NE abonentinei Aplinkos ir Kulturos ministerijai

255 PARAŠAI

Kategorija:

Pareiškimas politinėms partijoms

NE abonentinėms Aplinkos ir Kultūros ministerijoms


Prašome atsižvelgti į mūsų, kaip rinkėjų, nuomonę dalijantis valdžią ministerijose.

Kategoriškai nesutinkame, kad Aplinkos ir Kultūros ministerijos būtų atiduotos Liberalų ir centro sąjungai.

Primename, kad šios partijos nario J. Jučo vadovaujama Kultūros ministerija užsiėmė ne kultūros politikos formavimu, bet statybomis ir piniginių srautų nukreipimu LiCS narių proteguojamiems projektams, o šios partijos lyderiui A. Zuokui ir jo bendrapartiečiui A. Garbaravičiui būnant Vilniaus ir Kauno merais, šių miestų savivaldybės garsėjo skandalingu stambaus verslo protegavimu viešojo intereso sąskaita.

Primename tik kelis faktus:

- buvusio Vilniaus mero A. Zuoko proteguoti statybų interesai Senamiesčio vizualinės apsaugos zonoje, Sporto rūmų ir buvusių žydų kapinių teritorijoje, išsivystė į tarptautinį skandalą, kuris padarė didelę žalą Lietuvai

- Toliau neskaidriai liberalo viceministro G.Sodeikos stumiamas Guggenheimas Ermitage‘as kainuos 120 milijonų dolerių, kurių didžioji dalis ekonominės krizės akivaizdoje bus ištraukta iš Lietuvos mokesčių mokėtojų kišenės.

- viena iš gražiausių Kauno vietų ant Nemuno krantinės, kur kadaise stovėjo A.Garbaravičiaus su broliu valdytas ir nugyventas „Kauno audinių“ fabrikas, buvo atiduota „Akropoliui“, kuris daugiaaukščiu garažu užgožė barokinę Karmelitų bažnyčią ir pavertė Laisvės alėją merdinčia dykra.

- Kultūros ministras J. Jučas, lydimas partijos lyderio A. Zuoko, ėjo „paspausti“ savo pavaldinio, tuometinio KPD direktoriaus A. Kuncevičiaus, kad tas pasirašytų „abonentiniu“ liaudyje vadinamą Vilniaus miesto bendrąjį planą. Šiuo planu „Rubikonui“ padovanota 60 hektarų žemės miesto centre (net anomis kainomis ši žemė buvo verta apie pusę milijardo) ir sudaryta teisinė galimybė atiduoti „Akropoliui“ Vingio parko prieigas.

- Kultūros ministras J. Jučas savo veiklą pradėjo pasiūlydamas aktoriams važiuoti skinti pomidorų į Ispaniją, o LiCS narys Nacionalinio operos teatro vadovas pastaruoju metu jau atvirai pareiškė, kad lietuviai menininkai šalies kultūrai nereikalingi, nes užtenka brangiai apmokamų atsivežtinių.

- Programa “Vilnius Europos kultūros sostinė“ pasižymi ne darbu, bet administravimo skandalais ir tuo, kad ženkli šiai programai skirtų lėšų dalis tenka su Liberalų ir centro sąjungos nariu G. Kėvišu siejamiems projektams.

- Kultūros ministras J. Jučas teigė, kad Lietuvoje kultūros paveldo yra saugoma per daug – tuo metu, kai jo naikinimo procesas tapo masinis ir nevaldomas.

- Buvęs Vilniaus meras A. Zuokas išgarsėjo pasiūlymu 7000 peticiją pasirašiusių Lietuvos piliečių „susimesti“ ir išsipirkti „Lietuvos“ kino teatrą, Vilniaus savivaldybės už grašius padovanotą „Vilniaus prekybai“.

Už kiek turėsime išsipirkinėti Lietuvos paežeres ir Kuršių neriją, gaivinti numarintą Lietuvos kultūrą, jeigu Jūs šiai partijai atiduosite Aplinkos ir Kultūros ministerijas?

# Vardas Komentaras
1 Česlovas
Zuokui negalima patikėti jokios ministerijos.Tuo labiau Sveikatos.
2 Rita
jau kai tiek nesąmonių Mūsų Lietuvėlėj yra,tai saugokim bent jau kultūrą ir žemę,nes be jų mes-visai niekas.
3 Antonas
sudarkytas Vilniaus senamiestis, uzgrobta Rubikono teritorija
4 Vladas
Pritariu. Dar reikia lempas dieną užgesinti, Pasirašykit: www.peticija.lt/visos/1624
5 Erika
Ne blizgančius muziejus reikia statyti, o su tuo ką turime susitvarkyti! Jučui, "linkėjimai" už nesutvarkytą medios reguliavimą! Ir jei kas palies Kuršių neriją - uhhh!!!!
6 M.
Noreciau atkreipti demesi i ypac nepagarbu Jučo elgesį su moterimis - priekabiavima. Cia ne politika, bet ir morale bent jau man yra svarbu
7 V.
uz ketinimus kaune statyti 500mln. vertes arena ir uz Rubicon protegavima Vilniaus mieste.
8 Gediminas
Esu už korumpuotų politikų paskelbimą politiniais lavonais. Jeigu politikas bėga nuo Lietuvos teisėsaugos į kitą šalį, kokių dar reikia įkalčių jo kaltei įrodyti?
9 Kęstutis
kas jau kas, o A. Zuokas galėtų nuo valdžios post susilaikyti ir nežeminti koalicijos reputacijos
10 Rimvydas
p.J.Jučui vadovaujant kultūrai profesionalus meno muzikos vertybių sklaida buvo akivaizdžiai žlugdoma
11 laima
grieztai uztrenkti duris zuokui i aplinkos ir kulturos ministerijas
12 rita
pritariu, kad nereikia tokių "kultūtrėgerių"
13 Albertas
Protu nesuvokiamas siūlymas, kai Lietuvoje yra tiek profesionalų.
14 Odeta
Per 4 metus praradau ne tik asm.invest, bet ir daug puikių projektų, iš kurių pelnosi minėtos institucijos. Jų idėjos "prichvatizuotos" konkursų tvarka arba kviečiant bendradarbiauti ir kurti kartu!
15 Dainius
Prsidirbo libcentristas jucas budamas Kulturos ministru, zuokas - abonentaudamas ir su Leo.LT, dabar sumane eiti libcentro paulausko pedomis. O pedos be pristu, ozio kanopeles matosi...
16 Naglis
Nesuprantu, kam tiek abonentai reikalingi TS-LKD-os koalicijai? Juk balsu daugiau nei pakanka(turiu omeny, kad seime ir be zuokiniu turima jau virs 71-o).