Ar galime sau leisti skirti 19,7mln. KAM valdininkų ir kariškiu premijoms?

105 PARAŠAI

Kategorija:

"Krašto apsaugos sistemoje dirbantiems tarnautojams ir LR kariams artėjančių Kalėdų bei jubiliejaus progomis išmokėtos premijos, siekiančios 19,7 mln. litų (š.m.lapkričio 24dieną)."

Negalime ramiai stebėti, kokio dydžio lėšos skiriamos kariškių bei valdininkų premijoms pasaulinės ekonomikos krizės laikotarpiu.
Kviečiame ministrą nedelsiant prisiimti atsakomybę ir garbingai atsistatydinti, taip pat LR seimą priimti atitinkamas įstatymų pataisas, užtikrinačias kariškių bei KAM valdininkų premijų eliminavimą ekonominės krizės laikotarpiu.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=157]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 pipis pim... labai labai grazi faina mokytojai labai nuoirdus vaikai irgi ipac tokia loreta ziupkaite neuzdarykite mokykla :}
2 D.Slavinskas ... na jau ne! ka mes pametem irake ar afganistane? ten gyneme amerikieciu politika! patys sedim plikom subinem ir paradus rengiam! nenusipelne!
3 Laima Šle... Žiauru, aš be žodžių:)) Paprasti žmogeliai vos galą su galu suduria, o čia dar pasityčioti sugalvojo...
4 Giedrė Luk... Valdininku ir atlyginimai perdideli. Jei bent posėdžius lankytų, o dabar...
5 rokas ... kariuominei dar daugiau skirti pinigų reiktų vis dėlto čia lietuvos kariuominė o ne kokių sovietkų prakeiktų.
6 Mindaugas Aus... LTiCP.blogspot.com vertinimu ne tik premijos, bet ir palikimas tokio pačio KAM biudžeto, kai kitos sritys veržiasi yra skandalas. Mažinti iki 1% nuo BVP atsilaisvins 240mln Lt.
7 Justina Tau... Kariškiams gal ir reikia premijų, bet valdininkams..
8 Rolandas Tuc... ar kariskiai iskirtine kasta? Susidaro ispudis, kad Lietuvoje - taip....
9 algis ... kariuominė yra jėga ir jūs tik neverkit lochai paskutiniai.karočia kas prieš lietuvos kariuominė tai tas tegul kuo greičiu pisa iš čia durnėliai.
10 patriotas ... kariuominei mokami pinigai neuždyką taigi nepiskit proto kadangi visi ėsate lochai jeigu nesuprantatė tokių dalykų kaip atsidavimas tėvynei meilė ir patriotizmas jūs tik skūstis mokat daugiau nieko.