Grąžinti Sashą Son į Muzikos Akademiją.

348 PARAŠAI

Adresuota: Sasha Son gerbėjai
Kategorija:

Žmonės, manau, puikiai suprantame, kad Sasha Son tikrai yra talentingas žmogus ir tikrai privalo būti grąžintas į Muzikos Akademiją. Jis geriausias. Pritarkit man, jis turi grįžti.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=153]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Greta R... Už Sašą son!!! Pats talentibgiausias dalyvis. Mylim <3
2 :) ... labai dziaugiuosi kad zmones balsavo uz ji ir sugrazino i muzikos akademija.taippogi labai aciu Asmik.Dima saunuolis*
3 makarenas ... PALAIKYKYKIM JI SI SESTADIENI!!!!! PARODYKIM KA GALI JO FANAI!!!!!!!
4 Vaida ... ei visi, palaikykit sasha son šį šeštadienį, neleiskit jo galutinai išmest:)
5 I.Radaviciute ... Sasha son labai talentingas zmogus, man patinka klausyti jo muzikos, manau jis turi nuostabu balsa, ir iki dabar muzikos akademija ziurjau tik del jo. manau dabar nebera uz ka tame sau sirgt...
6 Laura ... Visiškai sutinku,reikia jį gražinti,jis tikrai šaunus dainininkas:)
7 monika m... vienas is talentingiausiu dalyviu butinai turi gristi!!!!!!!!beje neteisinga kad sorena taj paliko nors nera ne velnio talentinga kiek sasha son
8 igor s... grazint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 V. B... Aš už talentą ir kokybišką muziką. Sacha Son turi būti grąžintas į Muzikos Akademiją.
10 R. P... jis pats talentingiausias sitame sou. Nesazininga ji ismesti. Ir isvis kodel leido ji pasodinti jei Ruslanas trauke burtus? O jis specialiai nori atsikratyti didziuaisiu konkurentu!! turi likt stiprus
11 :) ... neteisinga kad toki talentinga zmogu ismete..jis nuostabus dainininkas;)
12 ieva ... karoce meta stipriausius palieka silpniausius... velniop mesti ta marta,kuri vapshe nepataiko i ritma ir Pauliu kurio teva milijonierius ir UZPERKA skambucius.
13 Ernesta S... Sasha Son labai talentingaszmogus ir nera sazininga,kad jis iskrito...
14 nesamone ... u kam rasyt peticija del tokios nesamones nu kala ta susikta popsa ir viskas
15 Jolita Š... Būtina tokį talentingą žmogutį grąžinti į "Muzikos akademiją"...Būtina...
16 :) ... laukiam taves muzikos akademijoje.be taves ji neydomi
17 Vesta Z... tikrai pritariu nuomonei,jod Sasha Son turi gryzti!!!Cia net negali kilti jokiu abejoniu ir susimastymu!!!Jis geriausias ir vertas sio sou nugaletojo vardo!!!
18 -*- ... išjunkit bent dienai tv, o tai jau smegenis visai jums praplovė.
19 Liuda G... Grazinti sasha i akademija privalu,taip pakeltume visa kulturos lygi :)
20 Gerbėja ... Sachos Son išmetimas iš projekto parodo, kad jis tikrai stiprus varžovas, kurį reikia kažkam pašalinti. O jis turi buti grazintas nes yra labai taletingas zmogus.
21 Tadas B... Grazinkit sasha priesingu atveju sios neteisybes kaltininkams botageliu subines nuplaksiu
22 Agne B... jis privalo gristi i muzikos akademija nes jis to vertas
23 G. G... Mano nuomone, tai turėtų būti vienintelis logiškas sprendimas
24 Deimante ... tikrai sasha turi buti grazintas nes yra labai taletingas zmogus
25 Rimvydas Š... EI, neteisingai užpildė peticijos autorius laukelius....ji negaliojanti. Adresatas yra LNK, o autoriaus vardas ir pavardė turi būti tikslūs.
26 agne v... Jis tikrai to vertas!! jis turi tikra talenta,kurio mums reikia!!!
27 Greta Š... Sasha privalo grišti nes be jo muzikos akademija bus neidomu ziurėti..
28 Laima R... Žmogus negali palikti šou jei jis yra toks gabus ir talentingas!
29 Martyna S... As ir turiu 100proc, kad sugrazins nes jis vienas geroiausias is dvieju. man - the best. Kazkokia klaida kad jis iskrito.
30 Gintare S... Sasha Son privalo grizti.Kodel?nes jis talentingiausias ;}

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!