Už naują trenerį Kauno Žalgiryje

339 PARAŠAI

Kategorija:

Gintarui Krapikui stojus prie Kauno „Žalgirio“ vairo visi tikėjosi, kad šis treneris padės įveikti kamuojama krizę. Atrodytų krizė baigėsi, žaidėjai gauna algas, viskas turėtų stotis kaip ir į savo vietą. Bet komanda nerodo jokio progreso. Jeigu Eurolygoje dar galima suprasti pralaimėjimus prieš Atėnų „Panathinaikos“ ar Sienos“ Montepaschi“, nors ir jie buvo triuškinami, tačiau pralaimėti Sopoto „Asseco Prokom“, Nansi „SLUC Basket“, bei pagrindiniam varžovui Vilniaus „Lietuvos rytui“ jau yra nedovanotina ir kažkas turi prisiimti atsakomybę.

Žiūrint Kauno „Žalgirio“ varžybas matosi, kad komanda taktiškai ne progresuoja. Rungtynėse daug klaidų ir tiesiog nesugebėjimas sužaisti paskutinių sekundžių. Žaidžiant prieš „Lietuvos rytas“, puolimas buvo tragiškas ir prastai sužaista rungtynių pabaiga.

Geriausias sprendimas būtų naujas treneris, kuris įneštų ne tik drausmės komandoje, bei pataisytų komandos klimatą. Siūlau pasirašyti, kad dabartinis „Žalgirio treneris Gintaras Krapikas paliktų postą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 raulis.balulis
manau kad jis yra nevykes treneris jai butu normalus nebutu jokiu kriziu...manau kad puiku kad jy salina reikia naujo trenerio.
2 Algirdas
Teisybe tas Krapikas sugadino žalgyrį labai gaila. Apgailetinas jis lauk meskim kartu !
3 Mantas
Nesakau kad blogas treneris, bet zalgiriui dabar reik labai stipriu permainu
4 RIMAS
pasakykit ką gali treneris padaryti gėro kai komandoje gėro įzaidėjo nėra geriau išmestų tą kalnietį deaną žukauską masiulį alijevą vasiliauską ir nusipirktų por normalių krepšininkų
5 suvalkietis
geriau žalgiris dabar kuo greičiau nusiperka colinsą kuris dabar yra laisvas o ne tuos juogdarius milaknį vasiliauską colinsas jėga ir tegul jis gryžta.
6 žalgirio
čia ne krapikas kaltas kalti žaidėjai kurie visko iki galo neivygdo tokie žaidėjai kaip kalnietis alijevas masiulis žukauskas neverti žaisti žalgiryje kitose komandose gal bet tik ne žalgiryje .
7 D.
Nusivažiavo Žalgiris visai, net graudu žiūrėt laikraščių straipsnius :) Už Žalgirio kilimą iš duobės!
8 lukas
kia gali sis treneris daryti klaidu wadowaudamas tokiam klubui kaip zalgiris, zalgiris tai musu lietuwos sirdis!!!
9 žalgirio
krapikas nekaltas kad toks žalgirio žaidimas gal pamiršot kokia žalgirio dabartinė sudėtis jauna nepatyrusi komanda kuriai reikia ne gėro trenerio o gėrų žaidėjų taigi nesvaikit kad krapikas kaltas.
10 Povilas
Mano manymu G.Krapikas nėra geras treneris ir nuokad tokiu nebus,reikėjo prieš tapant treneriu pagalvoti apie specelybę.
11 RIMAS
TAI JŪS JAM DUOKIT GERŲ KREPŠININKŲ TADA IR PERGALĖS ATEIS O DABAR SU TAIS GRYBAIS JIE TIKRAI NELAIMĖS TRENERIS NEKALTAS IR JŪS TA ŽINOT .TAIGI NEKALTINKIT TRENERIO UŽ KRAPIKĄ
12 PATRIOTAS
krapikas šaunuolis dirba su tuo ką turi o jų turi nedauk tačiau matosi kad žmogus stengesi daro viską ką gali stengesi ir nieks išvis nekaltas kai yra žaidžiama su tokia sudėtim šaunuolis krapikas.
13 Rimas
kas sugalvojo šitą nesamoningą peticija krapikas yra tas treneris kokio žalgiriui ir reikia jus tik nesvaikit duokit normalių krepšininkų tada ir pergalės ateis krapikas šaunuolis dirpk savo darbą....
14 laurinkus
eina jis nx sireikos bumbulo buciuot, bl asilas kokiu reta
15 karolis
krapikas fainas zmogus bet tikrai ne vyr treneriu dirbti ir dar zalgiri
16 EIK
NX TAS ZALGIRIS ISVISO REIKALINGAS, BOMZAI ISMALDOS PRASYTOJAI
17 Ramunė
Todėl , kad būti treneriu talentas yra arba jo nėra. Pas Krapiką deja nėra, o amžinas asistentas - nereikalingas.
18 Orijana
Jai atvirai tai as pries sia peticija.Jai nepastebejot tai zaidimas priklauso ne vien nuo trenerio,bet ir nuo zaideju aisku trenerio indelis svarbus komandai,bet ne tiek,kad nulemtu pergale.
19 Pvz.:
Manau kad ir kokios jus cia nesamones rasytumet abejoju ar tai ka pakeis... nei jie stengsis keist ta treneri nei ka...
20 Arturas
na manu kad tikrai deretu palikti trenerio posta nes gresia nepatekimas i top 16...
21 Tomas
nebespankit avinai!komanda reikia klijuoti vos ne nuo nulio, o dar tos finansines problemos! praejs laiko atsigaus zalgiris. o uz mirstancio klubo vairo ne bet kuris stotu taip kad dziaukimes ka turim
22 Remigijus
nes manau kad gana su tais lietuviais treneriais reikia griesto usenecio
23 Vidmantas
Niekada zalgiris nebus geras kai prie komandos vairo stoja zalgirio varzovam zinomi buve zaidejai , treneriai
24 Martynas.Sidaris
Labai tuksta zalgirio komandoje naujo trenerio,tik jis gali pakeisti mylimiausia musu krepsinio komanda Tad kreipiuosi i Gintara Krapika,kad jis atsistatydintu is v.trenerio posto!
25 Tikras2
Nu nesveikai ciajus pavaret uz ka jie nauja treneri pirks dziaukite kad dar tas uz aciu dirba
26 Renatas
Manau, kad ne tik treneri reiktu pakeisti, bet ir vadovybiai, nes atmosfera komandoje tragiska
27 u.regis
G. Krapikas daug davė Žalgiriui kaip žaidėjas ir tenerio asistentas, bet pagrindiniu treneriu tokiam klube jam dar anksti dirbti... manau reikia gražinti Grigą. jis dar išgelbėtų Žalgirio sezoną.
28 Kristina
Krapikas gali būti tik Žalgirio asistentu, bet ne daugiau.
29 antanas
Prasau nutraukti sia kvaila peticija, galbut tu pats nori treniruoti?
30 Varnalesa
Kuo greitesnis Zalgirio bankrotas nuimtu daug problemu Lietuvos sportui!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.