Už V.Garastą

52 PARAŠAI

Adresuota: Lietuva
Kategorija:

Ši peticija skiriama žmogui, kuris daugiau už bet kurį kitą prisidėjo prie Lietuvos krepšinio kūrimo, palaikyti. Kviečiu pasirašyti visus geros valios žmones, kurie atsimena V.Garasto kaip trenerio pasiektas labai svarbias pergales, kurios anuomet būdavo kur kas daugiau nei sporto laimėjimai. Neleiskime be teismo nuteisti suklydusį ir nuoširdžiai atsiprašiusį žmogų, duokime atkirtį organizuojamai šlykščiai kampanijai, nukreiptai prieš šį garbų žmogų. Jam šiuo metu labai reikia Jūsų moralinės paramos!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=158]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kazys J... Garastas teisus. Visiškai pritariu. Kas neskaitė straipsnio - paskaitykit čiia http://kauno.diena.lt/dienrastis/sportas/lkf-vadovo-kalboje-rasizmo-apraiskos-164336
2 Linas Ž... Aš dar netaip išvadinčiau žalgribio legionierius
3 Virginijus B... Neleiskime komjaunuoliams šmeižti garbingo ir tėvynės labui nusipelniusio žmogaus
4 ARVYDAS ... Uz Garasta. Pazuiurekit zmones, kas ta peticija "pries" organizuoja. Gal tada suprasit.
5 Evelina M... Prieš V.Garastą eina jo posto siekiantys ir tiems tarnaujantys.
6 S.Ignatavičius ... Laikykis, Vladai, nepasiduok purvasklaidos įtakai.
7 velnias ... O GAL GERIAU PRIEŠ GARASTA JUK JIS KURSTĘ RASINE NESANTAIKA JIS TURI IR ATSAKYTI GARASTĄ LAUK
8 Liudmila ... Gerbiu ir palaikau šią iškilią asmenybę, garsinusį Lietuvos krepšinį.
9 R.Čerlinskas ... nereikejo taip sneket, bet negalima nuteist zmogaus uz viena klaida.
10 V.Mažeika ... "Geriausias treneris" rašau kabutėse - Kazlauskas šiuo metu bedarbis, todėl jo šutvė stengiasi bet kokiom priemonėm nušalinti gerb,Garastą ir tapti krepšinio federacijos prezidntu
11 Arnoldas S... Nors esu baltas, bet visi mane vadina juodu, ir as nepykstu. Mokinkimes spalvu.
12 Mykolas L... teisinga peticija. jeigu mane pavadintu baltasikniu as neisizeisciau:) nes toks ir esu. Tai negi galima zmogu baust uz teisybe?
13 Vilius B... Vienintelis kuris pripažino,kad juodas tai spalva.Kiti galvoja,kad ižeidimas.Aš baltas jei ka
14 Vidas M... Palaikau šį Lietuvai nepaprastai daug nusipelniusį žmogų.
15 Justas K... Gal jau pamirsot, isdidieji Lietuviai, nuo ko prasidejo Zalgiris, lietuvos pergales tarptautinej arenoj? V.Garastas - dids zomogus!
16 kritikas ... na ir palaikykit ta savo agrasta, galesit kartu su juo i pensija eit

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!