Dėl maximoje pardavinėjamos arklienos

162 PARAŠAI

Adresuota: visi
Kategorija:

Peticija kuriama dėl to,kad parduotuvių tinklas ,,maxima" pardavinėja arklieną ir tokiu būdu pažeidžia žirgų mylėtojų ir augintojų teises.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintarė R... Ogi arkliena nuo jautienos ir vištienos skirias tuom, kad arkliai - NE MĖSINIAI gyvūliai, tas pats kaip šuo, katė ir pan., Žirgai žmonėms turi būti draugai, ne maistas.
2 Gabija P... Labai daug arklių žūsta skerdyklose ypač amerikoje.O mūsų broliai latviai arklieną ypač mėgsta.Aš pati myliu žirgus tai iš visos širdies šitai peticijai PRITARIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 Kristina G... Žirgai ir arkliai nemėsiniai gyvūnai kaip kiaulės, jaučiai, avys.
4 Ema S... Baikit pardavinėti nes tikrai koki streika žirgų augintojai surengs.
5 jurate ... peticija visiskai netinkama, mokyklos rastelio lygio, mesa tada pazeidzia ir vegetaru teises ir pauksciu myletoju teises pazeidzia kiausiniai, tad pasirasykim. kuriant peticija reik turet proto.
6 Kiaulininkas ... O kiaulienos ir jautienos pardavinejimas pazeidzia kiauliu ir jauciu melytoju ir augintoju teises!! Persisvieskit galvas, negana tokiu durnu peticiju? Eik i gatves ir ten skleisk savo meile arkliams:D
7 Salomėja P... Tai ziauru ... isivaizduokit lakstot jus ir jus viena diena paskerdzia kad galetu paragauti kokio skonio jus .
8 L. K... man visiskai dzin ant jusu zirgu myletoju, as myliu kiaulytes tai ka dabar man peticijas rasyt? neturit gal ka veikt
9 Jonas J... Aš pats auginu arkius ir tikrai man gaila, dėl žmonių noro valgymo žudyti tokius gerus draugus.
10 ausrine ... aisku kad nepardavinet jus ka durni kas su proteliu
11 Zirgai ... nzn man tai ziauru kaip galima valgyti tokius tyrus padarus.....kai su jeis dirbi treniruojasi ir buni vos ne kiekviena diena.....man tai yra nesuprantama nes tai taspac kas valgyti zmogu ...
12 Augustė k... Nu atsiprašau gal pradėsit ir žmogiena pardavinėt? pasibaisėjau..
13 Gerda M... Šejp manau kad nesamonė čia ardytis bet bišq gaila žirgų..;)
14 violeta a... Kazkada lietuviai gerbe zirgus, o jus kaip elgetes.
15 Valinskas. :... O jus bent pagalvojot jog tik vienas kitas vseikas zirgas ten papuola? Ten dauguma ligotu ir etc. su visokiom negalem zirgu, kuriem tai zubaigia kancias, ir aciu dievui jie nebesikakina gyvendami. :)
16 Ingrida R... Nu blec duxai nesveiki žirgus žudyti debilai maxima jūs dar pasigailėsit... Streikuosim mes...
17 Elena ... Tai prieštarauja mūsų , lietuvių prigimčiai , turbūt visi matėt kad žirgas puikuojasi net ant herbo .
18 Karina ... :D o kiauliena, triusiena, jautiena, versiena, suniena? jei jau siuos gyvunus valgot, tai susitaikykit, kad ir kitus gyvunus zmones valgo. Kas cia per isskyrimai? Tie patys gyvunai...
19 Fausta P... tai pažeidžia lietuvių tikėjimą ir tradicijas.
20 J.Liutikaitė ... Nesamone. Kaip čia dabar taip prigalvojo arkliena pardavinėt. Aš prieš
21 Trashy. ... Nu aš manau, kad vistiek niekas tos arklienos nepirks, nebent būtų ten kokie <..>.
22 Migle k... Nesamone maxima prarastu begale pirkejo ir uzsipelnytu nemalone...
23 Ieva L... I just can say three words - horrible, inhuman, undelievable.
24 Monika K... Hm.. Na žinot, pavarot.. Davai dar pardavinėkim žmogieną, juk normalu, mm, skani mėsa. Urodai.
25 kiesa ... arklys yra arklys o zirgas yra zirgas vista tu tai skirtingi dalykai
26 M. ... Negalima arklių pardavinėti kaip mėsos. NEGALIMA.
27 Margarita ... zhiauru , kajp galima valgyt arkliena, ypac zhinant tu arkliu gyvenima pries patenkanti mesine ..
28 Marija ... o kitu gyvunu teises nepazeidziamos? Tada nevalgykime nei kiaulienos, nei vistu. Juk visi nori gyventi
29 laura v... nejaugi jus tokie esat nabagai kad jau nebeturit ko pridet ... juk cia yra gyvunas ne daiktas nebukit durni kokia tj pramoga nueikit patys pajokit ant ju pamatysit kaip gaila
30 Armanda S... Tai nesamone kaip tai gali elgtis su gyvuneliu gi jis visai nekaltas

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!