Krapikas nebereikalingas Žalgiriui

172 PARAŠAI

Adresuota: Kaunas
Kategorija:

Aš, Kauno "Žalgirio" fanas, viešai reiškiu nepasitenkinimą vyriausiuoju savo mylimiausios komandos treneriu Gintaru Krapiku ir reikalauju jo atsistatydinimo, kadangi šis treneris nepajėgus vadovauti šiai komandai. Jis nesugeba suvokti kad savo kaip trenerio karjerą pradėjo ne to lygio komandoje... ir kad tai kenkia "Žalgirio" įvaizdžiui ne tik Europoje bet ir Baltijos šalyse...

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama Jei nori gero trenerio, mokek is savo kisenes! Jei ne - uzsikimsk kakaryne , piemenuk, ir nediskredituok Zalgirio fano vardo!
2 Neskelbiama visų pirma žalgiris nėra lavonų komanda kaip mano giedrius.visos žalgirio bėdos tiesiog susidėjo į vieną krūvą ir gavosi prastas sezonas. tačiau žalgiris man buvo ir bus NR1.
3 Neskelbiama dar nė vienais mėtais tiek pralaimėjimų yra patyrės žalgiris daly kalties dėl tokio prasto žalgirio žaidimo turėtų prisiimti krapikas.žalgiriui reikia permainų ir tai reikia pradėti nuo trenerio.
4 Neskelbiama Krapikas del to nekaltas manyciau. Tiesiog zalgiriui reikia izaidejo ir gynejo gero ir tada viskas susitvarkys, nes nei Kalnietis, nei "taiklusis" Janavicius nemoka sustyguot komandos. Reikia DC!!!!
5 Neskelbiama tokie pasisakymai kaip gerai sulosheme ginyboje ir teeidome imest 80 tasku yra nesuprantami.
6 Neskelbiama nieko asmenisko. tik rezultatai daugiau nei gedingi
7 Neskelbiama Nieko pries G. Krapika neturiu, bet jau manau jis ne ta komanda treneruoja. Mielas, G.Krapikai, susirink savo zaislus ir eik treneruoti ''Kaunas Triobet'' komanda
8 Neskelbiama sutinku kad zalgirio zaidime nei gynyboje nei puolime nera rimtos disciplinos ir tai yra trenerio kalte
9 Neskelbiama Jus galvojat, kad koks messina su tokia komanda panatinaikosa nugaletu ?
10 Neskelbiama nera jokiu deriniu,nera puolimo, nera gynybos. pries rungtynes turbut pasako: zaiskit kaip iseis
11 Neskelbiama tiesiog zalgiriui bent karta reikia europinio lygui trenerio!
12 Neskelbiama noreciau matyti J. Kazlauska treneriu, kuris jau pasiilgo krepsinio ir ji supranta simteriopai geriau nei Krapikas
13 Neskelbiama man jau uztenka 6-iu pralaimejimu...gerbkite truputi ir fanus..
14 Neskelbiama Vur. treneris, jei ne pagrindinė, tai viena iš svarbiausiu figurų komandoje, todėl šiose pareigose aukšto lygio komandoje, mokinių neturi būti, tai nesolidu.
15 Neskelbiama Krapikas vyriausias treneris tik Kupiskio Kavarske, net ne Zalgiryje
16 Neskelbiama Sakyčiau,kad dėl pralaimėjimų jo kaltinti gal ir nereiktų,bet jau žaidimo kokybė tai atleisk Dieve.Tos kokybės nėr net ir BBL,LKL..tas pats š..
17 Neskelbiama Sprendimai nelogiski, nezino vyras kur pateko. I klausimus spaudos konferencijoj negali atsakyti, neturi argumentu kodel padare ta ir ta. Tegul vyras eina dirbt i Alytus/alramsta gal kas nors iseis.
18 Neskelbiama As tai linkes maskoliuna kaltint, nzn kodel, ir dar noreciau zalgirio fanus paragint taip ir toliau!! kurkit peticijas pries savo miesto komanda, treneri ir t.t. gal sakau palaikymo akcija geriau.
19 Neskelbiama kaip draugas uzsirase jei krapikas gali treneruoti zalgiri galiu tada ir as jis per anksti i toki kouba isejo jam reiketu pradeti nuoo kokios nkl komandos gal net ir rkl
20 Neskelbiama Noriu matyti Zalgiri, o ne Kauno 3 komanda Eurolygoje. Aisciai per 2 kelinius PAO butu sumete daugiau nei 24 taskus.
21 Neskelbiama TIkrai gana eksperimentuoti zalgiriui su tais treneriais imkit geriau jus patyrusi uzsienieti treneri
22 Neskelbiama Sprendimai sunkiai paaiskinami ir komandai naudos neduodantys.
23 Neskelbiama Esant tokiai situacijai, trenerį keisti būtų naudinga. Netgi žaidėjų psichologijai dabar tai išeitų į naudą. G.Krapikas galėtų dirbti žalgiryje, bet tik kaip trenerio asistentas.
24 Neskelbiama As uz Krapiko isvaryma is komandos. Gana zlugdyti ja!
25 Neskelbiama Žalgiriui reikalingas treneris kuriam rūpi ne tik gynyba, bet ir puolimas!
26 Neskelbiama Lauk Krapika, nieko is jo gero, komanda tikrai pajegi iskovoti pergaliu eurolygoja bet ne su tokiu treneriu iskovoti pergaliu
27 Neskelbiama Jis nepasiruoses vadovauti sitpriausiai Kauno komandai puikus pavizdys atliekant keitimus jie dazniausiai buna neteisingi...
28 Neskelbiama Nežinia ar krizės metu Ž ką nors geresnio galės nupirkti..
29 Neskelbiama Gerb. Krapikai, jus paprasciausiai esate ne to lygio treneris. Palikite komanda garbingai.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...