Dėl maximoje pardavinėjamos arklienos

162 PARAŠAI

Adresuota: visi
Kategorija:

Peticija kuriama dėl to,kad parduotuvių tinklas ,,maxima" pardavinėja arklieną ir tokiu būdu pažeidžia žirgų mylėtojų ir augintojų teises.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Gintarė
Ogi arkliena nuo jautienos ir vištienos skirias tuom, kad arkliai - NE MĖSINIAI gyvūliai, tas pats kaip šuo, katė ir pan., Žirgai žmonėms turi būti draugai, ne maistas.
2 Gabija
Labai daug arklių žūsta skerdyklose ypač amerikoje.O mūsų broliai latviai arklieną ypač mėgsta.Aš pati myliu žirgus tai iš visos širdies šitai peticijai PRITARIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 Kristina
Žirgai ir arkliai nemėsiniai gyvūnai kaip kiaulės, jaučiai, avys.
4 Ema
Baikit pardavinėti nes tikrai koki streika žirgų augintojai surengs.
5 jurate
peticija visiskai netinkama, mokyklos rastelio lygio, mesa tada pazeidzia ir vegetaru teises ir pauksciu myletoju teises pazeidzia kiausiniai, tad pasirasykim. kuriant peticija reik turet proto.
6 Kiaulininkas
O kiaulienos ir jautienos pardavinejimas pazeidzia kiauliu ir jauciu melytoju ir augintoju teises!! Persisvieskit galvas, negana tokiu durnu peticiju? Eik i gatves ir ten skleisk savo meile arkliams:D
7 Salomėja
Tai ziauru ... isivaizduokit lakstot jus ir jus viena diena paskerdzia kad galetu paragauti kokio skonio jus .
8 L.
man visiskai dzin ant jusu zirgu myletoju, as myliu kiaulytes tai ka dabar man peticijas rasyt? neturit gal ka veikt
9 Jonas
Aš pats auginu arkius ir tikrai man gaila, dėl žmonių noro valgymo žudyti tokius gerus draugus.
10 ausrine
aisku kad nepardavinet jus ka durni kas su proteliu
11 Zirgai
nzn man tai ziauru kaip galima valgyti tokius tyrus padarus.....kai su jeis dirbi treniruojasi ir buni vos ne kiekviena diena.....man tai yra nesuprantama nes tai taspac kas valgyti zmogu ...
12 Augustė
Nu atsiprašau gal pradėsit ir žmogiena pardavinėt? pasibaisėjau..
13 Gerda
Šejp manau kad nesamonė čia ardytis bet bišq gaila žirgų..;)
14 violeta
Kazkada lietuviai gerbe zirgus, o jus kaip elgetes.
15 Valinskas.
O jus bent pagalvojot jog tik vienas kitas vseikas zirgas ten papuola? Ten dauguma ligotu ir etc. su visokiom negalem zirgu, kuriem tai zubaigia kancias, ir aciu dievui jie nebesikakina gyvendami. :)
16 Ingrida
Nu blec duxai nesveiki žirgus žudyti debilai maxima jūs dar pasigailėsit... Streikuosim mes...
17 Elena
Tai prieštarauja mūsų , lietuvių prigimčiai , turbūt visi matėt kad žirgas puikuojasi net ant herbo .
18 Karina
:D o kiauliena, triusiena, jautiena, versiena, suniena? jei jau siuos gyvunus valgot, tai susitaikykit, kad ir kitus gyvunus zmones valgo. Kas cia per isskyrimai? Tie patys gyvunai...
19 Fausta
tai pažeidžia lietuvių tikėjimą ir tradicijas.
20 J.Liutikaitė
Nesamone. Kaip čia dabar taip prigalvojo arkliena pardavinėt. Aš prieš
21 Trashy.
Nu aš manau, kad vistiek niekas tos arklienos nepirks, nebent būtų ten kokie <..>.
22 Migle
Nesamone maxima prarastu begale pirkejo ir uzsipelnytu nemalone...
23 Ieva
I just can say three words - horrible, inhuman, undelievable.
24 Monika
Hm.. Na žinot, pavarot.. Davai dar pardavinėkim žmogieną, juk normalu, mm, skani mėsa. Urodai.
25 kiesa
arklys yra arklys o zirgas yra zirgas vista tu tai skirtingi dalykai
26 M.
Negalima arklių pardavinėti kaip mėsos. NEGALIMA.
27 Margarita
zhiauru , kajp galima valgyt arkliena, ypac zhinant tu arkliu gyvenima pries patenkanti mesine ..
28 Marija
o kitu gyvunu teises nepazeidziamos? Tada nevalgykime nei kiaulienos, nei vistu. Juk visi nori gyventi
29 laura
nejaugi jus tokie esat nabagai kad jau nebeturit ko pridet ... juk cia yra gyvunas ne daiktas nebukit durni kokia tj pramoga nueikit patys pajokit ant ju pamatysit kaip gaila
30 Armanda
Tai nesamone kaip tai gali elgtis su gyvuneliu gi jis visai nekaltas

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (497)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.