Grąžinti Sashą Son į Muzikos Akademiją.

348 PARAŠAI

Adresuota: Sasha Son gerbėjai
Kategorija:

Žmonės, manau, puikiai suprantame, kad Sasha Son tikrai yra talentingas žmogus ir tikrai privalo būti grąžintas į Muzikos Akademiją. Jis geriausias. Pritarkit man, jis turi grįžti.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=153]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Greta
Už Sašą son!!! Pats talentibgiausias dalyvis. Mylim <3
2 :)
labai dziaugiuosi kad zmones balsavo uz ji ir sugrazino i muzikos akademija.taippogi labai aciu Asmik.Dima saunuolis*
3 makarenas
PALAIKYKYKIM JI SI SESTADIENI!!!!! PARODYKIM KA GALI JO FANAI!!!!!!!
4 Vaida
ei visi, palaikykit sasha son šį šeštadienį, neleiskit jo galutinai išmest:)
5 I.Radaviciute
Sasha son labai talentingas zmogus, man patinka klausyti jo muzikos, manau jis turi nuostabu balsa, ir iki dabar muzikos akademija ziurjau tik del jo. manau dabar nebera uz ka tame sau sirgt...
6 Laura
Visiškai sutinku,reikia jį gražinti,jis tikrai šaunus dainininkas:)
7 monika
vienas is talentingiausiu dalyviu butinai turi gristi!!!!!!!!beje neteisinga kad sorena taj paliko nors nera ne velnio talentinga kiek sasha son
8 igor
grazint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 V.
Aš už talentą ir kokybišką muziką. Sacha Son turi būti grąžintas į Muzikos Akademiją.
10 R.
jis pats talentingiausias sitame sou. Nesazininga ji ismesti. Ir isvis kodel leido ji pasodinti jei Ruslanas trauke burtus? O jis specialiai nori atsikratyti didziuaisiu konkurentu!! turi likt stiprus
11 :)
neteisinga kad toki talentinga zmogu ismete..jis nuostabus dainininkas;)
12 ieva
karoce meta stipriausius palieka silpniausius... velniop mesti ta marta,kuri vapshe nepataiko i ritma ir Pauliu kurio teva milijonierius ir UZPERKA skambucius.
13 Ernesta
Sasha Son labai talentingaszmogus ir nera sazininga,kad jis iskrito...
14 nesamone
u kam rasyt peticija del tokios nesamones nu kala ta susikta popsa ir viskas
15 Jolita
Būtina tokį talentingą žmogutį grąžinti į "Muzikos akademiją"...Būtina...
16 :)
laukiam taves muzikos akademijoje.be taves ji neydomi
17 Vesta
tikrai pritariu nuomonei,jod Sasha Son turi gryzti!!!Cia net negali kilti jokiu abejoniu ir susimastymu!!!Jis geriausias ir vertas sio sou nugaletojo vardo!!!
18 -*-
išjunkit bent dienai tv, o tai jau smegenis visai jums praplovė.
19 Liuda
Grazinti sasha i akademija privalu,taip pakeltume visa kulturos lygi :)
20 Gerbėja
Sachos Son išmetimas iš projekto parodo, kad jis tikrai stiprus varžovas, kurį reikia kažkam pašalinti. O jis turi buti grazintas nes yra labai taletingas zmogus.
21 Tadas
Grazinkit sasha priesingu atveju sios neteisybes kaltininkams botageliu subines nuplaksiu
22 Agne
jis privalo gristi i muzikos akademija nes jis to vertas
23 G.
Mano nuomone, tai turėtų būti vienintelis logiškas sprendimas
24 Deimante
tikrai sasha turi buti grazintas nes yra labai taletingas zmogus
25 Rimvydas
EI, neteisingai užpildė peticijos autorius laukelius....ji negaliojanti. Adresatas yra LNK, o autoriaus vardas ir pavardė turi būti tikslūs.
26 agne
Jis tikrai to vertas!! jis turi tikra talenta,kurio mums reikia!!!
27 Greta
Sasha privalo grišti nes be jo muzikos akademija bus neidomu ziurėti..
28 Laima
Žmogus negali palikti šou jei jis yra toks gabus ir talentingas!
29 Martyna
As ir turiu 100proc, kad sugrazins nes jis vienas geroiausias is dvieju. man - the best. Kazkokia klaida kad jis iskrito.
30 Gintare
Sasha Son privalo grizti.Kodel?nes jis talentingiausias ;}

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21523)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.