Apie situaciją Kauno baseinuose

62 PARAŠAI

Kategorija:

Plaukimas Lietuvoje populiarėja, o baseinai Lietuvoje, ypač Kaune merdi.
Jau renovuotas Alytaus 50 metrų baseinas. Džiugu. Todel reikėtų skirti BENT KIEKNORS lėšų renovuoti Kauno baseinus.
Baseino "Vilija" vamzdynas renovoujamas- tačiau to nepakanka. Būtų tikrai smagiau eiti i baseiną tada, kai spintelės turi duris (jų nėra daugumoje spintelių ,Vilijos' baseine, moterų rūbineje), baseino plytelės nenulūžinėjusios ar iš spintelių nedingsta įvairiausi daiktai ar rūbai. Tas pats ir ,šilainių' baseine.
Todel labai prašau atsižvelgti į tai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Sutinku, nes baseinai atrodo kaip Černobylio mieste. Laikas susitvarkyti. Vilnius 2019-01-25 / 11:59
2 danguole ... butinai reik sutvarkyti as lankau si baseina ir pritariu :)
3 Saulius C... Teko pabuvoti Utenos baseine (atnaujintam) ir silainiu ten vaizdas gusus
4 E.kriucenkovas ... tai sutvarkytus tuos baseinus visi juk nori normaliai paplaukiot
5 Erikas s... Kaune yra daug augancių žvaigždžių(plaukime srityje),todel renovavimas puikus dalykas kuris padės mums tobūlėti plaukime,kad taptume busimi rekordininkai ir olimpiniai čempionai.
6 Eimantas ... istikruju noretusi kad taip nebutu su baseinais ir butu daug smagiau lankyti plaukima. manau kad plaukimas tada dar daugiau ispopuleretu Lietuvoje
7 Nikodemas K... Tikrai tvarkykit visos LTU baseinus nors skirkit lesu
8 Ieva ... noreciau nedidelio bet gero vandens parko kaune... kaunas beveikatrodo skurdziausias ;/

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!