Uzdrausti alu nuo 6ir daugiau procentu

26 PARAŠAI

Kategorija:

Sveiki, norėčiau jog uždraustumėte alų nuo 6 ir daugiau procentų. Manau visiems gerai žinoma jog dėl tokio alaus išyra dauguma šeimų, tarp jų ir mano netoli tos ribos, todėl prašau panaikinti alų su anksčiau nurodytais procentais. Būčiau labai dėkingas

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vladas ... Sveiki, mano manymu, jeigu zmogus nori gerti, jis gali prisigerti ir nuo alaus, kuris turi maziau procentu. Toks istatymas nieko nepades.
2 Aras N... galiu tik pritart. Maziau alkoholiku musu salelej :)
3 M. S... iš tikrųjų čia ne alaus problema, nebus alaus bus degtinė, be to BET KOKS alus yra ALKOHOLINIS GERIMAS, o ne limonadas.
4 Aurelija T... As tai išvis už viso alkoholio uždraudimą... Tik mat, cia tik svajonė............................
5 Pupu D... O kodel apsiribojai 6%? As noreciau, kad uzdraustu visa alu, gira su 1,2%, kefyra, nes tai priestarauja mano paziuroms ir kelia gresme!
6 rimas ... man atrodo tau ne visi namie kas nori tas geria ta alu kas nenori tas negeria,kam kurti tokias nesamoningas peticijas jai zinai kad vistiek niekas nepasikeis,galvok durneli anonime.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!