bankų veiksmai

3 524 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, Lietuvos respublikos piliečiai, esame pasipiktinę komercinių bankų veikla dėl napagrįstai keliamos VILIBOR palūkanų normos, taip stumdami Lietuvą į dar gilesnę ekonominę krizę.
Šiuo metu VILIBOR nustato 5 didžiausi Lietuvos komerciniai bankai ir Lietuvos bankas. Toks principas yra visiškai nepriimtinas, nes atsiranda sąlygos karteliniams susitarimams.
Visame civilizuotame pasaulyje palūkanų norma yra mažinama, bet Lietuvoje ji kyla rekordiškai. Jeigu Lietuvos valiuta yra pririšta prie Euro fiksuotu kursu, tai kodėl EURIBOR ir VILIBOR skiriasi daugiau nei dvigubai?
Reikalaujame Lietuvos banko valdybos ir Lietuvos vyriausybės imtis griežčiausių veiksmų, siekiant sustabdyti nepagrįstą VILIBOR kylimą ir nustatyti santykį, kiek gali skirtis VILIBOR ir EURIBOR.
Taip pat reikalaujame atkreipti dėmesį į tai, kiek komerciniai bankai nesumoka į valstybės biudžetą 15% pelno mokęsčio ir PVM, nuo VILIBOR pokyčių, nes tai taip pat yra banko pelnas.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dalia L... VILIBOR - žmonių apiplėšinėjimas, būtina jį sustabdyti
2 Edvardas G... Lietuvos bankas turėtų aktyviau dalyvauti o ne imtis stebėtojo niekonedarytojo vaidmens
3 L. S...
4 Andrius P... lupikautojai, kaip ir leolt suprantu pelnas turi buti bet sveikam prote. Kas ji turi?
5 M.Pučkorius ... kodel as turiu moketi daugiau, kai kursas vienodas???
6 Edgaras B... Gal kada bus tvarka ant musu lietuveles,kai valdze ir kitos institucijos nustos vogti is zmoniu.
7 Raimondas Š... Pritariu net labai. Ir kod4l pas mus - Lietuvoje, viskas taip vyksta: kad ir pavyzdys su kuru arba su duju kaina. Bjauru ir ir tikrai cia reikia stipriu pakeitimu, o gal ir net valdzios isikisimo.
8 Suprantantis ... Nepritariu! Pirma, siūlau peticijos autoriui išmokti rašyti lietuviškai (mokĘsčiai, kYlimas, ir kt.). Apie kokį PVM, p. Tadai, jūs kalbate? Apie kokį pelno mokestį jūs kalbate? Naivuoliai...
9 Laura M... Kodėl nepriimamams asmeninio bankroto įstatymas? Kodėl negalima laisva valia išeiti iš privačių pensijų fondų? Kodėl privačių pensijų fondų administratorių atlyginimai nepriklauso nuo uždirbto pelno?
10 0bjektyvus v... Gera yra kylancios palukanu normos, nes tada gyventojai gauna didesnes palukanas uz laikonus indelius
11 Laima B... Siai betvarkei turi buti ribos, nes kitaip zmones visai kris i nevilty....
12 Valdas B... Kada pagaliau baigsis sita oligarhija ir anarhija? Jau virs naglumo viskas perejo.
13 Milda G... Taip pritariu kazkoks apsurdas ,nes jau zmonems nebeimanoma issimoketi paskolu
14 D.J.Žukauskas ... bankai elgesi nesažyningai,gelbėja save, o kitus skandina ....
15 Kestutis V... pasirasiau sut. 2%, o reikia moketi dabar virs 10%- baisiau negali buti
16 Donatas Č... Man labai aktualus sis klausimas, noretusi isgirsti atsakyma
17 Irena M... Būtina ką nors daryti, nes pagaliau turime pradėti rūpintis savimi
18 Edvardas G... Kol komerciniai bankai nebus pažaboti, kad nedarytų,rusiškai tariant, PEREBOR, tol mes būsime dusinami.
19 Nijole K... R. Sarkinas turi prisiimti atsakomybe uz siuos banku veiksmus ir atsistatydinti
20 V. G... tokios palukanos ira kazkas nesveiko kaip ir tas zmogus kuris jas ant tiek uzkele
21 Andrius B... Jamam BANKU langus,gal greiciau reikalai pajudes :)
22 zenonasrimeikis ... seniai laikas ta seni varyti lauk jau labai ilgai uzsibuvo.Nieko gero l zmonems nepadare.Tik sau i kisene mokejo kist
23 S.Garbaravičius ... pries ketverta metu jau buvo si tendencija pastebima. algos kaip moldovoi, o kainos kaip islandijoj. bankai musu arsiau uz elektros tinklus.
24 Dziugas ... senai laikas ivardinti tikruosius krizes kaltininkus - bankai
25 Laisvydas R... Man nekila jokiu abejoniu, kad viliboras kyla siekiant pasipelnyt is zmoniu ir tai yra kartelinis susitarimas.
26 Tomas K... Meldziu viespati, kad tokios peticijos duotu naudos. Reikia toms siurebelems tikrai pastatyti po gera klizma, nes daro ka tik nori. Sekmes visiems , kurie stengiasi paitakoti situacija bent kazkaip .
27 Vytautas C... Pritariu R.Šarkino atstatydinimui, nes jo kaltė yra didžiausia dėl netvarkos komerciniuose bankuose.
28 Algirdas B... Tik Lietuvoje bankai gali eiti pries ekonomikos desnius! Visame pasaulyje skolinimosi palukanos mazinamos, kad zmonesm butu lengviau krizes metu, o Lietuvoje atvirksciai-zmones daro benamiais!!!
29 Tadas K... jei galetu kelnes paskutines numautu. Nors jiems panasiai ir sekasi
30 Regina P... yra gramatinių klaidų:VILIBOR kylimą ,mokęsčio-reiktų pataisyt :)

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!