Latgai ne

13 PARAŠAI

Kategorija:

Naikinkit latga arba mažinkit tarifus. Jaunimas turintis 15-18 metų negali normaliai kūrti ir platinti savo internetinių radijų. 200LT už kažkokią nesamoningą licenziją. Iš kur mūms tokius pinigus paimti? Gal Latga padenks išlaidas?. Kas už tai ,kad Latgos nebebūtų rašykite čia. Dekui visiems už pasisakymą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 praeivis
is pradziu ismok gramatiskai taisyklingai rasyti, tada kurk peticija. :)
2 kestas
nesamone ta latga-a isvys musu valstybe tik mokescius surenka daugiau nieko
3 Tomas
As uz!!! Manau atlykejai kuriu kurynius naudojam yra nepries gal net uz nes ju kuriniai tokiu budu isgarseja o jaigu jie nebus grojami nebus populerumo taigi as uz kad kad latga arba mazintu arba ding
4 Nesvarbu
taip pritariu, geriau jaunimas kazka kuria, uzsiima, nei edi pakampese ir alu gurksnoja :/

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.