Renovuoti visas senas mokyklas

20 PARAŠAI

Kategorija:

Manau, kad visiems būtų smagiau mokytis gražesnėse, šiltesnėse mokyklose, nei sėdėti senuose suoluose, vaikščioti "apkramtytais" koridoriais.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 BARBARA
MANO DUKROS MOKYKLOJE MOKINIAI PER PAMOKAS SEDI KLASESE SU STRIUKEMIS.AR TAI NORMALU,KAI PER LANGUS SVILPIA VEJAI????????????????
2 .
Tai pati ir renovuok. pas mane yra ljux shule, ir mes zadam savo klase atnaujint uz tai gausim ir valandu, nu fajnjaj ;DD
3 Simona.
palaikau. patikekite,nesmagu valgyti pietus mokykloje kai suskilinejusiomis sienomis ropineja tarakonai. O vaikai tokius randa salotose.
4 Jellyfish
senai reik pas mus tai langus naujus sedejo o siaip tai kaip ir parasyta apkramtyti koridoriai biski :D
5 Aras
Pas mane klasej kiauras stogas ;). Pritariu, kad mano striuke nesuslaptu mokykloje....
6 bubis
kam renovuot jaigu galima ir nugriaut , vistiek ir vaikam geriau bus

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.