Peticija dėl V. Garasto atsistatydinimo iš LKF vadovo pareigų

2 579 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos krepšinio federacijos
Kategorija:

Gerb. Vladai Garastai,
Ši peticija yra oficialus Lietuvos piliečių kreipimasis į Jus, kaip į asmenį, atsakingą už Lietuvos antrosios „religijos“ praeitį, dabartį bei ateitį.

Būdami aktyvios pilietinės visuomenės nariais manome, kad pastaruoju metu vykstantis konfliktas, dėl Jūsų pasakytų ir dienraštyje „Kauno diena“ 2008 m. spalio mėn. 25 dieną išspausdintų nekorektiškų citatų krepšinio klubo „Žalgiris“ afroamerikiečių atstovų atžvilgiu, sumenkino ne tik Lietuvos krepšinio, bet ir visos Lietuvos įvaizdį tarptautinėje visuomenėje.

Gerbdami Jus bei dėkodami už daugybę Lietuvai svarbių „oranžinio kamuolio“ žygdarbių, manome, jog turėtumėte prisiimti visą atsakomybę dėl viešai pareikšto rasistinio pareiškimo ir garbingai atsistatydinti iš Lietuvos krepšinio federacijos vadovo pareigų.

Manome, kad tik tokiu atveju būsite įrašytas į Lietuvos krepšinio istoriją, kaip žmogus, išpažįstantis gilias moralines vertybes ir besirūpinantis ne tik savo, bet ir visos šalies interesais.

Pagarbiai,

Lietuvos piliečiai

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=155]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama dabar susiradau ką jis ten pasakė,na vis dėl to nekorektiškai ir kvailai.
2 Neskelbiama nepasirašau,nes nieko blogo tas garastas ten nepasakė
3 Neskelbiama Jei pats nesupranta kad laikas atsistatydinti, tai reik kazka daryti....
4 Neskelbiama Peticijos autoriui: verciau artistu padirbetum realiame cirke, teatre ar realybes sou, nei tokia forma. Visuomenei, kurios vardu kalbi, is to butu daugiau naudos bei atrakcijos.
5 Neskelbiama viskam kazkada turi but pabaiga.kad ir kiek jis dave LT krepsiniui
6 Neskelbiama kokie bebūtų ankstesni nuopelnai šaliai, jie nesuteikia teisės gadinti jos įvaizdžio dabar. Garbingas žmogus turi elgtis garbingai.
7 Neskelbiama Užteks daryti gėdą Lietuvai ir jos krepšiniui!Kartų kaita turi vykti ne tik komandose.Be to ir nepakeičiamų nėra, o jau gerbiamą poną Baltašiknį tai jau tikrai atsiras, kas pakeis.
8 Neskelbiama Nadaug mes Lietuvelej turime tokiu stipriu ir tiek daug pasiekusiu zmoniu. Ponas Vladas turi buti pavyzdziu daugeliui is musu ir nereikia jo smerkti uz mazas klaidas.
9 Neskelbiama Lietuviai, kodel Jus avinu banda-kas nori tas Jus veda kur nori.Nors dabar paziurekit kas tas ozys -vedlys. Gal suprasit.Ko tas ozys siekia
10 Neskelbiama Senas pirdžius, nebesuvokia ką kalba. Lauk iš federacijos!!!
11 Neskelbiama negaliam rasistams leisti uzimti tokias aukstas pareiga,s nieko keisto, kad paskuikrenta turizmo lygis.
12 Neskelbiama Jam laikas pasitraukti po tokiu pareiskimu, kad nepridarytu daugau gedos Lietuvos krepsiniui.
13 Neskelbiama pasirašau kadangi nemėgstų tų kurie kursto rasinė nesantaiką.
14 Neskelbiama Neitiketina kaip sis zmogus taip susikompromitaves vis dar laikosi suleides nagus i LKF vadovo kede! Mano nuomone jis tiesiog negerbia saves ir krepsinio visuomenes taip elgdamasis.
15 Neskelbiama tegul tik greičiau iš tėn čiuožia su tokiais komentarais garastas tik menkina lietuva ir lietuvos krepšinį lauk...
16 Neskelbiama nesamone ka jus cia rasote. jokiu budu neturi jis atsistatydinti.
17 Neskelbiama laikas baikti tokius issisokimus,visi blogi o jis vienas tipo geras,nu nemanau kad taip turi buti,laikas trauktis
18 Neskelbiama garastas ir anksčiau su savo šmeižimo akcija šmeižė tiek kazlauską tiek sireiką dėl neva prastų rinktinės rezultatų taigi žiūrau kad garastas visur tik ir reiškiasi blogaja prasmė matosi kad jau sėnas
19 Neskelbiama Kartu kaita yra geras dalykas, uzleiskim vieta tolerantiskesniems vadovams
20 Neskelbiama Gerbiu Garastą už visus praeities ir dabarties nuopelnus, tačiau už savo žodžius reikia atsakykti. Rasizmui Lietuvoje ne vieta!
21 Neskelbiama reik galvoti ka sneki. Ypac kalban su reporteriu...
22 Neskelbiama garastas su savo nekorektiškais komentarais apie žalgirio juodaodžius krepšininkus kurstė rasinė NESANTAIKĄ nepaisant to kad jisai viešai asiprašė gerbiau garastą dabar jau niekinu jį garastas AMEN.
23 Neskelbiama laikas buvo trauktis po olimpiados, tai nesusipratai, tai nedaryk gedos Lietuvos vardui ir sau, nes jau išsvaistei užtarnautą pagarbą
24 Neskelbiama p. Garastai, aciu uz viska, ka davet Lietuvos krepsiniu, bet laikas trauktis. Tikiuos, kad suprantate tai ir Jus pats.
25 Neskelbiama gerbiamas garastas kad ir kaip jus gerbčiau tu įžedei juodaodžius ZALGIRIO krepšininkus o tokias aukštas pareigas užimantis asmuo turi būti pavyzdys visiems suteršei lietuvos varda tai atsistatydink..
26 Neskelbiama tokio lygio asmuo negali vadovauti pagrindinei sporto šakai Lietuvoje
27 Neskelbiama Na Garasto komentarai "Žalgirio" atžvilgiu buvo paskutinis lašas, atsistatydinti reikėjo anksčiau.
28 Neskelbiama Nėra ne ivenos priežasties dėlko jis galėtų pasilikti
29 Neskelbiama amzius daro savo, laikas uzleisti vieta jaunesniems
30 Neskelbiama as nenoriu kad agrastas liktu LKF prezidentu del to kad sitaip izeide ZALGIRI

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...