Peticija dėl V. Garasto atsistatydinimo iš LKF vadovo pareigų

2 579 PARAŠAI

Kategorija:

Gerb. Vladai Garastai,
Ši peticija yra oficialus Lietuvos piliečių kreipimasis į Jus, kaip į asmenį, atsakingą už Lietuvos antrosios „religijos“ praeitį, dabartį bei ateitį.

Būdami aktyvios pilietinės visuomenės nariais manome, kad pastaruoju metu vykstantis konfliktas, dėl Jūsų pasakytų ir dienraštyje „Kauno diena“ 2008 m. spalio mėn. 25 dieną išspausdintų nekorektiškų citatų krepšinio klubo „Žalgiris“ afroamerikiečių atstovų atžvilgiu, sumenkino ne tik Lietuvos krepšinio, bet ir visos Lietuvos įvaizdį tarptautinėje visuomenėje.

Gerbdami Jus bei dėkodami už daugybę Lietuvai svarbių „oranžinio kamuolio“ žygdarbių, manome, jog turėtumėte prisiimti visą atsakomybę dėl viešai pareikšto rasistinio pareiškimo ir garbingai atsistatydinti iš Lietuvos krepšinio federacijos vadovo pareigų.

Manome, kad tik tokiu atveju būsite įrašytas į Lietuvos krepšinio istoriją, kaip žmogus, išpažįstantis gilias moralines vertybes ir besirūpinantis ne tik savo, bet ir visos šalies interesais.

Pagarbiai,

Lietuvos piliečiai

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=155]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 kęstas ... dabar susiradau ką jis ten pasakė,na vis dėl to nekorektiškai ir kvailai.
2 gg ... nepasirašau,nes nieko blogo tas garastas ten nepasakė
3 Andrius U... Jei pats nesupranta kad laikas atsistatydinti, tai reik kazka daryti....
4 Rytis ... Peticijos autoriui: verciau artistu padirbetum realiame cirke, teatre ar realybes sou, nei tokia forma. Visuomenei, kurios vardu kalbi, is to butu daugiau naudos bei atrakcijos.
5 rokas j... viskam kazkada turi but pabaiga.kad ir kiek jis dave LT krepsiniui
6 Virginijus J... kokie bebūtų ankstesni nuopelnai šaliai, jie nesuteikia teisės gadinti jos įvaizdžio dabar. Garbingas žmogus turi elgtis garbingai.
7 R.Vileikis ... Užteks daryti gėdą Lietuvai ir jos krepšiniui!Kartų kaita turi vykti ne tik komandose.Be to ir nepakeičiamų nėra, o jau gerbiamą poną Baltašiknį tai jau tikrai atsiras, kas pakeis.
8 Laina M... Nadaug mes Lietuvelej turime tokiu stipriu ir tiek daug pasiekusiu zmoniu. Ponas Vladas turi buti pavyzdziu daugeliui is musu ir nereikia jo smerkti uz mazas klaidas.
9 Arvydas ... Lietuviai, kodel Jus avinu banda-kas nori tas Jus veda kur nori.Nors dabar paziurekit kas tas ozys -vedlys. Gal suprasit.Ko tas ozys siekia
10 Mikė P... Senas pirdžius, nebesuvokia ką kalba. Lauk iš federacijos!!!
11 Andrius B... negaliam rasistams leisti uzimti tokias aukstas pareiga,s nieko keisto, kad paskuikrenta turizmo lygis.
12 Zydrunas K... Jam laikas pasitraukti po tokiu pareiskimu, kad nepridarytu daugau gedos Lietuvos krepsiniui.
13 B.LUBYS ... pasirašau kadangi nemėgstų tų kurie kursto rasinė nesantaiką.
14 Arnas G... Neitiketina kaip sis zmogus taip susikompromitaves vis dar laikosi suleides nagus i LKF vadovo kede! Mano nuomone jis tiesiog negerbia saves ir krepsinio visuomenes taip elgdamasis.
15 M.ŽUKAUSKAS ... tegul tik greičiau iš tėn čiuožia su tokiais komentarais garastas tik menkina lietuva ir lietuvos krepšinį lauk...
16 gidas j... nesamone ka jus cia rasote. jokiu budu neturi jis atsistatydinti.
17 aurimas ... laikas baikti tokius issisokimus,visi blogi o jis vienas tipo geras,nu nemanau kad taip turi buti,laikas trauktis
18 J.paltėnis ... garastas ir anksčiau su savo šmeižimo akcija šmeižė tiek kazlauską tiek sireiką dėl neva prastų rinktinės rezultatų taigi žiūrau kad garastas visur tik ir reiškiasi blogaja prasmė matosi kad jau sėnas
19 Nerijus V... Kartu kaita yra geras dalykas, uzleiskim vieta tolerantiskesniems vadovams
20 Ugnius R... Gerbiu Garastą už visus praeities ir dabarties nuopelnus, tačiau už savo žodžius reikia atsakykti. Rasizmui Lietuvoje ne vieta!
21 Edmundas ... reik galvoti ka sneki. Ypac kalban su reporteriu...
22 Rimas c... garastas su savo nekorektiškais komentarais apie žalgirio juodaodžius krepšininkus kurstė rasinė NESANTAIKĄ nepaisant to kad jisai viešai asiprašė gerbiau garastą dabar jau niekinu jį garastas AMEN.
23 Saulius R... laikas buvo trauktis po olimpiados, tai nesusipratai, tai nedaryk gedos Lietuvos vardui ir sau, nes jau išsvaistei užtarnautą pagarbą
24 R. S... p. Garastai, aciu uz viska, ka davet Lietuvos krepsiniu, bet laikas trauktis. Tikiuos, kad suprantate tai ir Jus pats.
25 Rimas T... gerbiamas garastas kad ir kaip jus gerbčiau tu įžedei juodaodžius ZALGIRIO krepšininkus o tokias aukštas pareigas užimantis asmuo turi būti pavyzdys visiems suteršei lietuvos varda tai atsistatydink..
26 S.petkevicius ... tokio lygio asmuo negali vadovauti pagrindinei sporto šakai Lietuvoje
27 Mantas M... Na Garasto komentarai "Žalgirio" atžvilgiu buvo paskutinis lašas, atsistatydinti reikėjo anksčiau.
28 Rokas V... Nėra ne ivenos priežasties dėlko jis galėtų pasilikti
29 Vidmantas D... amzius daro savo, laikas uzleisti vieta jaunesniems
30 Tadas N... as nenoriu kad agrastas liktu LKF prezidentu del to kad sitaip izeide ZALGIRI

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!