Sergantys epilepsija GALI vairuoti

35 PARAŠAI

  • M.Razma
  • nuo 2008-10-08
  • iki 2009-01-01
Kategorija:

Lietuva yra viena iš paskutiniųjų Europos Sąjungos vastybių kurioje neleidžiama vairuoti epilepsija sergantiems piliečiams. KMUK neurologijos profesorės pranešė, jog sergantis epilepsija žmonės tikrai nesukeliau daugiau eismo įvykių nei kiti. Visame pasaulyje nėra tokios statistikos kuri nurodytų jog sergantys epilepsija žmonės padaro daugiau avarijų nei kiti.
Man pačiam teko konsultuotis šiuo klausimu pas KMUK neurologijos skyriaus profėsores.
Sulaukiau 18m ir negalių laikytis lengvojo automobilio teisių, nes man pripažinta epilepsija. Manau jei Lietuva priklauso Europos Sąjungai tai ir sąlygos dėl teisių laikymo turėtų būti vienodos.
KMUK neurologijos skyriaus profėsorės pranešė, jog jos bandė atkreipti Lietuvos Respublikos Seimo dėmesį šiuo klausimų , bet seimas liko abejingas ir ši byla svarstyta nebuvo, jai teko užimti garbinga vieta Seimo stalčiuose.
Manau, jog esu ne vienas toks jaunuolis Lietuvoje ir manau, jog mano bendraminčiai padės man išsireikalauti lygių teisių.


[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=154]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras
1 J.M
Jei kompetentingi daktarai sako jog galima tai turi patvirtinti si istatyma.
2 Martynas
Jei priepoliai nesikartoja tikrai galima laikytis teises
3 V.G.
NEBENT INVALIDO VEŽIMĖLĮ,NES PRIEŠINGU ATVEJU INVALIDU SU VEŽIMĖLIAIS ŽYMIAI PADAUGĖS.
4 O.Mikutytė
Sergu epilepsija ir netikiu, kad žmogui ši liga gali trukdyti vairuoti. Jei jau jauti artėjant priepuolį - sustok.
5 Stasys
Pasirasykit ir www.peticija.lt/visos/1624. Jos dabar nematyti, bet ji svarbi.
6 Mantas
Manau, jei epilepsijos priepuoliai reti, galima suteikti vairavimot teises.
7 M.Razma
A.U to tu pagalvok kokia cia lyga jei per 3 metus tik 2 priepuoliai buvo, o kiek pijokai nesamoniu pridaro
8 A.U
NE , NE ir NE , pats sergu , Pries rasydamas tokias peticijas galvok ne uz save , o uz tuos zmones kuriuos gali sutraiskyt vaziuodamas (ivykus priepuoliui ) , zinoma sunku susitaikyt , kai bendraam
9 Lukas
Manau, kad iš tiesų galėtų vairuoti visi, reikia iš pijokų atiminėt teises o ne iš normaliu zmoniu.
10 Tomas
Manau sergantys epilepsija vairuoti gali tik tuo atveju jeigu tie priepuoliai yra tikrai reti
11 M.Razma
Manau aiškiai parašiau, jog KMUK neurologijos skyriaus profėsorės kurios dirba su epilepsija sergančiais pasakė,jog nėra ofiacialios statistikos kuri teiktų jog avarijų padaugėjo
12 Karolis
negali.Lietuvoje taip ivyksta daugybe autoavariju, o sergantys epilepcija si procenta padidintu. Taip pat rizikuotu savo gyvybe ir kito.
13 Alina
Manau turėtų būti gėda mūsų seimūnams, kad nesugeba patvirtinti jau paruoštų pakeitimų.Jei vaikui per tris metus įvyko du priepuoliai ir negalima laikyti teisių man atrodo, kad tai yra neteisinga.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.