Dėl maximoje pardavinėjamos arklienos

162 PARAŠAI

Adresuota: visi
Kategorija:

Peticija kuriama dėl to,kad parduotuvių tinklas ,,maxima" pardavinėja arklieną ir tokiu būdu pažeidžia žirgų mylėtojų ir augintojų teises.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintarė Rem... Ogi arkliena nuo jautienos ir vištienos skirias tuom, kad arkliai - NE MĖSINIAI gyvūliai, tas pats kaip šuo, katė ir pan., Žirgai žmonėms turi būti draugai, ne maistas.
2 Gabija Paš... Labai daug arklių žūsta skerdyklose ypač amerikoje.O mūsų broliai latviai arklieną ypač mėgsta.Aš pati myliu žirgus tai iš visos širdies šitai peticijai PRITARIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 Kristina G.... Žirgai ir arkliai nemėsiniai gyvūnai kaip kiaulės, jaučiai, avys.
4 Ema Ska... Baikit pardavinėti nes tikrai koki streika žirgų augintojai surengs.
5 jurate ... peticija visiskai netinkama, mokyklos rastelio lygio, mesa tada pazeidzia ir vegetaru teises ir pauksciu myletoju teises pazeidzia kiausiniai, tad pasirasykim. kuriant peticija reik turet proto.
6 Kiaulininkas ... O kiaulienos ir jautienos pardavinejimas pazeidzia kiauliu ir jauciu melytoju ir augintoju teises!! Persisvieskit galvas, negana tokiu durnu peticiju? Eik i gatves ir ten skleisk savo meile arkliams:D
7 Salomėja Poc... Tai ziauru ... isivaizduokit lakstot jus ir jus viena diena paskerdzia kad galetu paragauti kokio skonio jus .
8 L. Kos... man visiskai dzin ant jusu zirgu myletoju, as myliu kiaulytes tai ka dabar man peticijas rasyt? neturit gal ka veikt
9 Jonas Jon... Aš pats auginu arkius ir tikrai man gaila, dėl žmonių noro valgymo žudyti tokius gerus draugus.
10 ausrine ... aisku kad nepardavinet jus ka durni kas su proteliu