Grąžinti Sashą Son į Muzikos Akademiją.

348 PARAŠAI

Adresuota: Sasha Son gerbėjai
Kategorija:

Žmonės, manau, puikiai suprantame, kad Sasha Son tikrai yra talentingas žmogus ir tikrai privalo būti grąžintas į Muzikos Akademiją. Jis geriausias. Pritarkit man, jis turi grįžti.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=153]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Greta R... Už Sašą son!!! Pats talentibgiausias dalyvis. Mylim <3
2 :) ... labai dziaugiuosi kad zmones balsavo uz ji ir sugrazino i muzikos akademija.taippogi labai aciu Asmik.Dima saunuolis*
3 makarenas ... PALAIKYKYKIM JI SI SESTADIENI!!!!! PARODYKIM KA GALI JO FANAI!!!!!!!
4 Vaida ... ei visi, palaikykit sasha son šį šeštadienį, neleiskit jo galutinai išmest:)
5 I.Radaviciute ... Sasha son labai talentingas zmogus, man patinka klausyti jo muzikos, manau jis turi nuostabu balsa, ir iki dabar muzikos akademija ziurjau tik del jo. manau dabar nebera uz ka tame sau sirgt...
6 Laura ... Visiškai sutinku,reikia jį gražinti,jis tikrai šaunus dainininkas:)
7 monika m... vienas is talentingiausiu dalyviu butinai turi gristi!!!!!!!!beje neteisinga kad sorena taj paliko nors nera ne velnio talentinga kiek sasha son
8 igor s... grazint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 V. B... Aš už talentą ir kokybišką muziką. Sacha Son turi būti grąžintas į Muzikos Akademiją.
10 R. P... jis pats talentingiausias sitame sou. Nesazininga ji ismesti. Ir isvis kodel leido ji pasodinti jei Ruslanas trauke burtus? O jis specialiai nori atsikratyti didziuaisiu konkurentu!! turi likt stiprus
11 :) ... neteisinga kad toki talentinga zmogu ismete..jis nuostabus dainininkas;)
12 ieva ... karoce meta stipriausius palieka silpniausius... velniop mesti ta marta,kuri vapshe nepataiko i ritma ir Pauliu kurio teva milijonierius ir UZPERKA skambucius.
13 Ernesta S... Sasha Son labai talentingaszmogus ir nera sazininga,kad jis iskrito...
14 nesamone ... u kam rasyt peticija del tokios nesamones nu kala ta susikta popsa ir viskas
15 Jolita Š... Būtina tokį talentingą žmogutį grąžinti į "Muzikos akademiją"...Būtina...
16 :) ... laukiam taves muzikos akademijoje.be taves ji neydomi
17 Vesta Z... tikrai pritariu nuomonei,jod Sasha Son turi gryzti!!!Cia net negali kilti jokiu abejoniu ir susimastymu!!!Jis geriausias ir vertas sio sou nugaletojo vardo!!!
18 -*- ... išjunkit bent dienai tv, o tai jau smegenis visai jums praplovė.
19 Liuda G... Grazinti sasha i akademija privalu,taip pakeltume visa kulturos lygi :)
20 Gerbėja ... Sachos Son išmetimas iš projekto parodo, kad jis tikrai stiprus varžovas, kurį reikia kažkam pašalinti. O jis turi buti grazintas nes yra labai taletingas zmogus.
21 Tadas B... Grazinkit sasha priesingu atveju sios neteisybes kaltininkams botageliu subines nuplaksiu
22 Agne B... jis privalo gristi i muzikos akademija nes jis to vertas
23 G. G... Mano nuomone, tai turėtų būti vienintelis logiškas sprendimas
24 Deimante ... tikrai sasha turi buti grazintas nes yra labai taletingas zmogus
25 Rimvydas Š... EI, neteisingai užpildė peticijos autorius laukelius....ji negaliojanti. Adresatas yra LNK, o autoriaus vardas ir pavardė turi būti tikslūs.
26 agne v... Jis tikrai to vertas!! jis turi tikra talenta,kurio mums reikia!!!
27 Greta Š... Sasha privalo grišti nes be jo muzikos akademija bus neidomu ziurėti..
28 Laima R... Žmogus negali palikti šou jei jis yra toks gabus ir talentingas!
29 Martyna S... As ir turiu 100proc, kad sugrazins nes jis vienas geroiausias is dvieju. man - the best. Kazkokia klaida kad jis iskrito.
30 Gintare S... Sasha Son privalo grizti.Kodel?nes jis talentingiausias ;}

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu