Vladą Garastą iš LKF posto

220 PARAŠAI

Adresuota: Pilietis
Kategorija:

Vladui Garastui gali atsirūgti skandalingi žodžiai. Rasistiniais pareiškimais besisvaidžiusiam Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentui gresia baudžiamoji atsakomybė.
"Dabar tas negras, kuris žaidžia "Žalgiryje". Aš jį išvaryčiau iš karto", "Neugdo, kas ką ten ugdo, juodašikniai žaidžia" – tokiais pareiškimais svaidėsi V.Garastas.
Ar toks žmogus gali dirbti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu ir atstovauti LIETUVAI?
Paisrašykite peticija dėl jo nušalinimo iš LKF prezidento posto, juo labiau, kad jis žadėjo po Olimpinių žaidynių padaryti tai pats...

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Mindaugas S... su visa pagarba už buvusius nuopelnus, manau, kad atėjo laikas pasitraukti.
2 D.l R... Uz savo zodzius ir darbus ( siuo atveju darbai p. Garrasto neliecia) reikia atsakyti ir tai pagaliau turtetu suprasti musu aukstas pareigas uzimantis zmones
3 Jonas ... Dižioji dalis parašų šioje peticijoje falsifikatai!!
4 A. J... Tokie rasistiniai postringavimai diskredituoja Lietuva
5 Domininkas B... Nesidomiu krepšiniu, bet pasigėdinkime prieš pasaulį
6 NEsvaikit ... Mldc Garastai tuos pyderus niggerius pist lauk is lietuvos!!
7 Tomas V... Laikas i uztarnauta poilsi. Kaip sakoma ismintis ateina us amziumi. Kartais amzius ateina vienas.
8 Gintaras S... reikia užleisti šį postą jauniems ir energingiems o ne psichopatams. Pats laikas pasitraukti ir pasigydyt nervus!
9 edgaras g... as uz zalgiri o ne uzkazkokius ju izeidinetojus lol
10 J ... Debilai, isidemekite, KA JIS DAVE LIETUVAI IR JOS KREPSINIUI!
11 J.Brazauskas ... manau kad jau senai jam laikas pasitraukti iš profesionalaus sporto, laikai keičiasi, o jo požiuris lieka vos ne toks pats, seniena..
12 Tomas P... Zmogus privalo atsakyti uz savo zodzius. Visu pirma padaryti tai ka zadejo visiems (atsistatydinti). Taip pat vyriskai prisiimti atsakomybe uz tai, ka padare.
13 Aurimas P... lauk senuka is prezidento posto.senai jam jau laikas dienas seneliu namuose leisti
14 Deivis...nesvarbu ... mesti lauk garasta! Senis nerisa nieko jau ir gana sedeti prie federacijos prezidento posto.
15 D. S... sulaukus garbaus amziaus, visiems ateina laikas iseit i uztarnauta poilsi
16 nesvarbu ... Garastai, buk zmogus atsistatydink jau senelis esi... ir nesamones pradedi sneket jau .
17 Tomas C... Aciu, Jums Vladai, uz tas isimintamas ir nepakartojamas pergales, kurias mums padovanojote, budamas treneriu, taciau jau atejo laikas pailseti.
18 bajb ... nes visiskai nupuso ir jam dabar vadovaut tinka nebent laiptines seneliams, sprendziant kas isuks rusyje lempute klausimus.
19 E.Glamba ... jam jau senei laikas y pensija,o lkf reike naujo prezidento su naujom idejom
20 T.Jancevičius ... Idiotas garastas, visą gyvenima jo nekenčiau. Ypac kai taip Ilauską buvo apšmeižęs
21 Vaidas P... Seniai buvo laikas atsistatydinti. atbuvai savo ir pats laikas uzleisti vieta jaunesniems ir sumanesniems asmenims.
22 Lukas S... Seneli lauk is posto ir dar paru duot uz tokius zodzius!
23 Giedrius R... Vladai, kiek Tu gali žlugdyti Lietuvos krepšinį, ir daryti musm gėdą? į pensiją Tau, paiilsėk.
24 Airidas Ž... Paseno žmogus ir nebesiorentuoja kuom dirba ir kaip dera kalbėti, manau pats laikas į užtarnauta pensija.
25 Lietuvos P... As rasizmo netuleruoju,ir be to kdl pvz yao mingo amerikoj niekas neizieidineja,bei ilgausko? Lietuva kuo toliau tuo labiau smunka,mum net kriuzes nereikia,mes pasiekem ta krize
26 Robertas M... Aciu Vladai uz viska bet gal jau laikas uzleisti vieta jaunesniems
27 kipras g... jau pats laikas uzleisti savo vieta jaunesniam ir modernesniam vadovui
28 Audrius J... ko noreti is treneriu jei tokie aukstus postus uzimantys zmones elgiasi sitaip neapgalvotai, geda

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!