D.C atgal į Žalgirį!

40 PARAŠAI

Kategorija:

D.C praeitame Kauno Žalgirio sezone buvo šaunus įžaidėjas, o jį dabar išmetė iš Rusijos klubo, manau kad Žalgiris turėtų susimąstyti dėl naujo pirkinio. Galbūt galėtų tai būti D.Collins

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 DALIA S... ne, ne , ne. Baikit tas nesąmones! jau turim Kėdainius, Jonavą, sekit statiskiką viršininkėliai!
2 RIMAS ... labai gaila bet colinsas artimiausiu metu į žalgirį tikrai nesugryš.ką tik perskaiciau straipsny kuriame rašoma kad dj pasirašė sutartį su kitu klubu.kagi tikrai labai gaila
3 mantas ž... krapikas pjauna grybą nerealiai.visų pirma reikia atsikratyti to krapiko kvailėlio,kiek mės galimė pralaimėti eurolygoje.manau šis sezonas jau sugadintas.nereikėjo browno išleisti į maccabi.
4 žiobrys ... aš tai nesuprantu kodėl colinso vis dar nėra žalgiryje čia turbūt kalti žalgirio vadovai pagailėjė pinigų colinsui nusipirkti.dabartinis žal. vadovas motiejūnas yra visiškas kvailys.
5 @@@@@ ... vasiliauskas ir janavičius yra ateities žvaigždės dabar jie nedauk kuo gali padėti DJ sugryžimas tikrai sustiprintų žalgirį ir žymiai daugiau padėtų nei dabartiniai žalgirio įžaidėjai
6 RIMAS ... žalgiriui šis sezonas žiauriai tragiškas neatsimenu anksčiau nieko panašaus reikia imtis drastiškų permainų nes kitaip tikrai nesinori nusiristi iki kokių geltonsnapių šiaulių %
7 RIMAS ... galėtų gryžti DJ COLINS nes dabartiniai žalgirio įžaidėjai yra visiški nuliai tokie žaidėjai kaip vasiliauskas janavičius deanas kalnietis neverti žaisti žalgirį DJ COLINSAS ČIA TAI TIKRAS ĮŽAIDĖJAS.
8 ;P ... Kai cia Rimai ant Siauliu uzstumei ;D Bet D.C privalo gristi nes jis nuostasbus izaideja
9 rimas c... DJ SUGRYZIMAS BŪTŲ KAIP GELBEJIMOSI RATAS SKĖSTANČIAM KLUBUI KURIAM ŠIS SEZONAS GALBŪT NEBŪTŪ TOKS GĖDINGAS GALU GALE ČIA JUK ŽALGIRIS TAI NE KOKIE LUZERIAI ŠIAULIAI .
10 :} ... Gal DC atgaivintu ta musu sporta ir Kauno vilti :} Dar Popovic galetu gristi :}
11 FANAS ... kad tik jis sugryžtų tai būtų tikrai nuostabu nes dabar žalgiryje pagrindinis įžaidėjas vos 19 mėtų sulaukės vaikas kur tai matyta sirgaliai pergalių nori dabar o ne po ä 2 ar 3 mėtų.
12 DJ... ... jeigu colinsas gryžtų tai būtų tars kalėdinė dovana žalgiriui žinoma dauk kas priklausys ne tik nuo colinso bet ir nuo žalgirio vadovybės tokiąm žaidėjui pinigų negailėti.DJ COOLINS IST COOL .JĖGA.
13 tikras s... kad tik šis vaikinas gryžtų į kauną nes jo pozicijoję tai yra įžaidėjo aš nieko gėro nematau colinso sugryžimas žalgiriui išeitų tik į naudą viskas priklausys nuo jo pačio ir žalgirio vadovybės
14 žalgiriuko i... DJ colins 100 kartų geresnis už kalnietį vasiliauską janavičių ir deaną kartu sudėjus be jokios abėjonės colinsas smarkiai sustiprintų žalgirį.
15 Rimas T... DJ COLINS NUO KADA PRADĖJAU DOMĖTIS KREPŠINIU YRA PATS GERIAUSIAS ĮŽAIDĖJAS DJ YRA ŠALTAKRAUJIS KREPŠININKAS VISADA NEVENGDAVO IMTIS ATSAKOMYBĖS KAD TIK JIS GRYŽTŲ TADA ATEITŲ IR PERGALĘS.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!