Už Kauno Žalgirio išsaugojimą

2 098 PARAŠAI

Kategorija:

Noriu paprašyti Jūsų susiburti ir kovoti už Kauno Žalgirio, legendinės Lietuvos krepšinio komandos, išsaugojimą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Karolis M... Pasisakau už komandą, bet jos vadybai rašau dvejetą ir nebenoriu jų daugiau matyti už komandos vairo.
2 sigita m... be Zalgirio nebut gyvenimo :)) forever uz sia komanda
3 Karolina J... Už Žalgirį!Gi geriausia Lietuvos komanda.Neįsivaizduoju Lietuvos be Žalgirio ;D
4 L. J... Kuano Zalgiris - vienas is nedaugelio atributu, kuriais Kaunas gali didziuotis.
5 egidijus m... zalgiris ira lenedine kelione zalgiris pavadinimas yra lietuvos garsintojas
6 S.EIMUTIS ... JEIGU NESUGEBĖSIME IŠSAUGOTI VIENINTELIO TIEK METŲ GYVUOJANČIO IR TIEK TITULŲ TURINČIO KLUBO KREPŠINIO ŠALYJE TAI MES ESAME VISIŠKAS 0 PASAULYJE.
7 Donatas B... Kauno Žalgiris - Lietuvos antrosios religijos pagrindinis simbolis!
8 Šarūnas S... Negana to, kad zlugdot eilini zmogu dabar nusprendet suzlugdyt ir komanda kuri jau daugiau nei 60 reprezentuoja Lietuva. Turetu buti geda valdininkeliai.
9 Danguolė Š... Manau tur4tume visi susiburti ir i6saugoti tai, kas garsina Lietuvą ir už šalies ribų. Tai kad geriausia Lietuvos krepšinio komanda Lietuvoje, negauna finansavimo dėl "keistų aplinkybių" nesuvokiama!!
10 Simona ... Na tiesiog Zalgiris mums daugiau nei krepšinio klubas...
11 Milda B... Uz sena gera varda, GYVUOK DAR ILGAI ZALGIRI!!!!!!!
12 Aleksas S... privalo isaugoti, kauno miesto pasidiziavimas "zalgirio" komanda, garsina leituva europos mastu...
13 Gintare B... prarasti lengva,o vel atrasti tai kas sugebetu garsinti sali,kas pazadintu zmones kovoti ir palaikyti,pelnytu tiek simpatiju kiek krepsinis isties sunku.pvz "KĮŽ" remia, o krepsinio ne, smagu:(
14 Mindaugas P... zalgiris turi ir privalo islikti ir buti dar stipresnis nei bet kada anksciau. Juk sunkumai uzgrudina
15 Pavlik ... Lietuva be zalgirio tas pats kas himnas be valstybes
16 Dovilė V... Mes už legendinę Lietuvos komandą! Palaikykime Žalgirį!
17 Miroslav V... tuo pačiu manau, pats BC Žalgiris privalo geriau tvarkyti savo finansus
18 Tadas G... aciu savivaldybei uz pinigus! Aciu Navikauskui, kad atsistatydino!
19 K.Rimienė ... Žalgirį išsaugoti BŪTINA! Papildomi argumentai net nereikalingi - visiems tai aišku.
20 G.JANEIKA ... Zalgirio krepsinio komanda- tai musu tevu komanda, musu komanda, todel turi islikti ir musu vaiku komanda!!!
21 Eimantas L... Butu apsurdas jei zalgirio komanda issirtu ! Gi ten isgarsejo sabonis, 99m laimejom eurolyga, o dbr ir Rusijos ciampionata ( kazkas panasaus :) )
22 Darius A... Kaunas negali prarasti savo krepšinio komandos - miesto sporto simbolio.
23 R. G... eiliny karta valdzia apsisiko.... reik daryt miesto savivaldybei vazektomija... kad daugiau tokiu nesidaugintu
24 Justina J... ar mes leisime legendiniam kauno zalgiriui isnykti?
25 A.Balciunas ... galetu ir nepanaikint :) nors man ir nepatinka krepsinnis bet vistiek :D
26 Ieva ... Žalgiris legendinė Lietuvos komanda ir tokią komandą būtina išsaugoti!!!
27 Tadas I... Legenda turi testis!!! Kaip shwesim 10 metu eurolygos laimejima be pacio laimetojo???
28 T.Skiotys ... Kaip gali buti, kad vienintelis dalykas kuris garsina Lietuva bankrutuotu
29 Evelina S... Žalgiris! Negali jo nebūti. Jis negali žlugti ;o Žalgiris turi būti. Juk ŽALGIRIS. KAUNO ŽALGIRIS.
30 Giedrius R... Už Lietuvos legendinę komandą ir Lietuvos krepšinį!

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu