Gražinkite realybės šou Dom2

244 PARAŠAI

Kategorija:

Šiame sezone nei viena Lietuvos televizija nerodo jokio kasdienio realybės šou. Anksčiau jei ir rodydavo, tai tik tris mėnesius, per kuriuos žiūrovai taip susigyvena su dalyviais, kad kai šou baigiasi, širdy lig tuštuma atsiranda...Tačiau Dom2 buvo toks realybės šou, kuris pusantrų metų buvo kartu ir ramiai gyvenome žinodami, kad jo pabaigos nematyt. Todėl dabar mes, žiūrovai, patiriam dvigubai didesnį smūgį, dėl to, kad naujajame sezone po pusantrų metų rodymo TV6 nutraukė šio šou transliaciją, kaip sakoma, „на самом интересном месте“.
Taigi prašome gražinti mums Dom2, galit jį rodyti ryte, dieną, vakare ar net naktį, darbo dienomis ar savaitgaliais, mes prisitaikysime, tik labai prašome - RODYKITE ir toliau DOM2 !!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Edis Gol... na estija ir latvija toliau transluoja sy sou tik atsilieka ~200 dienu,bet beabejo ne wisi turi galimybiu matyti suos tv kanalus,todel as wisu 110% uz laidos transliawima per lt tv kanala
2 J.Gapšytė ... tai buvo vienintele laida,del kurios buvo verta prisest prie televizoriaus :)
3 INA RIA... manau namas 2 jum tik reitinga kelia,ir jum gerai,ir mum tai kad grazikite si realibes sou
4 d.Sabockyte ... Prasau frazinkite dom 2, nes tikrai sis realybes sou pririsa zmones, kiekviena diena laukdavau, kad tik rodytu dom2, tai tikrai nerealus sou, savo darba derindavau, kad galeciau si sou pasiziureti, la
5 Vycka ... As irgi noriu kas vel rodytumet, bet tik su salyga kad laikas bus normalus, o nes kiti zmones dirba dienos metu!!!
6 Valerija ... Atkreipkit demesi i zmoniu norus, juk tiek ne daug prasom tik valandos malonumo...
7 ziuretojas ... nustokite ziureti kvailas rusiskas laidas tirpdancias jusu intelekto likucius
8 Jolanta Put... Prasau grazinti DOM2,busim didziausios gerbejos jusu- TV6
9 Jurgita ... Man taip liudna kad nerodote, tiesiog kraustausi irs proto, taip pripratau, kad nebegaliu, kaip noriu kad vvel rodytumete!!!
10 Kamila Mac... kur namas2? jus ka tyciojates, is predziu padaret 14.00 isvis neuimanoma buvo ziuret, o dabar isvis nera?! as jau pripratusi prie to sou ziurejimo, grazinkit, ismeskit kokia kita programa.