B1 kategorija.

25 PARAŠAI

Kategorija:

Norėčiau kreiptis i seimą, del mašinos b1 kategorijos. Visiška nesamonę yra tame kad leistinas mašinos svoris iki 550kg. Pagalvokit juk nėra beveik jokių mašinu atitinkančių šiuos reikalavimus. Manau privalėtu pakelti reikalavimus iki 650kg.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 D.Slavinskas
tarybiniais laikais buvo tokia masinyte - "invalidka" SZD. dviviete, su motociklo varikliu. gal cia pagal ja ir taike sia kategorija?
2 wilmantas
pritariu!!! paziurekit JAW jau nuo 16m galima tureti norm teises...
3 Arniox
SIaip tai yra daug masinu tokiu. kurios sveria net 450kg Pwz Fiat 123 ar Fiat 126
4 nerasta
NU jo is dalies gerai greiciau uzsitrenks maziau poto durniu bus keliuose:Dpats buvau jaunesnis ir troskau vairuoti bet kai pakenti truputi poto pats matai kad kvaila buvo taip manyt

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.