dirba dienos metu!!!
6 Valerija ... Atkreipkit demesi i zmoniu norus, juk tiek ne daug prasom tik valandos malonumo...
7 ziuretojas ... nustokite ziureti kvailas rusiskas laidas tirpdancias jusu intelekto likucius
8 Jolanta P... Prasau grazinti DOM2,busim didziausios gerbejos jusu- TV6
9 Jurgita ... Man taip liudna kad nerodote, tiesiog kraustausi irs proto, taip pripratau, kad nebegaliu, kaip noriu kad vvel rodytumete!!!
10 Kamila M... kur namas2? jus ka tyciojates, is predziu padaret 14.00 isvis neuimanoma buvo ziuret, o dabar isvis nera?! as jau pripratusi prie to sou ziurejimo, grazinkit, ismeskit kokia kita programa.
11 Renatačka ... Kiek dar kartosit ta "VEDES IR TURI VAIKU"??
12 A.Jarutyte ... Idomiau, nei keturios serialo "Vdes ir turi vaiku", nuo kurio jau vemt galima.
13 Laura S... Šį realybės šou stebiu beveik nuo pat pradžių, o dabar vietoj jo pradėtas rodyti serialas "Vedęs ir turi vaikų" jau tikrai n kartų rodytas ir gerokai pabodęs, kaip ir pasenęs serialas.
14 Laura ... kaip taip galima! ir dar vadinasi jaunimui kanalas
15 Diana ... koks tikslas pradeti rodyti laida ir po to is niekur nieko ja nutraukti!!!
16 M. K... Na žinot, čia pasityčiojimas...tiek metų rodyt kasdien ir čia staiga nutraukt!!! ir dėl ko ??? Dėl Vedęs ir turi vaikų !!! TURėKIT SĄŽINĖS !!!!!!!!!!
17 Lina B... Grazinkit Dom2!!!pusantru metu ziurejau, o dabar nei is sio nei is to nutrauke, ir dar be to pradejo rodyt tuo metu vedes ir turi vaiku, jau bloga nuo sio serialo.
18 Deividas S... Esu neigalus zmogus daug laiko praleidziantis namie prie televizoriaus.Sis sou buvo vienintelis dalykas kuri ziurejau ir laukiau kiekvienos serijos, tai buvo atgaiva sielai.labai liudna.prasau grazink
19 greta g... rimtai grazinkit dom 2,nes daug besiskundzianciu yra... ne visi turim galimybe pasikeist kabeline kad rodytu tnt.. todel labai apmaudu nematyti... istikruju labai pripratau prie sio realybes sou...
20 Lina. R... Grazinkite bent viena per jusu kanala tebeziureta laida:))
21 Indre ... Pritariu anksciau issakytiems komentarams, kad Namas 2 buvo musu kasdienybes dalis. Tikiuosi, kad sio realybes sou transliacija bus atnaujinta ir atnaujinta tinkamu laiku dirbanciam zmogui.
22 Gabija M... Laaaaabai prasome rodyti musu pamegta laida.Plyyyyzz.
23 Ruta L... Grazinkite i eteri pati idomiausi kasdienini realybes sou DOM2. Musu seima su juo taip susigyveno, kadbuvo didelis sokas - kai pamateme, kad jau neberodysite. Nudziuginkite ne viena ir ne simta ziurov
24 Ieva S... As taip pat manau, kad labai nesazininga taip staiga nutraukti jau tiek laiko rodoma sou. Prisipazistu, kad tapau nuo jo priklausoma, kiekviena diena laukiu tos valandos, kuria galesiu paziureti Dom2.
25 Renata J... Sis realybes sou buvo nutrauktas be jokio perspejimo, manau tai labai nesazininga ir negarbinga ziurovu atzvilgiu. Juk negalima taip neatsakingai elgtis, viena diena rodo, kita jau nebe...
26 Monika ... Grazinkit dom2, labai ziurejau ir tikrai gaila, kad jo neberodot

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!