Renovuoti visas senas mokyklas

20 PARAŠAI

Kategorija:

Manau, kad visiems būtų smagiau mokytis gražesnėse, šiltesnėse mokyklose, nei sėdėti senuose suoluose, vaikščioti "apkramtytais" koridoriais.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 BARBARA ... MANO DUKROS MOKYKLOJE MOKINIAI PER PAMOKAS SEDI KLASESE SU STRIUKEMIS.AR TAI NORMALU,KAI PER LANGUS SVILPIA VEJAI????????????????
2 . ... Tai pati ir renovuok. pas mane yra ljux shule, ir mes zadam savo klase atnaujint uz tai gausim ir valandu, nu fajnjaj ;DD
3 Simona. ... palaikau. patikekite,nesmagu valgyti pietus mokykloje kai suskilinejusiomis sienomis ropineja tarakonai. O vaikai tokius randa salotose.
4 Jellyfish ... senai reik pas mus tai langus naujus sedejo o siaip tai kaip ir parasyta apkramtyti koridoriai biski :D
5 Aras L... Pas mane klasej kiauras stogas ;). Pritariu, kad mano striuke nesuslaptu mokykloje....
6 bubis z... kam renovuot jaigu galima ir nugriaut , vistiek ir vaikam geriau bus

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!