Gražinkite realybės šou Dom2

246 PARAŠAI

Kategorija:

Šiame sezone nei viena Lietuvos televizija nerodo jokio kasdienio realybės šou. Anksčiau jei ir rodydavo, tai tik tris mėnesius, per kuriuos žiūrovai taip susigyvena su dalyviais, kad kai šou baigiasi, širdy lig tuštuma atsiranda...Tačiau Dom2 buvo toks realybės šou, kuris pusantrų metų buvo kartu ir ramiai gyvenome žinodami, kad jo pabaigos nematyt. Todėl dabar mes, žiūrovai, patiriam dvigubai didesnį smūgį, dėl to, kad naujajame sezone po pusantrų metų rodymo TV6 nutraukė šio šou transliaciją, kaip sakoma, „на самом интересном месте“.
Taigi prašome gražinti mums Dom2, galit jį rodyti ryte, dieną, vakare ar net naktį, darbo dienomis ar savaitgaliais, mes prisitaikysime, tik labai prašome - RODYKITE ir toliau DOM2 !!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Edis
na estija ir latvija toliau transluoja sy sou tik atsilieka ~200 dienu,bet beabejo ne wisi turi galimybiu matyti suos tv kanalus,todel as wisu 110% uz laidos transliawima per lt tv kanala
2 J.Gapšytė
tai buvo vienintele laida,del kurios buvo verta prisest prie televizoriaus :)
3 INA
manau namas 2 jum tik reitinga kelia,ir jum gerai,ir mum tai kad grazikite si realibes sou
4 d.Sabockyte
Prasau frazinkite dom 2, nes tikrai sis realybes sou pririsa zmones, kiekviena diena laukdavau, kad tik rodytu dom2, tai tikrai nerealus sou, savo darba derindavau, kad galeciau si sou pasiziureti, la
5 Vycka
As irgi noriu kas vel rodytumet, bet tik su salyga kad laikas bus normalus, o nes kiti zmones dirba dienos metu!!!
6 Valerija
Atkreipkit demesi i zmoniu norus, juk tiek ne daug prasom tik valandos malonumo...
7 ziuretojas
nustokite ziureti kvailas rusiskas laidas tirpdancias jusu intelekto likucius
8 Jolanta
Prasau grazinti DOM2,busim didziausios gerbejos jusu- TV6
9 Jurgita
Man taip liudna kad nerodote, tiesiog kraustausi irs proto, taip pripratau, kad nebegaliu, kaip noriu kad vvel rodytumete!!!
10 Kamila
kur namas2? jus ka tyciojates, is predziu padaret 14.00 isvis neuimanoma buvo ziuret, o dabar isvis nera?! as jau pripratusi prie to sou ziurejimo, grazinkit, ismeskit kokia kita programa.
11 Renatačka
Kiek dar kartosit ta "VEDES IR TURI VAIKU"??
12 A.Jarutyte
Idomiau, nei keturios serialo "Vdes ir turi vaiku", nuo kurio jau vemt galima.
13 Laura
Šį realybės šou stebiu beveik nuo pat pradžių, o dabar vietoj jo pradėtas rodyti serialas "Vedęs ir turi vaikų" jau tikrai n kartų rodytas ir gerokai pabodęs, kaip ir pasenęs serialas.
14 Laura
kaip taip galima! ir dar vadinasi jaunimui kanalas
15 Diana
koks tikslas pradeti rodyti laida ir po to is niekur nieko ja nutraukti!!!
16 M.
Na žinot, čia pasityčiojimas...tiek metų rodyt kasdien ir čia staiga nutraukt!!! ir dėl ko ??? Dėl Vedęs ir turi vaikų !!! TURėKIT SĄŽINĖS !!!!!!!!!!
17 Lina
Grazinkit Dom2!!!pusantru metu ziurejau, o dabar nei is sio nei is to nutrauke, ir dar be to pradejo rodyt tuo metu vedes ir turi vaiku, jau bloga nuo sio serialo.
18 Deividas
Esu neigalus zmogus daug laiko praleidziantis namie prie televizoriaus.Sis sou buvo vienintelis dalykas kuri ziurejau ir laukiau kiekvienos serijos, tai buvo atgaiva sielai.labai liudna.prasau grazink
19 greta
rimtai grazinkit dom 2,nes daug besiskundzianciu yra... ne visi turim galimybe pasikeist kabeline kad rodytu tnt.. todel labai apmaudu nematyti... istikruju labai pripratau prie sio realybes sou...
20 Lina.
Grazinkite bent viena per jusu kanala tebeziureta laida:))
21 Indre
Pritariu anksciau issakytiems komentarams, kad Namas 2 buvo musu kasdienybes dalis. Tikiuosi, kad sio realybes sou transliacija bus atnaujinta ir atnaujinta tinkamu laiku dirbanciam zmogui.
22 Gabija
Laaaaabai prasome rodyti musu pamegta laida.Plyyyyzz.
23 Ruta
Grazinkite i eteri pati idomiausi kasdienini realybes sou DOM2. Musu seima su juo taip susigyveno, kadbuvo didelis sokas - kai pamateme, kad jau neberodysite. Nudziuginkite ne viena ir ne simta ziurov
24 Ieva
As taip pat manau, kad labai nesazininga taip staiga nutraukti jau tiek laiko rodoma sou. Prisipazistu, kad tapau nuo jo priklausoma, kiekviena diena laukiu tos valandos, kuria galesiu paziureti Dom2.
25 Renata
Sis realybes sou buvo nutrauktas be jokio perspejimo, manau tai labai nesazininga ir negarbinga ziurovu atzvilgiu. Juk negalima taip neatsakingai elgtis, viena diena rodo, kita jau nebe...
26 Monika
Grazinkit dom2, labai ziurejau ir tikrai gaila, kad jo neberodot

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.