Ne kylančiom seimo narių algoms

2 547 PARAŠAI

  • Gytis B.
  • nuo 2008-11-14
  • iki 2012-06-01
Kategorija:

Peticija prieš Lietuvos seimo nariu algos didinimą . Situacija Lietuvoje blogėja , visos lengvatos panaikinamos , o algas seimūnai pasikelia dvigubai , tai tegu ir jie kartu padeda spręst ekonominę situaciją , tegu gauna vidutinę algą kol viskas pradės gerėt .

# Vardas Komentaras
1 L.
Kur lygybė šioje šalyje? Pagyvenkite kaip mes, eiliniai LR piliečiai!
2 Birutė
Ne. Iš jų gal kokie 10 ir atidirba už tai ką jiems mokame. Visi kiti tik vaizduoja kad dirba, tai jokių jiems algų kėlimo.
3 Tatjana
Seimo nariai ne karaliai,o tautos tarnai , todėl jų alga negali buti didesne nei eilinio tautiečio
4 ANICETAS
atlyginimą turėtų uždirbti kaip visi, jeigu jie nesugeba pakelti šalies gyventojo pragyvenimo lygį už ką mokame? /mes darbdaviai/
5 Ernestas
Kad jie ir taip sociai turi tai galetu dar susimazint ir paprastiem zmonem pakelt atlyginimus
6 Gabriele
Beveik nieko nedaro, algos ohoho ir dar issidirbineja!
7 S.Spirido
Tegu pabando pragyventi kaip ir visi LR darbuotojaj uz viska mokedami is savo kisenes gaudami vidutini atlyginima...
8 vaida
tegul seimas daro ką nors del piliečių ,o ne vagia ir siekia naudos tik sau!!!!
9 mindaugas
jiems reiketu kokius 2000 lt moketi ir kreditus su didelem palukanom pakabinti tada gal jie kitaipprades mastyti
10 Rasa
Kai pagyventu su vidutine alga labai greitai pasikeistu padetis visoje lietuvoje.
11 D.Augaitienė
sažinės mažėjimas proporcingas valdininko kėdės platėjimui
12 lijana
visiska nesamone.jie matai keliasi sau algas,gyvena kaip inkstai taukuos,o mes zmones turim prasimaitint su keliais simtais litu.pazeciau kaip jus pragyventumet is tokiu pinigu kaip mes,numazinti jiem
13 Š.
Tiems pingvinams viskas labai grai atrodo, kai ką nors paprangina ir automatiškai sau algas pasikelia. Jie žiuri tik savo pilvus ir tiek!!
14 Birute
absurdas,negi tam rinkom,kad jie keltu tik savo gerove
15 Valentinas
Kuo seimūnas daugiau turi - tuo daugiau jam reikia.Seimūnas - darosi kaip keiksmažodis. Ir iš viso seimūnai nėra Lietuvos gyventojai, jie net mokesčių ilgus metus nemokėjo,tik vykdė genocidą.
16 Dovile
seimo nariai turetu paaukoti dali algos, kad greiciau isliptume is krizes. Nariu yra 141, jei ju kiekvienas gautu alga 5000 Lt, tai sutaupytume 846 000 Lt per men, o 12 men?
17 Tomas
Teisingai sprendziat krize vyrai, tik tie kur uzsisedeje daug kadenciju - nori sau algas vis keltis , o sito negalima leist !
18 A.
Jei Lietuvoje krize, tai seimo nariai turetu paaukoti dali algos, kad greiciau isliptume is krizes. Nariu yra 141, jei ju kiekvienas gautu alga 5000 Lt, tai sutaupytume 846 000 Lt per men, o 12 men?
19 V.Verseckaite
Apie koki seimo nariu atlyginimu didinima gali eiti kalba!Reikia reikalauti,kad ne laiku pakelti atlyginimai butu sumazinti!Juk salies biudzeto skyliu ir taip nepavyksta uzlopyti!Didinami mokesciai,ak
20 S.
tai tegu ir mokinukam skiria kancelerinėm prekėm kažkiek lt.,juk mūsų vaikai irgi jas naudoja! Kaip negėda iš žmonių atimt,o patiems dasidėt.Be sąžinės!
21 Vytenis
Ne, ir dar karta Ne kylsnciom SEIMUNU algom! Padarykit tvarka lietuvoj,kad nebutu seimunu algos tokios dideles,. Nekilkit auksciau bambos seimunai, poto skaudziai krisit :D
22 Luka
Pritariu visiskai- sako susiverškit diržus ateina sunkūs laikai tai tegul patys už visus mokesčius nevalgo duonos- nenori jie kad LT būtų šauni
23 I.Agafanovas
Vat nebuvo siais metais uz ka balsuot ir uzbalsavo uz pacius geriausius, o tie pacius geriausius izdinvonus daro..
24 Greta
jeigu visiems keliat tai visiems o jei visa lietuva badauja tai atsiprašau...........
25 Pranas
Mitingas sausio 13 d , 12 val, prie seimo uz laisva spauda !!!
26 I.
didesnes algos, musu peciam daugiau mokesciu!!!SALINKIM VALDZIA!!!!!
27 Gintaras
Žinau vieną žmogų į seimą išrinktas ir ilgai dirbo kiti prisiplakėliai arba labai brangūs artistai net muzikantai ir labai nekenčia tikro profesionalo A.Valinsko
28 R.Česnavičius
nu tu ce ir suveliai xD taigi ce seimunai didina algas pagal MOKYKLU destytojus, tik galvoja mokyklom litu nera tai sau pasididins ir gyvena sau axujienai :D
29 Dmitrij
mum krize, o jie gyvena kaip karaliai! kur jun sazine!!!
30 Ričardas
KAI seimo narys dirbs uz minimuma,tada bus suprantama, kad yra krize, o siuo metu pagal ju algas jokios krizes nera tegul jie nemeluoja.

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (842)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.